Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Mimoza, grazu, laukiu rytojaus. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 29, 18:33)
As ryt irgi HCG priduodu. Neramu...
Jokiu pjuciu, apart papilnejusios krutines ir jau ryskesnio NT.
http://public.fotki....no-sags/nt.html


4u.gif kaip grazu,sekmes mergyte,kumsteliai uz tave suspausti wub.gif
Manau tau ir gana situ pojuciu,tikrai busi nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekantrioji:): 29 gruodžio 2011 - 21:00
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 29, 21:33)
As ryt irgi HCG priduodu. Neramu...
Jokiu pjuciu, apart papilnejusios krutines ir jau ryskesnio NT.
http://public.fotki....no-sags/nt.html


Linkiu graziu atsakymu rytoj smile.gif
Atsakyti
Pridaviau kraujuka...
Ale vel rudo krinono iskrapsciau verysad.gif
Atsakyti
mimoza:) Kelintas vis gi tai tavo bandymas, man statistikoje klaustukas negrazus salia taves! Del krinono krapstymo, o kam tu ji krapstai? O kad jis ten rudas, nu tai turi teise. Jei jau kraujas yra, tai juoks krinonas nepades. Tai gi laukiam tavo dideliu skaiciuku!!!! testas tai liuksovas! thumbup.gif

Beila kaip tu siandien, brangute? Man atrodo tau reikia pas gyd nueiti ir isklausyti ka jinai siulo. Tu aspirina geriai per IVF, prednizolona? Gal histero reikia atlikti, kad isitikinti, akd gimdoj viskas ok. O po to jau svarstyti visa sunkia artilerija.

nekantrioji:) kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 30, 08:32)
Pridaviau kraujuka...
Ale vel rudo krinono iskrapsciau  verysad.gif


Tau viskas bus gerai, gali nė nesijaudinti.

QUOTE(Warwara @ 2011 12 30, 09:15)
Beila kaip tu siandien, brangute? Man atrodo tau reikia pas gyd nueiti ir isklausyti ka jinai siulo. Tu aspirina geriai per IVF, prednizolona? Gal histero reikia atlikti, kad isitikinti, akd gimdoj viskas ok. O po to jau svarstyti visa sunkia artilerija.


Akys užtinusios, paburkusios, bet ašarų jau mažiau, o širdis dar verkia...Aspiriną gėriau ir prednisoloną iki šio antradienio, nuo antradienio,kai HCG buvo 35 liepė nebegert prednisolono, dar gėriau folinę 800 ir crinone po 1 dukart per dieną. Vakar,kai HCG buvo 18, liepė vaistų nenutraukt,bet sumažint Crinono (po 1 per dieną). Krūtinė varo mane iš proto - skauda vis dar,o pilvą mažiau maudžia. Kažin kada mmm ateis?...
Antradienį žiūrėsim,ką ji sakys. Iš tikrųjų nė nenoriu važiuot,nes žinau,kad ten tikrai apsiverksiu ir dar negalėsiu sustot.
Atsakyti
Beila, console.gif

Mimoza, ir kam tu ten krapstai? Laukiame geru naujienu. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Beila, mieloji, labai liudna sad.gif laikykites abu su TB 4u.gif
Atsakyti
Beila
Nu ir apsiverk, kodel ne?! As po nepavykusio IVF atejau, tai jos negalejo patiketi, kad neverkiu. Tikrai mano isterika isklausiti buvo irasyta i pokalbio plana is ju puses smile.gif Tai gi tikrai gali apsiverkti. Paverksi, bus lengviau!
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 30, 07:15)
nekantrioji:) kaip tu?


labuka 4u.gif
Ai,nekantrioji siandien kaip slapiu maisu trenkta,nezino pati kas yra.Viskas dingo,siandien ir zarnynas kaip ir susitvarke,pilvo neskauda,krutines taippat,tik tiek kad papusta,bet manau nuo vaistu cia g.gif kazkokia drama cia vyksta su manim,jauciu cia jau visai nenormalu verysad.gif

Beiliuke,stiprybes tau!! 4u.gif

Mimoza,viskas bus gerai wub.gif

Sakykit koki vaidmeni atlieka aspirinas ca?nes jis seip krauja skystina ir nuo skausmo.. g.gif
Atsakyti
Stebuklas neivyko... verysad.gif hcg 113...
Atsakyti
Sveikos,mergytės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visas sveikinu su praėjusiomis Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais oro_buckis.gif Na o su linkėjimais tai nenoriu būti banali, tai protingai patylėsiu hihihi.gif

Ačiū kurios manęs pasigedote, aš nuo ko jau nuo ko, bet nuo jūsų tai tikrai nenoriu ilsėtis, buvau išvažiavusi atostogauti. Gaila, kad tas gėris jau baigėsi vacation4.gif

Temutę tik peržvelgiau, vėliau paskaitysiu įdėmiai blush2.gif Mačiau, kad yra ir gerų žinių ir ne. Taigi sveikinu naujas mamytes, o kurioms šį kartą nepavyko, linkiu stiprybės. Kitais metais mes būtinai atsidūrsime tinkamoje vietoje ir tinkamu metu ar ne?
Paaiškinkit man prašau, kodėl mimozos HCG 113 blogas? Ko nors nesupratau?

Dar, mergaitės 4u.gif Kūčių vakarą grįžom su MB prieš 12 į savo kambarį mūsų maldelei ir po jos jau ėjom miegoti, niekur nebeėjom. Tai sapnavau labai gražų lėliuką - labai aiškiai, tokį kelių mėnesių, nuogom kojytėm, su pamperiu, gugavo sau, neverkė, toks švarutis gražutis. Žinojau, kad tai berniukas. Dar pagalvojau, kad keista, kad berniukas, visada galvojom, kad bus mergaitė kažkodėl ax.gif Paskui kitą dieną kažkaip pasakiau apie sapną tiem draugam, kur kartu atostogavom, tai sako "ai kaip blogai sapnuoti mažus vaikus" Bet kažkaip net nesusinervinau, pagalvojau, kad vistiek nieko nesupranta irnesakyk.gif O šiandien paskaičiau, kad sapnuoti linksmą, riebų, neverkiantį vaiką reiškia geri metai ir kitur VAISINGI metai - taip ir parašyta juodu ant balto ax.gif
Gal tai reiškia, kad mane išklausė?
Atsakyti