Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

nekantrioji, i diena isgerdavau po 1 litra slyvu sulciu ir problemu nebuvo schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Beila
As manau ty ramiai nueik pas gyd. ir paklaus ka daryti. Galima histreo padaryti, galima krauja istyrti. Nes cia toks nemenkas kibimas buvo. Kaz ko tikrai pritruko... Gaila tikrai!

O turite snaiguciu?
Atsakyti
kivi g.gif man atrodo ne sezonas,kad kazkaip as cia ju neuzmaciau siuo metu g.gif reiks vyrui uzsakyma duoti

Dekui mergytes uz patarimus mirksiukas.gif
Papildyta:
g.gif o kaippaziureti senas temas?kazkaip neberandu,ar jos dingsta? g.gif nes as cia kai ko nesuprantu,tu visu trumpinimu ir skaiciu.o klausinet vis geda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 29, 16:23)
Beila
As manau ty ramiai nueik pas gyd. ir paklaus ka daryti. Galima histreo padaryti, galima krauja istyrti. Nes cia toks nemenkas kibimas buvo. Kaz ko tikrai pritruko... Gaila tikrai!

O turite snaiguciu?


-O jai reik konkrečiai sakyt, ką tame kraujyje tirt, ar ji pati žinos? Kartais paskaitydavau apie Georgi ar kažką panašaus, bet aš ten nieko nesuprasdavau. Tik kaip supratau Lietuvoj tokių tyrimų neatlieka kaip pas jį...

--Turim 3 blasto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 29 gruodžio 2011 - 16:48
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 17:06)
Gal galit patarti,kokių tyrimų prašyt gydytojos,kurie padėtų išsiaiškinti, kodėl pabėgo mano žvaigždutės?

Na negaliu patarti kazko... kol kas man niekas nieko papildomo neskyre... kiek tik savo iniciatyva... Pas tave buvo 3 zvaigzdutes? Taip tikejau tavo sekme... Ojei kaip skaudu.... Cia net neuzkimba ir skaudu, bet kai uzkimba ir pabega... atrodo jau jau.... Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kada eini pas gyd.?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 29, 16:50)
Na negaliu patarti kazko... kol kas man niekas nieko papildomo neskyre... kiek tik savo iniciatyva... Pas tave buvo 3 zvaigzdutes? Taip tikejau tavo sekme... Ojei kaip skaudu.... Cia net neuzkimba ir skaudu, bet kai uzkimba ir pabega... atrodo jau jau.... Laikykis  4u.gif   4u.gif   4u.gif  Kada eini pas gyd.?


Jo, jau geriau būtų nė nekibę...Buvo įsodinę 3 blastocitas.
Kokių tu kraujo tyrimų prašysi? Antradienį eisiu pas gydytoją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 29 gruodžio 2011 - 16:54
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 17:47)
-O jai reik konkrečiai sakyt, ką tame kraujyje tirt, ar ji pati žinos? Kartais paskaitydavau apie Georgi ar kažką panašaus, bet aš ten nieko nesuprasdavau. Tik kaip supratau Lietuvoj tokių tyrimų neatlieka kaip pas jį...

--Turim 3 blasto


Dievuleliau kaip gaila, sitaip idealiai viskas ejosi verysad.gif . Jo kibimas pas tave tikrai buvo, tai cia tas vadinamas biocheminis nestumas, bent jau mano taip pavadino kai HCG buvo 13. Na man gydytojas sake kad biocheminis ar visai ne kibimas buna del 3 priezasciu -

1.chromosominiai,genetiniai nukrypimai - cia galima daryti karyotipo tyrima, bet pries dedant snaigutes tau kaip ir netikslinga nes jau blastukes yra, nebent kazkaip galima patikrinti pati embrioniuka, bet jauciu ziauriai brangu ir kazin ar daro visose klinikose.
2. imunines problemos - na cia jau Bykovos(LV), Gorgio (UK) ir gal kas lietuvoj daro kazka sritis.
3. Kaip jis pavadino "nedraugiska" gleivine ar gimda - cia hysteroskopija gal atsakytu i kai kuriuos klausimus, nes ten paziuri ar kokiu polipu nera, kokia gleivine ir pan. Kai man darys histero, sake kazkaip pagramdys gleivine, o tai sumazina Natural killer cells (cia jir imuniniams reikalams gerai) ir tipo atnaujina pacia gleivine. dar gali biopsija paimt ir patikrint sandara gleivines kaip suprantu.

Sunku kazka patart, o juk sis kibimas ir neuzkibimas galejo buti tiesiog sio karto nesekme. Ir nesutinku, kad geriau jau visai nekibtu, nes man ir daktarai sake kad jie dziaugiasi kad nors ir cheminis kibimas yra, vadinasi organizmas neatmeta maziuku iskart ir visiskai.

Beilute, susideliok mintis isliudek ir susidarius klausimu sarasiuka keliaukit pas gydytoja. Tikiu kad snaigutes jums bus laiminogs 4u.gif

Nekantrioji - dabar jau be bajeriu, mums cia jau reikia geru naujienu, taip kad linkiu tik geru NT ir HCG skaiciuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 29 gruodžio 2011 - 17:53
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 29, 12:34)
tiksliai  doh.gif kaip as cia taip  doh.gif is to dziaugsmo pavirusuoti pamirsau  doh.gif  blush2.gif

dalinu dalinu visoms virusiukus user posted image


kaip cia pasigavus ta virusiuka bigsmile.gif 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 29, 15:52)
Nekantrioji - dabar jau be bajeriu, mums cia jau reikia geru naujienu, taip kad linkiu tik geru NT ir HCG skaiciuku  4u.gif


Tiesa pasakius,as jau tik sedziu ir ausim karpau,nes man jau padai pradeda svilti doh.gif ir sirdis virpet pradeda pagalvojus apie HCG.Jauciu as net tu skaiciuku ir nematysiu,nes mano tyrimus vyras nuves,tai tik pasakys ar prikibo ar ne kas nors.
O siai dienai savijauta tokia: isskyros sumazejo,bet gleivetos,krutine,na jautri bet ne tiek,gal patys spenelei kazkiek,ir viduriai uzkieteja doh.gif .Tai va taip siandien jauciasi nekantrioji. blush2.gif
o kaip mergaites jauciates jus?visos is eiles? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 29, 19:09)
kaip cia pasigavus ta virusiuka bigsmile.gif  4u.gif  wub.gif
Papildyta:
Tiesa pasakius,as jau tik sedziu ir ausim karpau,nes man jau padai pradeda svilti doh.gif ir sirdis virpet pradeda pagalvojus apie HCG.Jauciu as net tu skaiciuku ir nematysiu,nes mano tyrimus vyras nuves,tai tik pasakys ar prikibo ar ne kas nors.
O siai dienai savijauta tokia: isskyros sumazejo,bet gleivetos,krutine,na jautri bet ne tiek,gal patys spenelei kazkiek,ir viduriai uzkieteja doh.gif .Tai va taip siandien jauciasi nekantrioji. blush2.gif
o kaip mergaites jauciates jus?visos is eiles? wub.gif


Man viduriai uzkieteje buvo ziauriai ta vieninteli karta kai kibimas buvo, tai as tai laukau geru pozymiu ax.gif Tai kada jau kraujuka duosi?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 29, 16:44)
Man viduriai uzkieteje buvo ziauriai ta vieninteli karta kai kibimas buvo, tai as tai laukau geru pozymiu  ax.gif Tai kada jau kraujuka duosi?


man treciadieni kraujukas ir slapimas fear.gif
Uzkieteja viduriai ir gali buti pozymis? blink.gif .Na kai su dukra vaiksciojau tai man tik i pabaiga uzkieteja buvoir vargau po gimdymo dar ne vienus metus,bet kad cia taip anksti,nu gal.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekantrioji:): 29 gruodžio 2011 - 19:36
Beila, console.gif nera zodziu...
Atsakyti
As ryt irgi HCG priduodu. Neramu...
Jokiu pjuciu, apart papilnejusios krutines ir jau ryskesnio NT.
http://public.fotki....no-sags/nt.html
Atsakyti