Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

[quote=Terze,2011 12 28, 18:42]
Kiek jus laiko laukiat? O kokios bedos, suprantu pas vyra? Ai, man taip sirdi glosto, kai moterys turedamos viena vaika, eina situs kelius del kito.. va cia tai meiles jega...
Taip taip, pailsesiu, kai busiu nestuke.gif
Papildyta:

ax.gif na mes jau 2 metai cia vis iki sito paskutinio etapo su vyro atidejimais,is pradziu bandem bandem,nieko,toliau vyras issityre savo ''auksa''pasirode labai mazas gyvibingumas,po 3 val buvo tik 10% tuomet prirase ten kazkokiu vaistu,vitaminu bla bla,proc.kaip ir pagerejo vistiek nieko,na tada pradejau galvoti apie save,galkas negerai,issityriau krauja per visus galus,gimda,dariausi ta velniska tyrima skausminga,kur tiria gimdos kaklelio praeinamuma ir nieko nerado,bet uz tai pasigavau per tyrima nebloga virusa,atsiduriau kita dien ligoninej prie lasalines thumbup.gif cia dar gyvenom airijoj tuo metu,kai viskas vyko.
Ai dar pries tai vyriokas atliko pas save Egipte operacija ,nes kazkas ten negerai buvo pas ji su takais,zodziu suvirdavo pas ji tie grikiukai,nu zodziu,nelabai as ten supratau..po to vel buvo tarpas kai nutraukem slieku ieskojimo,nes persikelm i egipta lipdem savo lizda,kai viskas baiges as ji uz ausu ir i klinika tiesiai prie rimtu darbu.aisku viskas ant mano peciu,bet verta blush2.gif tikiuosi padovanosiu kokiu 2.gif mazuciuku,labai noreciau kad butu 2,bet kaip bus taip jau bus,kad tik butu mirksiukas.gif
na tai cia as va taip apstrakciai apie viska
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 22:14)
Terze - oi kaip suprantu ka jauti dabar, aplinkui visada pasitaiko protingu! kurie aiskina kaip turetum jaustis arba kad tie vaikai tik apsunkina gyvenima ir kad be vaiku galima tiek daug nuveikti (mano mamyte irgi kartais tokia mintis susigalvoja), bet nusispjaut man buna ant tokiu nesamoniu. O tu mergyt kaukis, kovok ir busi mamyte. Tai laukiam mmm ir ziurim kokia zaraza turi, ne tai kad as tau jos linkiu bet kaip atiloja sake geriau jau rasti priezasti ir ja gydyti, nei viskas gerai ir vel bandyti nieko nepakeitus.

Jo jo - as tik uz zarazas smile.gif Ir kad jos butu iveikiamos doh.gif Idomu Atijola nutilo - antibus ji pagal ka gere? rolleyes.gif Ar gal Gorgis dave recepta??
Atsakyti
4u.gif Citukas blush2.gif ai,ka jau cia su manim blush2.gif nu per anksti,nu persiprasau lotuliukas.gif nu nekantri as nu,nes laukiu labai 4u.gif
Atsakyti
[quote=nekantrioji:),2011 12 28, 22:26]
[quote=Terze,2011 12 28, 18:42]
Kiek jus laiko laukiat? O kokios bedos, suprantu pas vyra? Ai, man taip sirdi glosto, kai moterys turedamos viena vaika, eina situs kelius del kito.. va cia tai meiles jega...
Taip taip, pailsesiu, kai busiu nestuke.gif
Papildyta:

ax.gif na mes jau 2 metai cia vis iki sito paskutinio etapo su vyro atidejimais,is pradziu bandem bandem,nieko,toliau vyras issityre savo ''auksa''pasirode labai mazas gyvibingumas,po 3 val buvo tik 10% tuomet prirase ten kazkokiu vaistu,vitaminu bla bla,proc.kaip ir pagerejo vistiek nieko,na tada pradejau galvoti apie save,galkas negerai,issityriau krauja per visus galus,gimda,dariausi ta velniska tyrima skausminga,kur tiria gimdos kaklelio praeinamuma ir nieko nerado,bet uz tai pasigavau per tyrima nebloga virusa,atsiduriau kita dien ligoninej prie lasalines thumbup.gif cia dar gyvenom airijoj tuo metu,kai viskas vyko.
Ai dar pries tai vyriokas atliko pas save Egipte operacija ,nes kazkas ten negerai buvo pas ji su takais,zodziu suvirdavo pas ji tie grikiukai,nu zodziu,nelabai as ten supratau..po to vel buvo tarpas kai nutraukem slieku ieskojimo,nes persikelm i egipta lipdem savo lizda,kai viskas baiges as ji uz ausu ir i klinika tiesiai prie rimtu darbu.aisku viskas ant mano peciu,bet verta blush2.gif tikiuosi padovanosiu kokiu 2.gif mazuciuku,labai noreciau kad butu 2,bet kaip bus taip jau bus,kad tik butu mirksiukas.gif
na tai cia as va taip apstrakciai apie viska
[/quote]
hm...airijoj pagavai virusa... eik tu sau.. Zinai,as galvojau, kad hepatitus, ziv pries kiekviena ivf vis turi kartoti del saves... nors esi savim tikras, bet supratau, kad del ju....
saunuole tu - keliauji paskui vyra... Egipte mokamos proceduros? As LV klausiau, kodel estu nera, tai sako pas juos valstybe apmoka... O cia pas mus net istatymo nepriima bent reglamentuojancio...

Niu laikykis, kada HCG? Zinai, tas tavo kraujuko pasirodymas, tikrai implantacinis, bent as tuom tikiu, nes per daug esu cia psisikaicius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 28, 22:27)
Jo jo - as tik uz zarazas smile.gif Ir kad jos butu iveikiamos  doh.gif  Idomu Atijola nutilo - antibus ji pagal ka gere?  rolleyes.gif  Ar gal Gorgis dave recepta??


Atiloja tai dar laukia konsultacijos su Gorgiu iskart po nauju metu, bet va man idomu ka Egk nusprende, kaip ji gydesi g.gif


QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 22:29)
4u.gif Citukas blush2.gif ai,ka jau cia su manim blush2.gif nu per anksti,nu persiprasau lotuliukas.gif nu nekantri as nu,nes laukiu labai 4u.gif


Nu va saunuole aprimai, supratai kad per anksti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 28, 19:32)
Kas per tyrimas? blink.gif  Gal galima placiau...?

O Dieve mediciniskai nepasakysiu,nes kazkoks ilgas pav.o seip tai kiausintakiu praeinamumas tiriamas,paguldo ant stalo ,i kanalus pro gimdos kakleli yra svirksciamas kazkoks spec skystis ir aparato pagalba apie 10min,ziuri ar prateka normaliai iki gimdos ar ne,.pasakysiu tiesiai,as nuo streso nieko nemaciau,nes man tiek skaudejo kai svirkste ta skysti,kad as nieko nemaciau ir nieko negirdejau tik meldziau kad greiciau..aisku po sito tyrimo butina yra pagerti antibiotikus,bet tai paiskejo veliau.nezinau kodel man nieko neparase,nieko nepasake,zioplei.
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 12 28, 19:33)
hm...airijoj pagavai virusa... eik tu sau.. Zinai,as galvojau, kad hepatitus, ziv pries kiekviena ivf vis turi kartoti del saves... nors esi savim tikras, bet supratau, kad del ju....
saunuole tu - keliauji paskui vyra... Egipte mokamos proceduros? As LV klausiau, kodel estu nera, tai sako pas juos valstybe apmoka... O cia pas mus net istatymo nepriima bent reglamentuojancio...

Niu laikykis, kada HCG? Zinai, tas tavo kraujuko pasirodymas, tikrai implantacinis, bent as tuom tikiu, nes per daug esu cia psisikaicius wink.gif

Taip brangioji,Airijoje pacioj sostinej,Dubline biggrin.gif vos galo negavau..butu daugiau itiketina kad cia kur egipte,bet...buna..
Taip paskui vyra,turiu nuostabu zmogu,tai ko gi ne blush2.gif mirksiukas.gif
Egipte viskas mokama,nes kaip zinia cia populiacija didele ir dar jeigu butu apmokama tai uchhh butu ju cia kur kas daugiau biggrin.gif aisku kainos sakyciau gal vienodos g.gif pvz.be jokiu tyrimu mes siendienai turime sumokeja apie 5500lt,na cia mazdaug as paskaiciavau,bet jai dar prisidetu visokiu tyrimu kaip kad jus atliekate,tai matyt kazkas panasaus butu +-

Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 19:40)
Nu va saunuole aprimai, supratai kad per anksti  biggrin.gif


biggrin.gif aga,tik po laiko biggrin.gif
Atsakyti
Mielosios Terze, Citai, pasipasakosiu viska, kai turesiu rezultata. Tiesiog nenoriu kalbet, kol viskas taip trapu ir kartu dziaugiuosi, kad galiu cia pateikti klausimus ir visada gaunu atsakymus. Aciu, mergaites, kad visokias situacijas priimat ir suprantat 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybes jums, labai labai palaikau visas group.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

Beila, laukiam siandien tavo skaiciukiu 4u.gif

nekantrioji, kaip siandien tavo kantrybe? biggrin.gif

Meiles vaisiau, laikom kumstukus uz tavo derliu 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 12 28, 20:25)
Kaip tu pati? Vis dar rami kaip belgas? Va tokios ramybes galima siekti... Krempudra, ar tu kartais BAK'e nesilankei anksciau? As lyg tave ten esu maciusi... na gal klystu....


gali buti, kad maciusi biggrin.gif as pas o.k. lankiausi. tai kur ji ta diena budavo, kada man jos reikedavo, ten ir lekdavau - arba i bak'a, arba i eugenija tongue.gif
o jauciuosi salyginai ramiai. isikalbejau, kad mano mazius matyt yra labai stiprus ir matyt tikrai nori pasilikti wub.gif nors vis tiek siandien per pietus dar nuleksiu ramybes delei nusileisti kraujo, bet jau matyt paskutini karta rolleyes.gif tai va toks tas ir ramumas blush2.gif rolleyes.gif
o tau isivaizduoju, kaip sunku doh.gif ir net nera zodziu, kuriais galima butu paguosti, nes vis tiek nelabai ir bepaguosi verysad.gif tiesiog norisi palinketi daug stiprybes ir kantrybes! ir kad surastu kazkokia paslepta problemele ir kad dziaugtumeisi kaip kad dziaugesi Atiloja, kai pas ja surado, galetum pasiremontuoti ir toliau siekti savo svajones wub.gif nes matyt vis tiek kazkas yra, jeigu darosi tokie dalykai unsure.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Citai, naujienu neturiu. 4u.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 28, 22:26)
Butinai pasitark su vaistininke. Kiek zinau B grupes vitaminu negalima prie endo (bet gal Tu ir neturi  rolleyes.gif ).


Endo neturiu, vakar gavau pirma duri. smile.gif

Atsakyti
Terze pilnai tave suprantu, mieloji... Mane irgi siutina tie visi, palauk, viskas pas tave bus... Reikia atsipalaiduoti... Va gyveno viena moteris ir budama N sulauke stebuklo... Besina! Taig i nekrepk demesio, neimk i sirgi! Zmones gal ir ne is piktos vales taip sako, jiems atrodo tau paguodos zodziai! Tai gi tiesiog praleis pro ausys!

Meilės vaisius, na manau viskas bus gerai tau, vaistukus pokoregavo. Priaugs turtelis!!!!

Cituk lotuliukas.gif
Krempudra nu jau dabar skaiciukai bus dieviski! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 29 gruodžio 2011 - 09:23
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 23:26)
blink.gif tau su narkoze? doh.gif tai isivaizduok kaip turi skaudeti,kad zmogui net narkoze duoda biggrin.gif
cia tas pasakymas paskui vyra tikriausia tureta galvoje,kad vaziavau gyventi i jo saly mirksiukas.gif
o seip turiu as toki vyra,kad jis per ugni ar per vandeni,bet savo pasieks,tik laiko kartais prireikia,neuztenka 24val lotuliukas.gif  lotuliukas.gif jo visur pilna ir nosi kisa visur i visokius reikalus,gerai kad nors namu ruosa man paliko  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o tai netureciau visai ka veikti kaip kad siuo metu thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif

....tyliu....ka tu istverei, nes man ta gimdos nuotrauka, cia LT si procedura taip vadinasi irgi dare su narkoze....
Kaip tavo siandien nekantrumas? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 12 29, 09:03)
o jauciuosi salyginai ramiai. isikalbejau, kad mano mazius matyt yra labai stiprus ir matyt tikrai nori pasilikti  wub.gif nors vis tiek siandien per pietus dar nuleksiu ramybes delei nusileisti kraujo, bet jau matyt paskutini karta  rolleyes.gif  tai va toks tas ir ramumas  blush2.gif  rolleyes.gif
o tau isivaizduoju, kaip sunku  doh.gif ir net nera zodziu, kuriais galima butu paguosti, nes vis tiek nelabai ir bepaguosi  verysad.gif tiesiog norisi palinketi daug stiprybes ir kantrybes! ir kad surastu kazkokia paslepta problemele ir kad dziaugtumeisi kaip kad dziaugesi Atiloja, kai pas ja surado, galetum pasiremontuoti ir toliau siekti savo svajones  wub.gif nes matyt vis tiek kazkas yra, jeigu darosi tokie dalykai  unsure.gif laikykis  4u.gif

saunuole tu... tai HCG lauksim vakare? wub.gif
Aciu tau labai uz palaikyma....
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 12 29, 10:23)
Terze pilnai tave suprantu, mieloji... Mane irgi siutina tie visi, palauk, viskas pas tave bus... Reikia atsipalaiduoti... Va gyveno viena moteris ir budama N sulauke stebuklo... Besina! Taig i nekrepk demesio, neimk i sirgi! Zmones gal ir ne is piktos vales taip sako, jiems atrodo tau paguodos zodziai! Tai gi tiesiog praleis pro ausys!

Aciu!! wub.gif
kokioj tu dabar stadijoj? jau parejo memes?
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 22:40)
Atiloja tai dar laukia konsultacijos su Gorgiu iskart po nauju metu, bet va man idomu ka Egk nusprende, kaip ji gydesi  g.gif
Nu va saunuole aprimai, supratai kad per anksti  biggrin.gif

Kazkaip dingo EGK is musu rato.... Gal ji kurioj kitoj temoj pasirodo?? Cituk, o ka Gorgis sako, neva po jo gydymo pastosi is kart, ar vel reikes keliu bandymu?? Del taves esu tikra, nes ta moterele tau isbure geru ziniu, bet is esmes, ka jis pasako?
Atsakyti
Terze man dare GN be nerkozes. Kosmaras...
O zinau mergaite, kuriai kiek vienas IUI tai tarsi gimdos nuotrauka. Ir padare jinai is viso 6. Tik paskutini be tu znypliu... Ietau, jinai tai didvyre tikra!
Atsakyti