Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Sveikos, merginos,

Su Naujaisiais metais!!! Ir tegu šiemet išsipildo Jūsų svajonės

Dažnai užsukdavau į šį skyrelį ir skaitynėdavau, džiaugdavausi kartu ir liūdėdavau. Jungsiuos ir aš po truputį į jūsų būrelį. Nors turbūt anksčiau balandžio nepradėsim, bet informaciją po truputį renkuosi.

O kadangi jau kalba užėjo apie LV, tai norėčiau paklausti, o ten IMSI daro? Ar tik ICSI? Kazkaip nelabai radau informacijos.

Atsakyti
Mergaitės,kur galima rast info apie Bykovą? Po truputį galvoju ir aš pradėt domėtis...

Beje, aš tik trečiadienį bevažiuosiu pas gydytoją kalbėt dėl nepavykusio IVF...
Papildyta:
QUOTE(Ete @ 2012 01 02, 16:36)
Sveikos, merginos,

Su Naujaisiais metais!!! Ir tegu šiemet išsipildo Jūsų svajonės

Dažnai užsukdavau į šį skyrelį ir skaitynėdavau, džiaugdavausi kartu ir liūdėdavau. Jungsiuos ir aš po truputį į jūsų būrelį. Nors turbūt anksčiau balandžio nepradėsim, bet informaciją po truputį renkuosi.

O kadangi jau kalba užėjo apie LV, tai norėčiau paklausti, o ten IMSI daro? Ar tik ICSI? Kazkaip nelabai radau informacijos.


Aš irgi nežinau, EMBRIONS puslapy rašo,kad ISCI daro, o apie IMSI nieko kaip ir nėra. g.gif Manau,kad yra mergaičių daugiau apie tai žinančių.
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 17:58)
Mergaitės,kur galima rast info apie Bykovą? Po truputį galvoju ir aš pradėt domėtis...


Ju internetinis puslpapis dabar neveikia. Gali paskaityti info is musu forumo, paziurek 8 lape yra tokia tema "Rygos reprodukcijos centras, 3 tema". O telefona as pries kelias dienas rasiau Embrions temuteje, kadangi ji siuo metu gana tyli, turetum lengvai rasti.
Atsakyti
per angusta - labai gaila, bet pritariu mergaitem, reiketu krauja vistiek priduoti. Graikijos tyrimui nereikia mmm praleisti, jei zaraza yra tai ji yra visose mmm.

mimoza - jau beila tau parase, grisk i senesni puslapi as ten pavardinau tai ka man gydytojas pasake po nepavykusiu IVF-iu.

senatve - dieve dieve kaip gaila, laikykites ir stiprybes jums kazkada grizti i planavimo kelia.

Ete - uzjauciu kad isvis turi cia jungtis, bet tikiuosi kad nebusi cia ilgai.

Egk - sakai vis dar sventi smile.gif Cia terzei iskilo klausimas kaip tu susiorganizavai antibiotikus kai jau suzinojai apie zarazos buvima? Ar tau jau sugerei ta kursa ar dar ne?

Warwariuk - tai imi zema starta mirksiukas.gif

neknatrioji - mmm nera, jokiu issigalvojimu kad viskas baigta, laukiam rytojaus.

Afrodite69, Beila - linkiu is gydytoju isgirsti tik geras naujienas.

Atsakyti
[quote=egk,2012 01 02, 14:32]
nekantrioji, matau, reikia į kampą pastatyti, o blogiausiu atveju net bizūną paiimti. Kam kišt nagučiai kur nereikia, o paskui gadinti nervus? Tie NT rodo kai nėra, nerodo kai yra doh.gif Antrą universitetą reikia pabaigt, kad juos įvaldyti doh.gif Laukiam tavo HCG, o tada jau nuspręsim ar čia reikia pergyvent ax.gif

4u.gif kad tik padetu,galit bet ka daryti verysad.gif kad ir uzmusti biggrin.gif kad tik buciau nestuke.gif ,o NT tada nuleisciau kaip nesusipratima..bet nezinau ar dar gali buti toks stebuklas,nors sirdies gilumoje,vis dar tikiu....
Papildyta:
[quote=Citas,2012 01 02, 15:30]

neknatrioji - mmm nera, jokiu issigalvojimu kad viskas baigta, laukiam rytojaus.

na nera tu mmm bet taip skauda kartais,kad nors sienom lipk g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ete @ 2012 01 02, 16:36)
O kadangi jau kalba užėjo apie LV, tai norėčiau paklausti, o ten IMSI daro? Ar tik ICSI? Kazkaip nelabai radau informacijos.

Sveikute 4u.gif LV daro tik ISCI, pvz Treisas tiki, kad to pilnai pakanka ir Dieve padek jiems sekmingai darbuotis smile.gif Linkiu tau kuo greiciau patapti nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Uzlekiu trumpam-mat vyras mano dirba namuose prie kompo,tai as visiskai nebeprieinu prie jo doh.gif Jau ryt vyras iseina i darba,tai kompas bus kazkiek laisvesnis ir kai tik rasiu laisva minute prisesiu.
Visas sveikinu su 2012 metais(nors pagal kiniecius jie dar neprasidejo)-bet linkiu tikrai nuosirdziai kiekvienai paciupti sekmes drakoniuka ir tapti nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Nekantrioji,mergaites teisingai sako,kad tavo pojuciai gali buti net ne artejanciu mm,o nestuke.gif Panekantrauk truputi ir daryk HCG mirksiukas.gif
Senatve, mergyt nerandu zodziu tavo skausmui apraminti.Perskaiciau ir..apsiverkiau.Neteisingas tas likimas,ziaurus. verysad.gif Dzaiugiausi tavo sekme nuosirdziai,o dabar nezinau kaip padeti tau kad kiek tas skausmas sumazetu. Laikykis mergyt,tikrai nepavydetina situacija ir man skauda sirdi kad taip nutiko.Atsigauk,sustiprek ir tikekim kad pavyks jau kita kart viskas iki pat galo.As su tavim,ir labai stipriai mintimis apkabinu 4u.gif
Na,prisiduodu ir as.As pas Treisa vaziavau Gruodzio 31 diena,o ne 30 kaip kazkas sake.Apziurejo jis mane,sake pjuvis graziai gyja.Gleivine netoli 6mm.yra kapeikos dydzio keli foliai ir dar neaisku kuris bus dominuojantis.Visa tai naturaliame cikle. Dabar vaziuoju Sausio 4 diena bus 12 ciklo diena ir ziures kaip tada mano gleivien ir folis.Duos Ovitreli ir pasakys kada susiliesti ir kada pradeti detis Crenone. Atsildys maziukus tik Sausio 9 diena,jeigu atsils vienas tai ta ir des,jei keli tai augins iki blastocistu ir Sausio 11 diena bus dejimas.
Tai kol kas tokis zinios.Prasau nedekite manes dar i planuojanciu saraseli,nes neaisku ar atsils mano snaigutes,nors tikrai meldziuosi ir labai tikiuosi kad ne tik atslis bet ir isaugs iki blastukiu.
Wawara,buk gerute atsakyk i mano klausima kuri uzdaviau per a.z. 4u.gif
Iki tureiu lekt 4u.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 01 02, 18:49)
Sveikute  4u.gif LV daro tik ISCI, pvz Treisas tiki, kad to pilnai pakanka ir Dieve padek jiems sekmingai darbuotis  smile.gif Linkiu tau kuo greiciau patapti  nestuke.gif


Ačiū. Reiks turbūt ir man patikėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 02, 18:49)
na nera tu mmm bet taip skauda kartais,kad nors sienom lipk g.gif


O tau pries normalias mmm taip skaudedavo kad net sienom lipt norejosi???


QUOTE(Afrodite69 @ 2012 01 02, 18:55)
Na,prisiduodu ir as.As pas Treisa vaziavau Gruodzio 31 diena,o ne 30 kaip kazkas sake.Apziurejo jis mane,sake pjuvis graziai gyja.Gleivine netoli 6mm.yra kapeikos dydzio keli foliai ir dar neaisku kuris bus dominuojantis.Visa tai naturaliame cikle. Dabar vaziuoju Sausio 4 diena bus 12 ciklo diena ir ziures kaip tada mano gleivien ir folis.Duos Ovitreli ir pasakys kada susiliesti ir kada pradeti detis Crenone. Atsildys maziukus tik Sausio 9 diena,jeigu atsils vienas tai ta ir des,jei keli tai augins iki blastocistu ir Sausio 11 diena bus dejimas.


Nu kol kas tavo zinios man labai patinka, aisku viskas spresis, sausio 9 diena, tada mes mintimis irgi prasysim kad tik atsiltu ir dar paaugtu pora dieneliu. Gleivine tai manau ir be papildomu vaistu bus nebloga, juk jau 31d buvo 6mm bigsmile.gif o ji per diena paauga 1-2mm. Na senbuve lauk is sito kiemo tau sauksim truputi anskciau nei uzgavenes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 02, 18:49)
na nera tu mmm bet taip skauda kartais,kad nors sienom lipk g.gif


Man atrodo geras zenklas, pazystama is skausmo raitesi, o dabar greitai gimdys. smile.gif
Atsakyti
Afrodite69,kad tie pojuciai kaip tikrai ateinanciu as jas jausdavau diena pries..bet siandien pasiziurejau 29diena sian,kaip turejo vakar ir buti g.gif mmm,na bet tiek vaistu pripompuota,gali ir uzsitesti diena kokia verysad.gif

Triunfantedar turiu vilciu..kol nepasirode mmm verysad.gif

Cituk budavo visko,ir sienom laipiodavau ir jautri pasidarydavau...labai mazai kuos kiriasi...
Atsakyti
Nekantrioji, eik ilsetis, mes uz tave pasirgsime ir pastresuosime, o tu gulek ir glostyk pilvuka. mirksiukas.gif
Atsakyti