Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

Cituk, mano starto dar tikrai greitai nebus, sedesiu kaip sirgalis ir visas lydesiu is cia. mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Mano kumsciai suspausti uz busimas nestukes, laukiu teigiamu NT ir dar teigiamesniu HCG. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triunfante: 29 gruodžio 2011 - 14:34
tiksliai doh.gif kaip as cia taip doh.gif is to dziaugsmo pavirusuoti pamirsau doh.gif blush2.gif

dalinu dalinu visoms virusiukus user posted image
Atsakyti
STEBUKLŲ NEBŪNA...HCG -18

KREMPUDRA, SVEIKINU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 29 gruodžio 2011 - 15:06
Beila kaip gaila!!!! Kaip be galo gaila! cry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gifcry.gif
Stiprybes jums!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 29 gruodžio 2011 - 15:08
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 15:05)
STEBUKLŲ NEBŪNA...HCG -18


vajej verysad.gif taip tikejau verysad.gif tikrai galvojau, kad garantuotai bus unsure.gif labai labai gaila verysad.gif verysad.gif verysad.gif
o jus dar snaigiuku turit, a ne? unsure.gif
Atsakyti
Beila, labai gaila, stiprybes eiti i prieki. console.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 29, 14:54)
jau turiu skaiciukus  wub.gif grazus tie mano skaiciukai, net pati tiek nesitikejau  wub.gif bet jau kaip ir negrazu tokiais skaiciukais cia girtis  blush2.gif

Girkis, girkis mieloji, mes nuo to tik kaifuosim wub.gif Sveikinu!!!!
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 16:05)
STEBUKLŲ NEBŪNA...HCG -18

KREMPUDRA, SVEIKINU

group.gif sorry, jauciuosi kalta... su savo nesekme uzkretusi sita tema verysad.gif
Isliudek, nurimk ir grisk pas mus!!! Labai lauksim taves!!!
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 29, 15:23)
Terze, o kad taip paprasta butu, deja nei burejos nei gorgis man vaiko garantuot negali, tikiu tik D ir savo tikejimu ir aisku tu abieju pradzioj isvardintu pagalba. Gorgis randa priezasti, ja gydo ir pasalina ir taip paruosia dirva maziukui isitvirtinti, bet 100% tikrai neduoda  smile.gif

Tikiuosi musu tikejimas tavo sekme irgi suteiks tau stiprybes.... wub.gif
Atsakyti
Gal galit patarti,kokių tyrimų prašyt gydytojos,kurie padėtų išsiaiškinti, kodėl pabėgo mano žvaigždutės?
Atsakyti
Cituk,gadinsiu,bet ziuresiu ar sekmadieni ar pirmadieni,sekmadieni bus 11 dienu g.gif tai gal jau ka parodys..

Beiliukas,nu kas cia per drama dabar,tai tipo cia nieko,nesilauki? g.gif eina sau,nu,stiprybes tada ir vel ziurekit ka galima daryti 4u.gif nenusimink labai,nieko nepakeisi,o geriau ieskok problemu doctor.gif

bet tai tadu kaip suprasti ta testa? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekantrioji:): 29 gruodžio 2011 - 16:07
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 29, 16:06)
Cituk,gadinsiu,bet ziuresiu ar sekmadieni ar pirmadieni,sekmadieni bus 11 dienu g.gif  tai gal jau ka parodys..

Beiliukas,nu kas cia per drama dabar,tai tipo cia nieko,nesilauki? g.gif eina sau,nu,stiprybes tada ir vel ziurekit ka galima daryti 4u.gif nenusimink labai,nieko nepakeisi,o geriau ieskok problemu doctor.gif

bet tai tadu kaip suprasti ta testa? g.gif


HCG Rodo, kad embrionas nenori pas mane pasilikti. O NT rodė nėštumą, nes pastojusi buvau. O dabar kogero nėštumas nutrūko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 29 gruodžio 2011 - 16:12
o as noriu verkti,galvojau cia vakar kazkas sustreikavo man,bet siandien dar baisiau,uzkietejo viduriai.Patarkit ka daryti?atrodo ir vaisiu ir darzoviu valgau,bet jau bijau eiti i tulika blush2.gif
nuo ko jie cia gali sitaip uzkietet?ar nuo kazkuriu vaistu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 14:09)
Rodo tai, kad embrionas nenori pas mane pasilikti


blyn kaip gaila,tikrai verysad.gif aisku,cia ta uzuojauta nieko nepades,bet tikrai uzjauciu mergyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekantrioji:): 29 gruodžio 2011 - 16:13
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 29, 17:13)
o as noriu verkti,galvojau cia vakar kazkas sustreikavo man,bet siandien dar baisiau,uzkietejo viduriai.Patarkit ka daryti?atrodo ir vaisiu ir darzoviu valgau,bet jau bijau eiti i tulika blush2.gif
nuo ko jie cia gali sitaip uzkietet?ar nuo kazkuriu vaistu? g.gif
Papildyta:
blyn kaip gaila,tikrai verysad.gif aisku,cia ta uzuojauta nieko nepades,bet tikrai uzjauciu mergyt 4u.gif



Ryte suvalgydavau jogurta isilasinus siek tiek alyvuogiu aliejaus, vakare minimum 3 kivius, ir dar jei budavo sudetinga slyvas dziovintas uzpildavau vandeniu palaikius pora tris valandas isgerdavau. nepamirsk gerti daug gryno vandenuko mirksiukas.gif (per preivarta nieko nedaryk, zirnalai tulike padeda hihihi.gif reikalus atlikti letai)
Atsakyti