Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Taigi,taigi is tikruju uzejau ir...likau sokiruota iki asaru.Mergytes neturiu zodziu.... Laikykites,issiverkite,isliekit savo skausma,isliudekite ir eikit i prieki.Tikrai labai uzjauciu.Nezinau,bet kazkaip labai suskaudo sirdi del jusu-nes lb.tikejau unsure.gif
Nebezinau ka pasakyti..stiprybes ir as su jumis console.gif console.gif
Warwaryte, pas mane tiek itampos kad atrodo nuprotesiu-bet nesinori plestis.Ryt vaziuoju pas Treisa.Apziurai ir tada nezinau kaip toliau.
Gero vakaro.Einu nuo kompo...liudna kazkaip man..LAIKYKITES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 30, 20:16)
Taigi,taigi is tikruju uzejau ir...likau sokiruota iki asaru.Mergytes neturiu zodziu.... Laikykites,issiverkite,isliekit savo skausma,isliudekite ir eikit i prieki.Tikrai labai uzjauciu.Nezinau,bet kazkaip labai suskaudo sirdi del jusu-nes lb.tikejau unsure.gif 
Nebezinau ka pasakyti..stiprybes ir as su jumis console.gif  console.gif 
Warwaryte, pas mane tiek itampos kad atrodo nuprotesiu-bet nesinori plestis.Ryt vaziuoju pas Treisa.Apziurai ir tada nezinau kaip toliau.
Gero vakaro.Einu nuo kompo...liudna kazkaip man..LAIKYKITES 4u.gif


Laikykis ir tu,mažut...SĖKMĖS RYT.
TIKIU,KAD ŠĮKART BENT VIENA TAVO SVAJONĖ nestuke.gif BUS IŠPILDYTA.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 30, 21:16)
Ryt vaziuoju pas Treisa.Apziurai ir tada nezinau kaip toliau.
Gero vakaro.Einu nuo kompo...liudna kazkaip man..LAIKYKITES 4u.gif

Pas mane supinta kasa wink.gif uz tave...
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 30, 20:53)
Gal galima placiau? g.gif
pradejo durti desini sona unsure.gif

Jetus..... Labai labai uzjauciu tave.... ir MB..... Kaip sitaip... skaiciukai grazus, o paskui nieko nebelieka.. tik skausmas... Jei turesi jegu-nenuleisk ranku.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 30, 17:50)
Kadangi mums nepasisekė IVF, tai tau dabar turėtų viskas baigtis laimingai. Nesinervink. Be to, NT kogero iš aš kitąsyk nedarysiu, nes man 3 NT rodė 2 rausvas linijas.

Kaip tu, Beila?? Gal nors truputi ramesne..? Tie NT tai is vis-kazkokie baisuokliai.... As kazkada rugseji, kai ant jo sysiojau, rankos drebejo, as jau ju paniskai bijau.... Pas gydytoja po mm eisi?
Del karujo, tai as visus hormonus tikrinausi, pas mane skydliauke operuota, bet FSH tai kiekviena menesi dariausi.... O dabar galvojam ta kariotipa - nezinau, pasitarsiu su Tr., ka jis pasakys... Dar mergaiciu inicijuota man programa: Graikija. Tiesa, Cituk, Atijola - jei tirsiu visas tris zarazas, tai kraujuko uztenka i viena kolbute, ar reikia 3? blink.gif Man ne problema ir 3 butu irnesakyk.gif nes buna kaip is krano..
Idomu, kaip LV sureaguotu, jei as jiem apie Graikija pasakyciau... jei jie skeptiski del Bykovos, tai gal ir cia patyleti??
Atsakyti
Beila - na tikekim kad antradienis tau atsakys bent i keleta klausimu, kuriu labai daug dabar, ir pats svarbiausias - KODEL

mimoza - o tikrai negalima prileisti galimybes, kad buvo uzkibe du maziukai ir vienas pabego unsure.gif Nu toks didokas tas tavo skaiciukas. Atsiprasau uz vilti, bet taip nesinori dar patiketi verysad.gif

Egk - sveika mieloji, kaip pailsejot? Pavydziu zinok, as va sedziu atostogose bet namuose, visokie remontukai vyksta vietoj to kad galejom megautis kur nors saule karsta smile.gif Beje cia Terzei iskilo klausimas - kaip tu nusprendei gydytis zaraza?? Ar pati antibijotikus susiveikei ar ejai pas koki daktara??
Fainas sapnas tavo, tegul tie neismaneliai aiskina kaip nori, nuostabu sapnuoti maziuka, nors tai tik sapnas kol kas wub.gif

Afrodite - Metformin, kiek skaiciau uzsienio forumuose skiriamas sureguliuoti mmm, bet gal yra ir dar kokia jo skyrimo priezastis .
Sekmes pas Treisa ir grizk cia su optimistinem nuotaikom 4u.gif

Terze - as viena kolbute siunciau, o joje tik apie sauksteli, nu gal pusantro arbatinio mmm kraujo (pas mane cia vadinasi dau, nes negausios jos smile.gif ) ir va istyre visas tris zarazas be problemu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 30 gruodžio 2011 - 21:47
QUOTE(Warwara @ 2011 12 30, 20:58)
mimoza:) nekreip demesio. Tiesiog palauk ir viskas susitvarkis. Durt tai gali nuo visko! Tikrai linkiu, kad visi nusivilimai butu jau praeity!

Afrodite, kaip naujienos tavo?

Warwara
- kaip tavo reikalai??
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 30, 22:45)
Beje cia Terzei iskilo klausimas - kaip tu nusprendei gydytis zaraza?? Ar pati antibijotikus susiveikei ar ejai pas koki daktara??

heart.gif
Atsakyti
Terze, uztenka vieno buteliuko ir to ne pilno reikia smile.gif Pakanka keliu laseliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 12 30, 17:03)
Tai sapnavau labai gražų lėliuką - labai aiškiai, tokį kelių mėnesių, nuogom kojytėm, su pamperiu, gugavo sau, neverkė, toks švarutis gražutis. Žinojau, kad tai berniukas.

Kaip saldu buna po tokiu sapnu..... As tikiu jais, ir nustojau senai ziureti reiksmes, Vaikutis ir reiskia vaikuti...As kartais pasapnuoju: bet tik kitus zmones su mazais vaikuciais...
Tai sveika sugrizus!!!
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 30, 22:45)
Terze - as viena kolbute siunciau, o joje tik apie sauksteli, nu gal pusantro arbatinio mmm kraujo (pas mane cia vadinasi dau, nes negausios jos smile.gif ) ir va istyre visas tris zarazas be problemu  4u.gif

Aciu, o vandenukas virintas? Ar kaip jie raso tam savo puslapyje, berods skystis is tos laselines, kur mum po punkcijos lasina, nepamenu jau to cheminio pavadinimo...
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 30, 22:49)
Terze, uztenka vieno buteliuko ir to ne pilno reikia smile.gif Pakanka keliu laseliu  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif Okey. O tu "skiedei" su kuom nors? Kad neuzdziutu?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 30, 22:54)
lotuliukas.gif  Okey. O tu "skiedei" su kuom nors? Kad neuzdziutu?

jo, skiedziau vandenuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 30, 22:54)
Kaip saldu buna po tokiu sapnu..... As tikiu jais, ir nustojau senai ziureti reiksmes, Vaikutis ir reiskia vaikuti...As kartais pasapnuoju: bet tik kitus zmones su mazais vaikuciais...
Tai sveika sugrizus!!!
Papildyta:

Aciu, o vandenukas virintas? Ar kaip jie raso tam savo puslapyje, berods skystis is tos laselines, kur mum po punkcijos lasina, nepamenu jau to cheminio pavadinimo...
Papildyta:

lotuliukas.gif  Okey. O tu "skiedei" su kuom nors? Kad neuzdziutu?


to skiedimu net nepavadinciau, tiesiog kelis lasiukus virinto atsaldyto vandenuko ilasinau i kolbute, nu labai mazai:)
Atsakyti
EGK,sveikute sugryzusi ir paiilsejusi thumbup.gif
Warwara,beje kaip ti ?kada pati zadi startuoti ir pas ka?
Oi,pas mane tai zinokit emocinis pakylimas ir paskui kritimas-nes vieni medikai vienaip sako,kiti kitaip-zodziu esame pasimete,bet kazkaip Intaitei mano tetisskambino ta patvirtino savo zodzius ir nezinau,bet bandysim ju gal ir laikytis mirksiukas.gif Kai vyras prileis pries kompo tai daugiau papasakosiu jei bus idomu,nes dabar tik minutei issimusu kompa doh.gif greiciau nusipirkciau kompa nes tikrai man jo reikia juodai ne vien kad SM buciau bet ir del darbo-tad visada ir kyla nesklandumu kai abiems reikia kompo ir dar abiems del darbo.
Merginos ryt as vaziuoju tik pasirodyt Treisui kaip kas auga,nes ryt man tik 8 c.d. Jis norejo paziureti 9c.d. bet Sausio 1d. jo nebus tai liepe anksciau atvykti.Taip kad dar niekas reiksmingo nesispres-bet labai aciu uz palaikyma wub.gif
Pirmadieni leksiui BAK'a pas Griciu-isklausyti dar vienos nuomones ir tartis. O Sausio 5 dienaeinu dar pas viena onkologa ir ten ziuresiu ka sakys-zodziu itampos per akis,nors norisi pries sia procedura pabuti ramybes busenoje.
Beje,nusprendziau kad per si karta bandysiu ir prednezolona,aspirina,zibor- nes LT juos skiria kad geriau maziukai implanuotusi,tai sakau nieko juk neprarasiu.
Del zarazu tai man jos irgi nerealiai idomios liko-nes mankiek is kur eme nieko nerado kaip ir kitom merginom-o Graikijoje joms rado.Tai va,sakau gal ir man pabandyti g.gif
O viena zaraza istirti kainuoja kiek ten 90 euru ane? ar cia nesvarbu kiek tirsies?nes jei jau tirtis tai manau visas tris-tik va idomu kiek tai kainuotu g.gif
Mimozai,Beilai patys silciausi apkabinimai,Terzei irgi.

user posted image
nekantrioji, manau labaigera mintis paiilseti nuo SM mirksiukas.gif Ir zinoma mes uz tave laikysime kumstukus drinks_cheers.gif
Ok,ryt susirasysime-saldziu mergytes-as su jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 30, 23:59)
EGK,sveikute sugryzusi ir paiilsejusi thumbup.gif
Warwara,beje kaip ti ?kada pati zadi startuoti ir pas ka?
Oi,pas mane tai zinokit emocinis pakylimas ir paskui kritimas-nes vieni medikai vienaip sako,kiti kitaip-zodziu esame pasimete,bet kazkaip Intaitei mano tetisskambino ta patvirtino savo zodzius ir nezinau,bet bandysim ju gal ir laikytis mirksiukas.gif  Kai vyras prileis pries kompo tai daugiau papasakosiu jei bus idomu,nes dabar tik minutei issimusu kompa doh.gif greiciau nusipirkciau kompa nes tikrai man jo reikia juodai ne vien kad SM buciau bet ir del darbo-tad visada ir kyla nesklandumu kai abiems reikia kompo ir dar abiems del darbo.
Merginos ryt as vaziuoju tik pasirodyt Treisui kaip kas auga,nes ryt man tik 8 c.d. Jis norejo paziureti 9c.d. bet Sausio 1d. jo nebus tai liepe anksciau atvykti.Taip kad dar niekas reiksmingo nesispres-bet labai aciu uz palaikyma wub.gif 
Pirmadieni leksiui BAK'a pas Griciu-isklausyti dar vienos nuomones ir tartis. O Sausio 5 dienaeinu dar pas viena onkologa ir ten ziuresiu ka sakys-zodziu itampos per akis,nors norisi pries sia procedura pabuti ramybes busenoje.
Beje,nusprendziau kad per si karta bandysiu ir prednezolona,aspirina,zibor- nes LT juos skiria kad geriau maziukai implanuotusi,tai sakau nieko juk neprarasiu.
Del zarazu tai man jos irgi nerealiai idomios liko-nes mankiek is kur eme nieko nerado kaip ir kitom merginom-o Graikijoje joms rado.Tai va,sakau gal ir man pabandyti g.gif
O viena zaraza istirti kainuoja kiek ten 90 euru ane? ar cia nesvarbu kiek tirsies?nes jei jau tirtis tai manau visas tris-tik va idomu kiek tai kainuotu g.gif 
Mimozai,Beilai patys silciausi apkabinimai,Terzei irgi.

user posted image
nekantrioji, manau labaigera mintis paiilseti nuo SM mirksiukas.gif Ir zinoma mes uz tave laikysime kumstukus drinks_cheers.gif
Ok,ryt susirasysime-saldziu mergytes-as su jumis 4u.gif


aha 90 euru uz vienos zarazos istyrima 4u.gif o as jau apie viduri sausio sulaukus mmm vel siusiu ir ziuresiu ar 5 savaiciu antibijotiku dieta tas rupuzes isnaikino, kazkaip baisoka kad visu triju neisnaikino unsure.gif

Griebi tu jauti uz ragu kaip reikiant su daug daktaru nuomonemis, tikiu kad isklause visu priimsit sau geriausia sprendima. Nu taip noriu kad jums jau pradetu sypsotis likimas, nu kiek galima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 30, 18:58)
Iseinu atostogu 4u.gif


Ilsekis, mes su tavimi. 4u.gif

Afrodite, stiprybes, visoms kitoms taip pat. 4u.gif
Atsakyti