Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 14:06)
Blatukes tvirtinasi 1-5dpi, tai aisku kad pas tave tvirtinasi maziukas, juk HCG ta puikiai irodo, dabar svarbiausia kad jis noretu pasilikti ir kad butu vietoj. Ramiai ilsekis ir jei negali pasidaryt HCG ryt tai glostyk ir kalbink maziuka (us)

Beila - kelinta dpi darei HCG primink???
Va cia gal aiskiau tau bus kokie skaiciukai, nes cia po ovuliacijos (arba musu atveju po punkcijos reikia skaiciuoti) Taigi jei taau idejo 5 dienu blastukes tai prie dpi pridek penkis. Pvz jei siandien tau 10dpi tai butu 15 dpo tai HCG vidutinis butu apie 59, bet gali laviruoti nuo 17 iki 119!!!

At 14 DPO, the average HCG level is 48 mIU/ml, with a typical range of 17-119 mIU/ml.

At 15 DPO, the average HCG level is 59 mIU/ml, with a typical range of 17-147 mIU/ml.

At 16 DPO, the average HCG level is 95 mIU/ml, with a typical range of 33-223 mIU/ml.

At 17 DPO, the average HCG level is 132 mIU/ml, with a typical range of 17-429 mIU/ml.

At 18 DPO, the average HCG level is 292 mIU/ml, with a typical range of 70-758 mIU/ml.

AČIŪ CITUK UŽ PAAIŠKINIMĄ 4u.gif
Man punkcija buvo gruodžio 12 dieną, o įsodino 5 dienų blastutes gruodžio 17d. Gruodžio 27 dieną HCG man rodė 37. Taip išeina,kad vakar buvo 15dpi??? MAŽAS MANO HCG g.gif unsure.gif Bet tikiu,kad augs blush2.gif wub.gif

BEJE, NEVARYKIT ANT MŪSŲ TRIZNIŲ hah.gif box.gif NEGRAŽU cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 28 gruodžio 2011 - 15:36
blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Sugedinot cia mane juodai nu,ar galima sitaip zmogu sudirbti ax.gif
Nu as trizna ir is visu didziausia doh.gif
Bet aciu visoms,kad mane durnele apsvietet,nes as tikrai zalia kas ir kaip cia vyksta,zinot gi as arabiskai nemoku ,o anglu kalba ne itin superine pas gydytoja,o beto medicininiai terminai man taip pat angliski nenaudojami kasdienybeje,tai kad ir pasakytu ka, suda as cia suprasciau g.gif tai va ir zioplineju kaip asilas doh.gif
Tai dabar man pasakykit kada tikrai galeciau gadinti NT?kad ramia sazine toliau vartyciaus lovoj ant savo kiausiniu bigsmile.gif ir nesukciau galvos?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 14:53)
!

Damos, o kas nors link LV nejudes sia/kita savaite? Labai rekia. Kaz kaip Embrions skyrelis umiges...

as sausio 3 vaziuoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 14:55)

Bonama - nuostabi liniuote  wub.gif

Cituk hi.gif
Atsakyti
Beila, nekantrioji, trizniokit i valias ir neimkit i galva kas kam patinka arba ne irnesakyk.gif itemptas dabar laikas, jeigu taip lengviau, tai kas cia tokio ? Mano atveju tai pasiteisino biggrin.gif Negali gi buti visa gyveima zmogus vien protingas, racionalus ir dar visoks koks.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 12 28, 16:06)
Beila, nekantrioji, trizniokit i valias ir neimkit i galva kas kam patinka arba ne  irnesakyk.gif itemptas dabar laikas, jeigu taip lengviau, tai kas cia tokio ? Mano atveju tai pasiteisino  biggrin.gif Negali gi buti visa gyveima zmogus vien protingas, racionalus ir dar visoks koks.


Va, čia man žmogus patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Beje NEKANTRIOJI,aš ten ne tik tau taikiau, bet ir sau, kad esam abi triznės mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Betuteaciu sirdele uz padrasinima.Ale as turiu pasiteisinimacia visom del ko as cia trizniojau tongue.gif ,o gi is nezinojimo!yuuuhuu ir pasiteisinau biggrin.gif biggrin.gif
Istikruju tai taip gera,kai turi toki rateli geru zmoniu kur ir paguodos gali sulaukti ir padrasinimo ir gero spyrio i uodega.Zinoma,butu geriausia jei sito skyrelio isvis nebutu ir rinktumemes tik ten kur visos nestukes,bet Dievulis taip sukloste situacija,kad esame cia.Uz kiekviena dziaugiuos,kuri jau turi kazka po sirdele wub.gif ,esu kartu su ta,kuri tik eina link to,kiekvienos glostau sirdele,kurioms sekme nusigreze si karta..taciau..tikejimas, tapti nestuke viltis ir noras siekti tikslo,negali uztemdyti bloga nuotaika.Kiekvienai is musu linkiu tapti nestuke.gif ar sedint ramioj busenoj laukiant rezultatu,ar trizniojant blush2.gif taip kaip as biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 14:11)
Va, čia man žmogus patinka thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Beje NEKANTRIOJI,aš ten ne tik tau taikiau, bet ir sau, kad esam abi triznės mirksiukas.gif  thumbup.gif


Beiliukas,tai as jau supratau nesijaudink biggrin.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Beila
QUOTE
BEJE, NEVARYKIT ANT MŪSŲ TRIZNIŲ    NEGRAŽU

As tave maldauju, tu paieskok kaip mes ant Betutes varem! Tai gi buvo tiesiog sporto saka, net dvi. Beta is vienos puses, mes visi is kitos lotuliukas.gif Is kitos puses Beta kur, o kur beveik visi, kas ja cia tramde...

Betut, kiek zinau pilna yra pratimu internete, kad vaikas apsiverstu. O dar tai tik 29 savaite, apsivers dar!

Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 17:32)
AČIŪ CITUK UŽ PAAIŠKINIMĄ 4u.gif
Man punkcija buvo gruodžio 12 dieną, o įsodino 5 dienų blastutes gruodžio 17d. Gruodžio 27 dieną HCG man rodė 37. Taip išeina,kad vakar buvo 15dpi??? MAŽAS MANO HCG g.gif  unsure.gif Bet tikiu,kad augs blush2.gif  wub.gif

BEJE, NEVARYKIT ANT MŪSŲ TRIZNIŲ hah.gif  box.gif NEGRAŽU cool.gif


Mano irgi mazas unsure.gif
bet SM skaiciau, pas ka mazas HCG, tai nepykina ax.gif

siandien mano busena keista... kazkokie silpni skausmeliai kaip pries mmm unsure.gif reik sulaukti V-dienio ir HCG tyrimo rezultato.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 17:34)
*As tave maldauju, tu paieskok kaip mes ant Betutes varem! Tai gi buvo tiesiog sporto saka, net dvi. Beta is vienos puses, mes visi is kitos  lotuliukas.gif Is kitos puses Beta kur, o kur beveik visi, kas ja cia tramde...

**Betut, kiek zinau pilna yra pratimu internete, kad vaikas apsiverstu. O dar tai tik 29 savaite, apsivers dar!


* taigi taigi biggrin.gif Aij, bet smagu gi buvo tongue.gif

** zinau, prisiskaiciau jau, tai siandien puoliau taikyt visus budus.Reikejo matyt mane ropojancia po namus, gulincia uzpakali pasidejus po dviem pagalvem, kas kelias minutes besisukiojancia vis ant kito sono ir taip toliau ir taip toliau lotuliukas.gif Tiek daug knygu prirasyta apie kalbejimasi su savim, savo pasamone ir siaip visokiais dievais, tik niekas nesako kaip susisneket ir susitart su savo dar negimusiais vaikais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 16:34)
Beila

As tave maldauju, tu paieskok kaip mes ant Betutes varem! Tai gi buvo tiesiog sporto saka, net dvi. Beta is vienos puses, mes visi is kitos  lotuliukas.gif Is kitos puses Beta kur, o kur beveik visi, kas ja cia tramde...

Betut, kiek zinau pilna yra pratimu internete, kad vaikas apsiverstu. O dar tai tik 29 savaite, apsivers dar!


Taip taip merginos, sportuokit, sportuoti sveika ax.gif O aš va riebaliukus auginu, nes gulinėju lovoj, valgau ir prie PC prisėdu jums parašyti group.gif Vyras net dažnai paklausia,kaip jums einasi? Matot, kartais aš jam papasakoju, kokios jūs nuostabios čia esat ax.gif wub.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 28, 16:40)
Mano irgi mazas
bet SM skaiciau, pas ka mazas HCG, tai nepykina 

siandien mano busena keista... kazkokie silpni skausmeliai kaip pries mmm  unsure.gif  reik sulaukti V-dienio ir HCG tyrimo rezultato.


Sulauksi ne tik penktadienio, bet ir aukštų HCG skaičių thumbup.gif PAMATYSI, kad nėštukė esi nestuke.gif wub.gif Laikysim kumštukus wub.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 12 28, 16:45)
* taigi taigi  biggrin.gif Aij, bet smagu gi buvo  tongue.gif

** zinau, prisiskaiciau jau, tai siandien puoliau taikyt visus budus.Reikejo matyt mane ropojancia po namus, gulincia uzpakali pasidejus po dviem pagalvem, kas kelias minutes besisukiojancia vis ant kito sono ir taip toliau ir taip toliau  lotuliukas.gif  Tiek daug knygu prirasyta apie kalbejimasi su savim, savo pasamone ir siaip visokiais dievais, tik niekas nesako kaip susisneket ir susitart su savo dar negimusiais vaikais  hihihi.gif


Manau, tikrai gerai atrodei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O knygą apie pokalbius su pilvelyje gyvenančiais vaikais gausi tada rašyti TU umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 12 27, 21:32)
Del Terzes labai gaila... kaip taip gali buti?  verysad.gif  Tai kokia tikimybe pastot naturaliai? g.gif 


Del Terzes man irgi gaila.... Juokas pro asaras, gaila nera tokios sypseneles pas mus wink.gif Ai, man irgi vyras sako, gal pabandysim natur... Koks natur??Kai mums jau taiko ISCI.... Tai jau zaidem su natur apsauga iki vestuviu - netyciukas taip ir neuzkibo. Cia matyt gydytis reikia, tikiuosi tik liga iki smegenu neisplis doh.gif
Viena gera drauge turiu, kuri pasiule pailseti... Mane jau erzina tokie pasakymai, koks poilsis, kai gydytis reikia, is esmes lengva kalbeti zmonem, kurie neturi tokiu bedu, ir turi vaikus - bet ne iki galo ivertina, kaip jiem pasiseke...
Mano teta pasakojo, kaip jos drauges marti 40metu pastojo per stebukla... Na zinokit jauciu kazkokia potekste, kad na gal ir jum bus stebuklas, tai ka, sedeti ant puodo ir laukti?? Pirkti teleloto bilieta ir tiketis, kad jis bus laimingas, kai tarkim losimo sistema isrenka laimingus bilietus, perkantiems tik Balbieriskyje...
Nuo vakar nusprendziau, kad nei tevam, niekam nebesakysiu, nei ka mes veikiam, nei kaip mum sunku... Is savo mamos kartais jauciu toki dalyka, kad jai sunkiau, nei man... Tai kam tada is vis sakyti... Pasakymas, kai turesi vaiku, zinosi, kaip skauda... blink.gif O jei neturesiu, tai nezinosiu kaip gali skaudeti?!Sorry, issipleciau..
Atsakyti
Terze, apkabinu...
Atsakyti