Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

[quote=Citas,2011 12 31, 19:39]
Oho labai anksti, mimozai buvo panasiai, bet jai kibimas tikrai buvo. Pasitark su gydytoja, nemanau kad lieps vaistus nutraukti, nes juk ir su mmm merginos sekmingai pastoja


Jei gausios mm, visus vaistus gyd.Treijs liepe nutraukti ir HCG nebedaryti (HCG butu reikeje atlikti sausio 3 d.). MM labai gausios sad.gif


Gal kam teko pries punkcija leistis Diphereline 0,1 mg, o ne Ovitrelle? Gal Diphereline mm anksciau issauke g.gif
Atsakyti
MIMOZA, 4u.gif kaip tu mažut laikaisi? Jau prasidėjo mmm? Ką gydytoja tau sakė,kodėl nepavyko šįkart?
NEKANTRIOJI,laikysiu trečiadienį kumščiukus už tavo aukštą HCG wub.gif
AFRODITE, laukiu naujienų iš tavo pasaulėlio? Kada tavo mažylius paguldys pas tave? Sausio 3?
TERZE,o kokie planeliai pas tave? Kaip sveikatėlė?

PER ANGUSTA, užjaučiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėl Diphereline tikrai nežinau, pati leidausi Ovitrelle.

PANOS ,AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ IR PAGUODĄ group.gif
LABAI BIJAU RYT PAS GYDYTOJĄ unsure.gif MMM VIS DAR NEPRASIDĖJO, TIKIUOSI NEBUS KOKS NEGIMDINIS verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 12 30, 11:03)
Beila
Nu ir apsiverk, kodel ne?! As po nepavykusio IVF atejau, tai jos negalejo patiketi, kad neverkiu. Tikrai mano isterika isklausiti buvo irasyta i pokalbio plana is ju puses smile.gif Tai gi tikrai gali apsiverkti. Paverksi, bus lengviau!

Žiūrėsim,kaip bus su tuo verkimu ryt. Tikiuosi neprireiks...Daugiau galva dabar užimta tuo, kad noriu darbą keist. Tik va bėda, nežinau kokiu doh.gif Ir galvoju,kaip greičiau sutaupyt pinigėlių blasto atšildymui ir patalpinimui...
Beje, mergytės, ar daug reiks vaistų vartot prieš blastocistų patalpinimą ir kokių? Įdomu,kiek tų pinigėlių dar vaistams reikės...
O kaip tu WARVARA pati jautiesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 sausio 2012 - 12:13
Sveikos mergaites 4u.gif
sekmes Jums 2012, kurios pritruko 2011 4u.gif

as laizausi zaizdas ir galvoju pavasari startuot su antru IVF.
Tik dar neisivaizduoju kur - kol kas sprendziu ar Jolsanoje ar vaziuoti i LV g.gif
man kazkaip labai daug klausimu kyla del to kibimo... gal zinot kokius papildomus tyrimus galima pasidaryt, kad dar karta isvengti tokios situacijos unsure.gif
Atsakyti
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 12:39)
Sveikos mergaites 4u.gif
sekmes Jums 2012, kurios pritruko 2011  4u.gif

as laizausi zaizdas ir galvoju pavasari startuot su antru IVF.
Tik dar neisivaizduoju kur - kol kas sprendziu ar Jolsanoje ar vaziuoti i LV  g.gif
man kazkaip labai daug klausimu kyla del to kibimo... gal zinot kokius papildomus tyrimus galima pasidaryt, kad dar karta isvengti tokios situacijos  unsure.gif

Man irgi kyla šie klausimai doh.gif . Man Citukas buvo parašęs, atverks 19 puslapį. Kada eisi pas gydytoją, ar jau buvai?

QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 12:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....


UŽJAUČIU, MERGYT 4u.gif 4u.gif 4u.gif O DIEVULIAU KAIP BAISU unsure.gif LAIKYKIS 4u.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 sausio 2012 - 12:53
QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 13:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....


vejetau kaip gaila verysad.gif as vis pagalvodavau kur tu prapuolei verysad.gif
laikykitės......
Atsakyti
QUOTE(senatve @ 2012 01 02, 14:45)
trinkit mane is lapkricio men.deja.......nesugebejau issaugoti.......nei vieno.....


verysad.gif
uzjauciu... console.gif
kazkoks labai nesekmingas periodas...
Megaites, na kuri nors, pradziuginkit mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2012 01 02, 08:19)


nekantrioji:) kaip tu siandien, brangute?


Labukas,aukseliai,ai zinai,nei seip nei taip..pilvo skausmai vis stipreja,jauciu vakare tikrai turesiu mmm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 02, 14:11)
MIMOZA, 4u.gif kaip tu mažut laikaisi? Jau prasidėjo mmm? Ką gydytoja tau

Bijau, kad musu gydytojams sie klausimai nepatogus ir turi mazokai kompetencijos...isodinima atlieka ir tuo ju darbas baigtas doh.gif Galvoju gal latviai sioje srityje (nepasisekusiu IVF) labiau pazenge g.gif tvirtinti nieko negaliu, nes ten nebuvau, bet gal kitos mergaites pasisakytu ax.gif
pas gine nebuvau... nepatiko poziuris... unsure.gif liepe nutraukti vaistus ir sake sulauksiu mmm po menesio (nes man jau buvo), bet sulaukiau vakar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 02, 13:03)
Labukas,aukseliai,ai zinai,nei seip nei taip..pilvo skausmai vis stipreja,jauciu vakare tikrai turesiu mmm verysad.gif


O gal ir nesulauksi ax.gif nestuke.gif Palauk dar iki trečiadienio 4u.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2012 01 02, 13:06)
Bijau, kad musu gydytojams sie klausimai nepatogus ir turi mazokai kompetencijos...isodinima atlieka ir tuo ju darbas baigtas doh.gif  Galvoju gal latviai sioje srityje (nepasisekusiu IVF) labiau pazenge  g.gif  tvirtinti nieko negaliu, nes ten nebuvau, bet gal kitos mergaites pasisakytu  ax.gif
pas gine nebuvau... nepatiko poziuris... unsure.gif  liepe nutraukti vaistus ir sake sulauksiu mmm po menesio (nes man jau buvo), bet sulaukiau vakar  doh.gif


Tai tipo tau jau išsivalė? Juk HCG tau padidėjo po mmm g.gif Tai kaip gali būt išsivalę?Nieko nesuprantu blink.gif Dėl kompetencijos nežinau, nemanau,kad tik Latvijoj susirinkę visi geriausi schmoll.gif
Atsakyti
per angusta
QUOTE
Gal kam teko pries punkcija leistis Diphereline 0,1 mg, o ne Ovitrelle?
Tikrai zinau, kad kartais leidzia dipherelina, vietoj Ovitrellio. Kodel neatsimenu, bet kad taip buna - 100 %.

Uzjauciu del tokios situacijos, tikrai labai nemalonu ir tikrai kyla didziulis klausimas kodel. Bet kraujo tavo vietoj vis vien priduociau.

Beila, kaip noresi, kad tavo tau sitas etapas pasibaigtu, nu kiek gi galima tave kankynti ta situacija. Nebijok! 4u.gif

QUOTE
Beje, mergytės, ar daug reiks vaistų vartot prieš blastocistų patalpinimą ir kokių?

Nu zinok tikrai man vaistuku nereikejo daug. Visi prednizolonai ir aspirinai kainuoja mazai, dar reikejo estrofena, bet uz 3 pakuotes 100 lt nesumokejau + ovitrelis. Tai gi apie 200 lt is viso. Bet cia kai naturaliame cikle sodino. O paprastai taip ir buna, nebent ten jau dideliu bedu yra.

QUOTE
O kaip tu WARVARA pati jautiesi?
tai kad geriai liktais viskas. Laukiu kol turesiu ziniu savo smile.gif


senatve uzjauciu... kaip nesazininga ir kaip skaudu! Stiprybes!

mimoza:)
QUOTE
pas gine nebuvau... nepatiko poziuris...  liepe nutraukti vaistus ir sake sulauksiu mmm po menesio (nes man jau buvo), bet sulaukiau vakar

Reiskia ten visai ne mmm buvo, o atsisloksnievimas. Bet tau isku nuo to nelengviau... Laikykis 4u.gif

Damos,
As nebenoriu vesti saraso. As nenesu sekme. Man baisu ziureti i statistika!!!!!!
Gal yra kas su lengva ranka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 02 sausio 2012 - 13:29
[quote=Beila,2012 01 02, 11:18]
O gal ir nesulauksi ax.gif nestuke.gif Palauk dar iki trečiadienio 4u.gif

Oj uogele,kazin...Bet dar vis meldziu,kad Dievas padarytu stebukla....
Atsakyti