Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 13:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....

O Dieve sad.gif Laikykis mieloji sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 02, 15:29)
mimoza:)
Reiskia ten visai ne mmm buvo, o atsisloksnievimas. Bet tau isku nuo to nelengviau... Laikykis 4u.gif


Gine apziurejo, tai sake, kad gleivine plona (suprask, kaip po mmm).
Tai vat as irgi galvoju, kad gal buvo ne mmm, o dabar kai nutraukiau, tai ir atejo (o jeigu tas skaiciukas nebuvo jau toks blogas 113 g.gif )
1 sav. 5-50;
1-2 sav. 50-500;
2-3 sav. 100-5000;
3-4 sav. 500-10000.
Man isodinimo 12.10, 12.30 HCG - 113. Ka manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 02 sausio 2012 - 14:04
[quote=Warwara,2012 01 02, 15:29]
per angusta
Tikrai zinau, kad kartais leidzia dipherelina, vietoj Ovitrellio. Kodel neatsimenu, bet kad taip buna - 100 %.

Uzjauciu del tokios situacijos, tikrai labai nemalonu ir tikrai kyla didziulis klausimas kodel. Bet kraujo tavo vietoj vis vien priduociau.

Ta prasme, krauja priduoti 10 DPI? Ar kuria kita diena? Realiai galvojant, tai apie 6 DPI turejo implantuotis, o man mm atejo 6 DPI vakare, tokios gausios, kad net baisu.. visus vaistus jau nutraukiau.

Papildyta:
[quote=per angusta,2012 01 02, 16:10]
[quote=Warwara,2012 01 02, 15:29]
per angusta
Tikrai zinau, kad kartais leidzia dipherelina, vietoj Ovitrellio. Kodel neatsimenu, bet kad taip buna - 100 %.

Uzjauciu del tokios situacijos, tikrai labai nemalonu ir tikrai kyla didziulis klausimas kodel. Bet kraujo tavo vietoj vis vien priduociau.

Ta prasme, krauja priduoti 10 DPI? Ar kuria kita diena? Realiai galvojant, tai apie 6 DPI turejo implantuotis, o man mm atejo 6 DPI vakare, tokios gausios, kad net baisu.. visus vaistus jau nutraukiau.
[/quote]


ar del Graikijos uzleptos chlamidijos ir kitu zarazu tyrimo reikia praleisti 1 mm po nepasisekusio ir tirti is antru mm?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 14:04)
Gine apziurejo, tai sake, kad gleivine plona (suprask, kaip po mmm).
Tai vat as irgi galvoju, kad gal buvo ne mmm, o dabar kai nutraukiau, tai ir atejo (o jeigu tas skaiciukas nebuvo jau toks blogas 113  g.gif )
1 sav. 5-50;
1-2 sav. 50-500;
2-3 sav. 100-5000;
3-4 sav. 500-10000.
Man isodinimo 12.10, 12.30 HCG - 113. Ka manot?


HCG mažas kaip 20 dienų po įsodinimo...Kai aš dariau 11dpi HCG ir buvo 37,sakė mažas,bet vilties yra...10-11 dpi turėtų būt apie 100 ir daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 16:27)
HCG mažas kaip 20 dienų po įsodinimo...Kai aš dariau 11dpi HCG ir buvo 37,sakė mažas,bet vilties yra...10-11 dpi turėtų būt apie 100 ir daugiau...

Nuraminai... 4u.gif nes visko prisigalvoju doh.gif bet vistiek savaites pabaigohj reikes daryti HCG ir stebet ar valosi...
Beila, kelintas Tavo IVF?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 02 sausio 2012 - 14:29
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 14:29)
Nuraminai... 4u.gif  nes visko prisigalvoju doh.gif  bet vistiek savaites pabaigohj reikes daryti HCG ir stebet ar valosi...
Beila, kelintas Tavo IVF?


Man 1 IVF, o tau antras? Man tai neliepė kartot HCG,sakė echoskopu pasižiūrės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 sausio 2012 - 14:31
QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 16:31)
Man 1 IVF, o tau antras? Man tai neliepė kartot HCG,sakė echoskopu pasižiūrės.

Pirmas...
Kazkin ar matys kazka, nes mane apziurinejo su endoskopu, tai nieko nemate...
O kur darei? ten pat darysi antra (na tikriausiai darysi ax.gif )?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 02 sausio 2012 - 14:44
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 13:39)
Sveikos mergaites 4u.gif
sekmes Jums 2012, kurios pritruko 2011  4u.gif

as laizausi zaizdas ir galvoju pavasari startuot su antru IVF.
Tik dar neisivaizduoju kur - kol kas sprendziu ar Jolsanoje ar vaziuoti i LV  g.gif
man kazkaip labai daug klausimu kyla del to kibimo... gal zinot kokius papildomus tyrimus galima pasidaryt, kad dar karta isvengti tokios situacijos  unsure.gif


Rinkciausi LV. 4u.gif

QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 13:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....

Uzjauciu. verysad.gif console.gif


Per angusta, taip pat. console.gif


Warwara, nemesk kelio, visada buna pakilimai ir kritimai, tuoj bus pakilimas. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2012 01 02, 17:06)
Rinkciausi LV.  4u.gif

Kodel? ax.gif Gal turejai reikalu su Jolsana?

Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 14:43)
Pirmas...
Kazkin ar matys kazka, nes mane apziurinejo su endoskopu, tai nieko nemate...
O kur darei? ten pat darysi antra (na tikriausiai darysi ax.gif )?


Aš dariau Jolsanoj. Snaigiukus pasiimsiu tai tikrai iš ten. Ir jeigu nepasiseks,tada galvosiu,kur daryt IVF.(DIEVULIAU,KAIP VILIUOSI,KAD NEREIKS TO 2 IVF unsure.gif ) Kažkaip nesinori iškart lėkt kitur, juk kitas gydytojas manęs ir mano organizmo nepažįsta. O mano gydytoja jau antrus ar trečius metus su manim bendrauja.

Dėl LV ir aš girdžiu neblogų atsiliepimų. Bet aš manau vien todėl, kad ten kai kuriems yra pigiau ir arčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 sausio 2012 - 15:30
sveikos

senatve, nerealiai gaila verysad.gif

su LV didziausias minusas - vazinejimai doh.gif doh.gif nes vienas suvazinejimas uzima praktiskai visa diena ir labai vargina doh.gif o vis tiek gydytojams reikia pasirodyti nemazai kartu, tai galima sakyti del IVF visa savaite praleidi kelyje doh.gif
bet bent mane LV paskatino rinktis tai, kad beskaitydama foruma susidariau ispudi, kad LV gydytojai turi zymiai didesne praktika sioje srityjei nei lietuviai, labiau orientuojasi ir nepasimeta nestandarinese situacijose, ten geresni embrionologai, daroma didesne embrionu atranka 4u.gif tpsakant maziau chalturinama ir nedaromas biznis is zmoniu nelaimes kaip kad kartais daro kai kurie LT daktarai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 30, 22:54)
Kaip saldu buna po tokiu sapnu..... As tikiu jais, ir nustojau senai ziureti reiksmes, Vaikutis ir reiskia vaikuti...Tai sveika sugrizus!!!

drinks_cheers.gif
Terze, Citukai, jau tikriausiai viską apie tas zarazas išsiaiškinot visos? Na neįsivažiuoju aš vis dar į kasdienybę blush2.gif Dar noriu "šventę įvęst" ax.gif Jei ko neatsakiau - perklauskit 4u.gif
Terze, o tu nevažiuosi pas Bykovą?

QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 02, 14:03)
nei seip nei taip..pilvo skausmai vis stipreja,jauciu vakare tikrai turesiu mmm verysad.gif

nekantrioji, matau, reikia į kampą pastatyti, o blogiausiu atveju net bizūną paiimti. Kam kišt nagučiai kur nereikia, o paskui gadinti nervus? Tie NT rodo kai nėra, nerodo kai yra doh.gif Antrą universitetą reikia pabaigt, kad juos įvaldyti doh.gif Laukiam tavo HCG, o tada jau nuspręsim ar čia reikia pergyvent ax.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 14:06)
Galvoju gal latviai sioje srityje (nepasisekusiu IVF) labiau pazenge  g.gif  tvirtinti nieko negaliu, nes ten nebuvau, bet gal kitos mergaites pasisakytu  ax.gif

Man LV niekas nieko nepasiūlė, visus bandymus kabinosi, deja pasiūlė tik bandyti vėl... Po paskutinio karto buvau tokioje neviltyje, kad net norėjau ne dėtis snaigutes pas juos, o daryti kitą IVF pav Jolsanoje...

QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 14:18)
nemanau,kad tik Latvijoj susirinkę visi geriausi schmoll.gif


drinks_cheers.gif Žinoma, jei būtų kur tokia klinika, kur visom pasiseka, visos ten ir važiuotume, deja, taip nėra... Bet kad pas latvius pigiau, o gyd ten tikrai neprastesni irgi tiesa, gaila tik kad niekur nėra stebukladarių 4u.gif
QUOTE(per angusta @ 2012 01 02, 15:14)
ar del Graikijos uzleptos chlamidijos ir kitu zarazu tyrimo reikia praleisti 1 mm po nepasisekusio ir tirti is antru mm?

Aš nepraleidau

senatve 4u.gif laikykitės 4u.gif
Labai jau kažkoks nesėkmingas periodas, o dar metų pradžia... Liūdna...
Atsakyti