Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Warwara @ 2011 12 29, 11:37)
Terze man dare GN be nerkozes. Kosmaras...
O zinau mergaite, kuriai kiek vienas IUI tai tarsi gimdos nuotrauka. Ir padare jinai is viso 6. Tik paskutini be tu znypliu... Ietau, jinai tai didvyre tikra!

blink.gif galvojau Lt daro visur su narkoze... matyt butum zinojus, butum nesidarius - nepanasu i siuolaikine medicina...
Atsakyti
Terze
QUOTE
galvojau Lt daro visur su narkoze... matyt butum zinojus, butum nesidarius - nepanasu i siuolaikine medicina...

is kitos puses. Nors as ir lengvai narkoze pernesu, bet darytis GN su juo tikrai nenoreciau. Kam? Ten gi 2 minutes maksimum laiko. Galima pakenteti, o be to sunkiausiai buvo po GN, tai gi tam narkoze man nepadetu...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
MEILĖS VAISIAU, su laiminga pradžia ir nestuke.gif pabaiga thumbup.gif

BIJAU HCG unsure.gif Mergaitės, jei šį antradienį buvo mano HCG 37, tai šiandien turėtų būti apie 70???

O Dievuliau už valandos bus HCG atsakymas unsure.gif doh.gif

O dėl KREMPUDROS gražių skaičiukų ir aš neabejoju wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 29 gruodžio 2011 - 13:25
QUOTE(Beila @ 2011 12 29, 14:25)
Sveikutės 4u.gif
MEILĖS VAISIAU, su laiminga pradžia ir  nestuke.gif pabaiga thumbup.gif

BIJAU HCG unsure.gif Mergaitės, jei šį antradienį buvo mano HCG 37, tai šiandien turėtų būti apie 70???

O Dievuliau už valandos bus HCG atsakymas unsure.gif  doh.gif

O dėl KREMPUDROS gražių skaičiukų ir aš neabejoju wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ateisiu prie kompo uz valandos taves pasveikinti wink.gif
Atsakyti
[quote=Krempudra,2011 12 29, 06:03]
nekantrioji, kaip siandien tavo kantrybe? biggrin.gif

labubukas biggrin.gif siandien neitiketinai rami,mat uzsemiau uozuolaidu paieska tai nukreipiau demesi kitur biggrin.gif .Kaip pati? wub.gif
Atsakyti
jau turiu skaiciukus wub.gif grazus tie mano skaiciukai, net pati tiek nesitikejau wub.gif bet jau kaip ir negrazu tokiais skaiciukais cia girtis blush2.gif
Atsakyti
Ateinu vel su klausimu, kokie cia tyrimai? Gavau siuntima - CEA, CA19.9, CA 125. Aciu.
Atsakyti
Krempudra superiniai tie tavo skaiciukai!!!! wub.gif wub.gif wub.gif Tai laukiam kito superinio etapo - sirdutes! thumbup.gif Sveikinu! Dabar tegu tavo ramybe auga, kartu su pilveliu! Ir prognozuoju as tau berniuka. Net neklausk kodel blush2.gif

Beila laukiaaam laukiaaam mes HCG laukiaaaam!!!! 4u.gif

Triunfante tai vezio markeriai. Paguglink, ten yra daug apie tai!
4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 29 gruodžio 2011 - 14:10
Pagooglinau pati. rolleyes.gif


Krempudra, dar karta sveikinimai. mirksiukas.gif 4u.gif Gal patikesi pagaliau. mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui, mergaites oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif tikrai labai bijojau del to savo vienintelio wub.gif o jis pas mane pasirodo stiprus, atkaklus ir su charakteriu wub.gif

laukiam dabar Beilos skaiciuku 4u.gif
Atsakyti
[quote=Terze,2011 12 29, 08:37]
....tyliu....ka tu istverei, nes man ta gimdos nuotrauka, cia LT si procedura taip vadinasi irgi dare su narkoze....
Kaip tavo siandien nekantrumas? smile.gif
Papildyta:

4u.gif taigi,aciu Dievui,praeitis...
nekantrioji siandien kantri kaip niekada mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
4u.gif Krempudra,didziausi sveikinimai 4u.gif mirksiukas.gif wub.gif aukit ir stiprekit,bei grazekit nestuke.gif

Na,kur ta Beiliuke? bigsmile.gif Auuuuu wub.gif
Atsakyti
Meiles vaisius - mes tada kantriai cia lauksim geru ziniu susede smile.gif

Triunfante - ir tavo jau laukiu labai starto ir keliones is cia 4u.gif isivaizdavau kad daugmaz zinau jau visus tyrimus, bet dar karta irodei kad zinau labai mazai unsure.gif

Tai sakot jum labai baisi buvo ta gimdos nuotrauka g.gif ka zinau man lietuvoj dare ja, tai puse velnio visai iskenciama man pasirode, man juokites bet ner nieko baisiau uz kraujo emima is pirsto lotuliukas.gif

Aha Egk siek tik matyt ramybes nori nuo musu 4u.gif Tikiuosi viskas gerai jai, gydosi zaraza ir laukia savo laimes valandos smile.gif

Terze, o kad taip paprasta butu, deja nei burejos nei gorgis man vaiko garantuot negali, tikiu tik D ir savo tikejimu ir aisku tu abieju pradzioj isvardintu pagalba. Gorgis randa priezasti, ja gydo ir pasalina ir taip paruosia dirva maziukui isitvirtinti, bet 100% tikrai neduoda smile.gif

Krempudra - sveikinu pagaliau patikejus ir ramiai jau virusuok cia visa skyreli 4u.gif

Nekantrioji - saunuole, radai buda truputi nurimti, tai sakei jau savaitgali pagadinsi koki NT drinks_cheers.gif ?

Beila - sedu ant suoliuko ir meldziuosi kad tavo skaiciukai butu apie 70!!!!!
Atsakyti