Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

SU NAUJAISIAIS, BRANGIOSIOS DRAUGĖS thumbup.gif SVAJONIŲ IŠSIPILDYMO nestuke.gif JUMS VISOMS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais! Tegu issipildo visos svajones wink.gif

user posted image
Atsakyti
Su Naujaisiais metais visas ,linkiu pacios didziausios ir labiausiai pasiekiamos svajones issipildymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Su Naujausiais! Su nauja laime..ir ta pacia meile!!! Ir linkiu, kad ta laime mus aplankytu kuo greiciau ir 2012 pabaigoje darytume meeta su soske.gif O tos, kurios jau turi laime po sirdute, kad visas laukimo laikas praeitu sklandziai ir sekmingai!!
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 31, 01:44)
aha 90 euru uz vienos zarazos istyrima  4u.gif o as jau apie viduri sausio sulaukus mmm vel siusiu ir ziuresiu ar 5 savaiciu antibijotiku dieta tas rupuzes isnaikino, kazkaip baisoka kad visu triju neisnaikino  unsure.gif

tai jei 3 zarazos, tai 90x3? O pervesti ta suma reikia kada?Kai issiunti kraujuka, ar kai jie patvirtina, kad gavo? Ar gauni is ju koki invoica? blush2.gif
Kaip Beila laikosi? Gal jau sirdele nors truputi ramiau?
Kur Afrodites raportas is dar 2011 30dienos?
Atijola, tu jau bilietus turi pas Gorgi?
Kaip nekantriajai sekasi laukti?....
Citas - laukiu tavo sausio vidurio naujienu smile.gif

Na ka mergaites, verciam nauja puslapi..... sekminga puslapi....
Atsakyti
verysad.gif Nekantrioji visiskai suzlugdyta verysad.gif ..siandien man vienuolikta diena, o NT man rodo spyga didziausia,apsoliuciai nieko...negi sitaip gali buti is 4 nieko bash.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Kaip rytoj turetu prasideti man mmm pilvo apacia skauda..ech..o taip tikejausi....
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 01, 16:21)
verysad.gif Nekantrioji visiskai suzlugdyta verysad.gif ..siandien man vienuolikta diena, o NT man rodo spyga didziausia,apsoliuciai nieko...negi sitaip gali buti is 4 nieko bash.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif 
Kaip rytoj turetu prasideti man mmm pilvo apacia skauda..ech..o taip tikejausi....

Brangioji, siulau dar nenukabinti nosytes... mirksiukas.gif
Kol neatejo mmm, reikia tureti vilties console.gif
Papildyta:
Mielos mergaites, sveikinu visas su 2012 m. Tebunie jie mums visoms sekmingi, laimingi ir vaisingi nestuke.gif
Rytoj vaziuoju punkcijai i Vilniu.. LT darausi pirma karta, todel truputi neramu.. Tuo labiau, kad ir folikulu uzaugo labai mazai..
Tik norejau pasiklausti pas Jus, ka reikia veztis... ? Nes gydytoja man kaip ir nieko nesake, tuo tarpu kai punkcija buvo LV, tai reikejo veztis ivairiausiu daiktu (tapkutes, chalateli, naktinukus ir t.t.), be to po punkcijos dar keleta valandeliu teko paguleti ir tik atsigavus vaziuoti namo.. o kaip yra cia - LT? Nejau po narkozes is karto atsistosiu ir vaziuosiu namo? Papasakokite, kaip viskas vyks.. Aciu..
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 01, 23:14)
Brangioji, siulau dar nenukabinti nosytes...  mirksiukas.gif
Kol neatejo mmm, reikia tureti vilties  console.gif
Papildyta:
Mielos mergaites, sveikinu visas su 2012 m. Tebunie jie mums visoms sekmingi, laimingi ir vaisingi  nestuke.gif
Rytoj vaziuoju punkcijai i Vilniu.. LT darausi pirma karta, todel truputi neramu.. Tuo labiau, kad ir folikulu uzaugo labai mazai..
Tik norejau pasiklausti pas Jus, ka reikia veztis... ? Nes gydytoja man kaip ir nieko nesake, tuo tarpu kai punkcija buvo LV, tai reikejo veztis ivairiausiu daiktu (tapkutes, chalateli, naktinukus ir t.t.), be to po punkcijos dar keleta valandeliu teko paguleti ir tik atsigavus vaziuoti namo.. o kaip yra cia - LT? Nejau po narkozes is karto atsistosiu ir vaziuosiu namo? Papasakokite, kaip viskas vyks.. Aciu..



dideliausios tau sekmes rytoj mirksiukas.gif o pas ka darysies punkcija?
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 01, 20:14)
Brangioji, siulau dar nenukabinti nosytes...  mirksiukas.gif
Kol neatejo mmm, reikia tureti vilties  console.gif
Papildyta:
Mielos mergaites, sveikinu visas su 2012 m. Tebunie jie mums visoms sekmingi, laimingi ir vaisingi  nestuke.gif
Rytoj vaziuoju punkcijai i Vilniu.. LT darausi pirma karta, todel truputi neramu.. Tuo labiau, kad ir folikulu uzaugo labai mazai..
Tik norejau pasiklausti pas Jus, ka reikia veztis... ? Nes gydytoja man kaip ir nieko nesake, tuo tarpu kai punkcija buvo LV, tai reikejo veztis ivairiausiu daiktu (tapkutes, chalateli, naktinukus ir t.t.), be to po punkcijos dar keleta valandeliu teko paguleti ir tik atsigavus vaziuoti namo.. o kaip yra cia - LT? Nejau po narkozes is karto atsistosiu ir vaziuosiu namo? Papasakokite, kaip viskas vyks.. Aciu..

Sveikinu visas su Naujaisiais metais,linkiu kad jie butu vaisingi smile.gif
INGVITA linkiu gero derliaus rytoj...Jei nieko neliepe atsivest,tai gal ir nereikia.Nes man tai nieko nereikejo,as dariausi BAK-e.Ir po narkozes tikrai dar teks pagulet,nes lasalines stato...Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingvita @ 2012 01 01, 23:14)
Brangioji, siulau dar nenukabinti nosytes...  mirksiukas.gif
Kol neatejo mmm, reikia tureti vilties  console.gif
Papildyta:
Mielos mergaites, sveikinu visas su 2012 m. Tebunie jie mums visoms sekmingi, laimingi ir vaisingi  nestuke.gif
Rytoj vaziuoju punkcijai i Vilniu.. LT darausi pirma karta, todel truputi neramu.. Tuo labiau, kad ir folikulu uzaugo labai mazai..
Tik norejau pasiklausti pas Jus, ka reikia veztis... ? Nes gydytoja man kaip ir nieko nesake, tuo tarpu kai punkcija buvo LV, tai reikejo veztis ivairiausiu daiktu (tapkutes, chalateli, naktinukus ir t.t.), be to po punkcijos dar keleta valandeliu teko paguleti ir tik atsigavus vaziuoti namo.. o kaip yra cia - LT? Nejau po narkozes is karto atsistosiu ir vaziuosiu namo? Papasakokite, kaip viskas vyks.. Aciu..

as nieko neveziaus viska dave ko reikejo.po punkcijos paguli tiek kad gerai atsigauni ir gali keltis
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 01 01, 16:10)

tai jei 3 zarazos, tai 90x3? O pervesti ta suma reikia kada?Kai issiunti kraujuka, ar kai jie patvirtina, kad gavo? Ar gauni is ju koki invoica?  blush2.gif 
Kaip Beila laikosi? Gal jau sirdele nors truputi ramiau?
Kur Afrodites raportas is dar 2011 30dienos?
Atijola, tu jau bilietus turi pas Gorgi?
Kaip nekantriajai sekasi laukti?....
Citas - laukiu tavo sausio vidurio naujienu smile.gif

Na ka mergaites, verciam nauja puslapi..... sekminga puslapi....


Aha uz tris zarazas 270 Euru. Moketi reikia tik tada kai jie patvirtina kad gavo, uztai nepamirsk savo email'a parasyti jiems lape su savo vardu pavarde ir kt info, as ten tau parasius laiskelyje viska.

Atiloja kiek zinau planuoja telefonu konsultacija tureti o ne vaziuoti, taip daug mergaiciu daro kurios toli nuo londono gyvena.


QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 01 01, 16:21)
verysad.gif Nekantrioji visiskai suzlugdyta verysad.gif ..siandien man vienuolikta diena, o NT man rodo spyga didziausia,apsoliuciai nieko...negi sitaip gali buti is 4 nieko bash.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif 
Kaip rytoj turetu prasideti man mmm pilvo apacia skauda..ech..o taip tikejausi....


Pilvo apacia ir nestukems skauda, kol nera mmm ir hcg patvirtinimo jokiu nervu ir netikejimo. Zinau kad norisi to teigiamo nt patvirtinimo, bet tau 11dpi tik po 2 dienu embrioniuku idejimo tai tikrai nera daug.
Atsakyti
user posted image


Papildyta:
Ingvita, gero tau siandien derliuko! O kad nakti susidraugautu tavo ir vyro daleles! wub.gif I sraseli nori? Kelintas tavo IVF?

nekantrioji:) kaip tu siandien, brangute?
Atsakyti
4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingi: 02 sausio 2012 - 10:40