Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

o as siandien visai suskydau,prisiskaiciau cia liudnu postu ir jau kad dejau verkti,tai net pati saves nesupratau verysad.gif
Ciortum ta testa,as jo nedarysiu jauciu,negadinsiu sau nervu...lauksiu tik treciadienio..
Vistiek tas testas gryba pjauna kiek suprantu,tai kam save kankinti... verysad.gif
Man depresija frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 30, 17:13)
o as siandien visai suskydau,prisiskaiciau cia liudnu postu ir jau kad dejau verkti,tai net pati saves nesupratau verysad.gif
Ciortum ta testa,as jo nedarysiu jauciu,negadinsiu sau nervu...lauksiu tik treciadienio..
Vistiek tas testas gryba pjauna kiek suprantu,tai kam save kankinti... verysad.gif
Man depresija frusty.gif


Ei, mergaite, susiimk i rankas prasom, tuoj pradesim cia bartis visos tongue.gif Statistiskai, tau dabar kaip tik turetu pasisekti, Warwara irgi patvirtins sita tiesa, nes pati is jos ismokau ax.gif Testai grybo dazniausiai nepjauna, jeigu HCG yra nors ir nedidelis, jis gali parodyti ta antra vos vos iziurima juostele.Taip pat labai svarbu tinkamai vertinti testa.Kai dariausiai savuosius nuo 4 dpi, tai jie tikrai buvo neigiami iki 7-8 dpi, bet jiems isdziuvus, po poros val. galedavau izvelgti vos matomo kazka.Rimtai i juos neziurejau, o patikejau tik tada, kai pradejo brodytis kad ir labai neryskiai, bet vos storesnes testo juosteles ir ne po keliu valandu, o po 10-15 min.

Sluostykis asaras ir nenervuok vaiku mirksiukas.gif Beje, sitokia nuotaiku kaita priskiriama prie nestumo pozymiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 30, 16:13)
o as siandien visai suskydau,prisiskaiciau cia liudnu postu ir jau kad dejau verkti,tai net pati saves nesupratau verysad.gif
Ciortum ta testa,as jo nedarysiu jauciu,negadinsiu sau nervu...lauksiu tik treciadienio..
Vistiek tas testas gryba pjauna kiek suprantu,tai kam save kankinti... verysad.gif
Man depresija frusty.gif


Kadangi mums nepasisekė IVF, tai tau dabar turėtų viskas baigtis laimingai. Nesinervink. Be to, NT kogero iš aš kitąsyk nedarysiu, nes man 3 NT rodė 2 rausvas linijas.
Atsakyti
Nekantrioji, sitaip negalima! schmoll.gif 4u.gif

Mimoza, console.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 12 30, 14:42)
Ei, mergaite, susiimk i rankas prasom, tuoj pradesim cia bartis visos  tongue.gif  Statistiskai, tau dabar kaip tik turetu pasisekti, Warwara irgi patvirtins sita tiesa, nes pati is jos ismokau  ax.gif  Testai grybo dazniausiai nepjauna, jeigu HCG yra nors ir nedidelis, jis gali parodyti ta antra vos vos iziurima juostele.Taip pat labai svarbu tinkamai vertinti testa.Kai dariausiai savuosius nuo 4 dpi, tai jie tikrai buvo neigiami iki 7-8 dpi, bet jiems isdziuvus, po poros val. galedavau izvelgti vos matomo kazka.Rimtai i juos neziurejau, o patikejau tik tada, kai pradejo brodytis kad ir labai neryskiai, bet vos storesnes testo juosteles ir ne po keliu valandu, o po 10-15 min.

Sluostykis asaras ir nenervuok vaiku  mirksiukas.gif  Beje, sitokia nuotaiku kaita priskiriama prie nestumo pozymiu  rolleyes.gif


Kodel statistiskai turetu man pasisekti g.gif ?
man siandien tikrai nuotaikos stoka..vargsas vyras guode mane guode,o as dar labiau i dudas,jei negauta zinute is uzuolaidu salono,kuri atitrauke mane nuo visu minciu turbut sysiociau iki dabar doh.gif
nuotaiku kaita priskiriama ir pms'ui,tai cia sunku ka pasakyti,seip jei ka turetu prasideti pagal viska mmm pirmadieni....
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 30, 14:50)
Kadangi mums nepasisekė IVF, tai tau dabar turėtų viskas baigtis laimingai. Nesinervink. Be to, NT kogero iš aš kitąsyk nedarysiu, nes man 3 NT rodė 2 rausvas linijas.

tikriausia del visu ivykiu cia forume sitaip paveike mane verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 30, 18:28)
tikriausia del visu ivykiu cia forume sitaip paveike mane verysad.gif


Jeigu sitaip neigiamai veikia, siulyciau pailseti nuo visu forumu, iseis i nauda tau ir tavo vaikuciams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triunfante @ 2011 12 30, 15:34)
Jeigu sitaip neigiamai veikia, siulyciau pailseti nuo visu forumu, iseis i nauda tau ir tavo vaikuciams.  4u.gif


gal tikrai mintis gera,reiketu pailseti g.gif Pasistengsiu nebeateiti cia iki treciadienio su savo naujienom,gal biski apsiraminsiu iki to laiko....
Sekmes visoms mergytes,as su jumis!!! wub.gif
Iseinu atostogu 4u.gif
Atsakyti
MIMOZA,žinok,net neįsivaizduoju, kodėl liepė visus vaistus tęst, tik crinone vartot po 1 per dieną. Vėjai kažkokie...Šaunuoliai,kad kuriat naują planą.
NEKANTRIOJI, teisingai,pailsėk... Iš tikrųjų forumas šiek tiek pradeda kenkt,kai pasipila neigiami HCG rezultatai. SĖKMĖS TAU - LAUKSIME GERŲ NAUJIENŲ.
Atsakyti
Sveikutes mergytes 4u.gif
Lekiu skaityti kas nutiko,nes kaip matau labai daug ka praleidau blink.gif
Merginos,gal zinot kodel skiriamas gerti METFORMIN?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 30, 21:36)
mimoza:), baisiausia yra tai, kad negimdinis nepriklauso nuo to, kad embrionus deda tiesiai i gimda... Bet linkiu, kad nors sito blogio isvengtum...

Gal galima placiau? g.gif
pradejo durti desini sona unsure.gif
Atsakyti
mimoza:) nekreip demesio. Tiesiog palauk ir viskas susitvarkis. Durt tai gali nuo visko! Tikrai linkiu, kad visi nusivilimai butu jau praeity!

Afrodite, kaip naujienos tavo?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 30, 19:50)
Sveikutes mergytes 4u.gif 
Lekiu skaityti kas nutiko,nes kaip matau labai daug ka praleidau blink.gif 
Merginos,gal zinot kodel skiriamas gerti METFORMIN?



Tikrai nežinau dėl ko jis skiriamas, pagooglink. O naujienos tai ne kokios čia.
Atsakyti