Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

nekantrioji:) tu zinai, ramioji tu musu, kad tau galejo vaiduokli paroditi ovitrelis, ar ka tu ten leidai sau del ovuliacijos. Tai gi tavo neigiama testa reikia suprasti ne kaip preteksta verkti, o kaip teigini, akd vaistu neliko ir sekancio test ovaiduoklis bus tikrasis nestuke.gif

Beila guli? Gulek gulek! Gali koki testa mums is ryto sugadinti, mes pasigrozesim!

Damos, o kas nors link LV nejudes sia/kita savaite? Labai rekia. Kaz kaip Embrions skyrelis umiges...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 28 gruodžio 2011 - 13:53
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 12 28, 02:43)
STEBUKLO ir VIESPATIES MALONES MUSU SEIMAI.


Afrodite - nu jau koks kaifas buvo skaityti tavo posma 4u.gif Posityvu, viltinga wub.gif wub.gif Lenkiuosi ir pries Treisa - tikrai labai zmogiskas daktaras ir dziaugiuosi kad jis bus su tavim sitoj kelionej. Dabar jau mes cia spausim visas galune ir melsimes kad tavo snaigutes net spurdetu atsile kaip noretu naguciais kabintis ir nepaleist tavo pilvo is vidines puses biggrin.gif Labai tavim didziuojuosi, tu stiprybes pavyzdys, nu ir kad kad puoli kartais i belviltiskumo ir bejegiskumo liuna, bet jau taip isispyrus vel kabiniesi ir kopi aukstyn kad mane tik nuostaba ima, noreciau bent puse tavo optimizmo tureti, saunuole tu musu, viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 09:52)
Cituk, tiesiog  wub.gif


Kaip mano draugyte laikosi, kada pati jau soksi i aktyviuju planuotoju buri, gi neuzilgo mirksiukas.gif


QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 13:11)
Be to labai gerai seki mane ,taip siandien man 7 diena,ir durnele neatlaikiau doh.gif apsysiojau ta nelemta NT  ,nieko nera ax.gif .Aisku,stebuklu pasitaiko retai,kad taip anksti parodytu ta antra vaiduokliuka g.gif,kartosiu sekmadieni,bus 11 diena,gal tada bus tikimybe didesne,o dabar dar biski pasinervuosiu
Vyras liepe man palaukti,bet kur gi tau as islauksiu,vakar isvariau vargsa 11 val.testo pirkti,o sianakt taip neramiai miegojau,vis sapnuodama,kad pasysiojau bet pamirsau,kad testa turiu atlikti,tai net prabusdavu ,nu visai as, zinau kad baisiai nekantri,kaip susiimti?


Net nusijuokiau sau viena. Betute - aliooo kur tu?? lotuliukas.gif Radau tau drauge o gal net dvi, nes ir Beila panasiai triedalioja. Nu bet Nekantrioji - tave jau barti reikia blink.gif Paklausyk - tau idejo 2 dienu embrioniukus, vadinasi ju implantacijos laikas butu nuo 4 iki 8 dpi!!!! tau siandien tik 7 dpi, vakar patepliojo labai gali buti implantacinis kraujukas, HCG pradeda gamintis po mazdaug paros laiko, tai jei jau vakar ir buvo implantacija tai siandien tik pradejo gamintis HCG vadinasi jo pas tave kokie 10 vnt geriausiu atveju, patys jautriausi testai rodo nuo 35 - 50vnt. Ar pabludai mergyt blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nurimk ir lauk dar bent 2-3 dienas. As buvau praleidus kad tau tik 2d maziukus sodino, maniau kad blastukes turi tai ir daleidau minti kad NT gali bandyt apsysiot 7dpi, nu bet jau cia tai tu prajuokinai svieta biggrin.gif

Bonama - nuostabi liniuote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 14:53)

Damos, o kas nors link LV nejudes sia/kita savaite? Labai rekia. Kaz kaip Embrions skyrelis umiges...

Tai kad zinok, jie atostogauja kaledines atostogas, todel ir embrions apmires (gal) g.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 14:55)
Net nusijuokiau sau viena. Betute - aliooo kur tu?? lotuliukas.gif  Radau tau drauge o gal net dvi, nes ir Beila panasiai triedalioja. Nu bet Nekantrioji - tave jau barti reikia  blink.gif Paklausyk - tau idejo 2 dienu embrioniukus, vadinasi ju implantacijos laikas butu nuo 4 iki 8 dpi!!!! tau siandien tik 7 dpi, vakar patepliojo labai gali buti implantacinis kraujukas, HCG pradeda gamintis po mazdaug paros laiko, tai jei jau vakar ir buvo implantacija tai siandien tik pradejo gamintis HCG vadinasi jo pas tave kokie 10 vnt geriausiu atveju, patys jautriausi testai rodo nuo 35 - 50vnt. Ar pabludai mergyt  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nurimk ir lauk dar bent 2-3 dienas. As buvau praleidus kad tau tik 2d maziukus sodino, maniau kad blastukes turi tai ir daleidau minti kad NT gali bandyt apsysiot 7dpi, nu bet jau cia tai tu prajuokinai svieta  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Tiksliai, gera kompanija Betai biggrin.gif Beje, kur jinai? Jau seniai pas mus vaidenosi g.gif
Atsakyti
Mergaitės, o jei man įsodino 5 dienų blastutės, tai kada jos galėjo įsitvirtint? (tikiuos,kad bent viena pasiliks)Ir pavyzdžiui, jei įsitvirtina,tai po paros kiek bus HCG?
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 15:00)
Mergaitės, o jei man įsodino 5 dienų blastutės, tai kada jos galėjo įsitvirtint? (tikiuos,kad bent viena pasiliks)Ir pavyzdžiui, jei įsitvirtina,tai po paros kiek bus HCG?

Labai noreciau priburti tau, kad HCG bus didelis (kokiu 100), bet kad tai yra neprognozuojama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 15:00)
Mergaitės, o jei man įsodino 5 dienų blastutės, tai kada jos galėjo įsitvirtint? (tikiuos,kad bent viena pasiliks)Ir pavyzdžiui, jei įsitvirtina,tai po paros kiek bus HCG?


Blatukes tvirtinasi 1-5dpi, tai aisku kad pas tave tvirtinasi maziukas, juk HCG ta puikiai irodo, dabar svarbiausia kad jis noretu pasilikti ir kad butu vietoj. Ramiai ilsekis ir jei negali pasidaryt HCG ryt tai glostyk ir kalbink maziuka (us)

Beila - kelinta dpi darei HCG primink???




Va cia gal aiskiau tau bus kokie skaiciukai, nes cia po ovuliacijos (arba musu atveju po punkcijos reikia skaiciuoti) Taigi jei taau idejo 5 dienu blastukes tai prie dpi pridek penkis. Pvz jei siandien tau 10dpi tai butu 15 dpo tai HCG vidutinis butu apie 59, bet gali laviruoti nuo 17 iki 119!!!

At 14 DPO, the average HCG level is 48 mIU/ml, with a typical range of 17-119 mIU/ml.

At 15 DPO, the average HCG level is 59 mIU/ml, with a typical range of 17-147 mIU/ml.

At 16 DPO, the average HCG level is 95 mIU/ml, with a typical range of 33-223 mIU/ml.

At 17 DPO, the average HCG level is 132 mIU/ml, with a typical range of 17-429 mIU/ml.

At 18 DPO, the average HCG level is 292 mIU/ml, with a typical range of 70-758 mIU/ml.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 28 gruodžio 2011 - 14:12
Warwara, is pasisakiusiu tik Afrodite girdejau zadancia vaziuoti i LV g.gif mano gydytojas irgi sake kad bus tik nuo sausio 9 d., todel tik kazkada po sitos datos vaziuosiu 4u.gif

pasilyginu su Beila ir nekantriaja, tai as buvau ramumo isikunijimas nail.gif supanikavusi buvau tik po isodinimo blush2.gif

Beila, nusileisi ryt krauja ir bus matyt, kaip kinta skaiciai. vakarykscio skaiciuko per daug su niekuo nelygink, nes kiekvienas atvejis vis kitoks ir tikrai gali buti ir maziau nei tavo, ir daugiau. o tau svarbu, kad augtu butent tavo skaiciukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 12 28, 14:55)
Net nusijuokiau sau viena. Betute - aliooo kur tu?? lotuliukas.gif  Radau tau drauge o gal net dvi


Oi mazule, as cia pat, niekur vis dar nedingstu ax.gif Ir skaitydama apie trizniu skiedaliojimus krizenu sau i usa, nes puikiai dar save pamenu hihihi.gif Bet nieko nepadarysi, reikia ir tokio etapo laukime.Tuo jis ir zavus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 12 28, 14:50)
Oi mazule, as cia pat, niekur vis dar nedingstu  ax.gif  Ir skaitydama apie trizniu skiedaliojimus krizenu sau i usa, nes puikiai dar save pamenu  hihihi.gif Bet nieko nepadarysi, reikia ir tokio etapo laukime.Tuo jis ir zavus  rolleyes.gif

tai kad juokios priklausomybes, ar ramiai lauksi, ar labai neramiai...

Krempudra, Atiloja aisku del LV viskas... Nu tai teks LT pirkt visko
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 12 28, 14:58)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Tiksliai, gera kompanija Betai biggrin.gif Beje, kur jinai? Jau seniai pas mus vaidenosi g.gif


Nu kur kur, sedi sau kampe ir laukia, kol pradesit kraustytis visos is cia ax.gif Geriau jau ta mano kantrybe atsipirktu su kaupu, nes as tokiom savybem apsikritai nepasizymiu, o va jusu, draugytes, sedziu ir laukiu biggrin.gif

Beje, kuciu vakara prisijungiau prie jusu sektos ir paprasiau ten to aukstai, kad kazkaip jau imtusi spresti jusu problemu kur kas efektyviau nei iki siol ax.gif Tai sake, kad pasistengs hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 15:53)
tai kad juokios priklausomybes, ar ramiai lauksi, ar labai neramiai...


Nu matai, kaip kas tvarkosi su sitais reikalais.Kitos, ziurek, sedi sau ramiai, racionaliai, kantriai laukia.Kitos, tokios spirgalai kaip as, tai sokcioja, neranda vietos, triznioja biggrin.gif Bile tik nuima itampa, koks skirtumas kokiu budu tai daroma irnesakyk.gif
Atsakyti
Beta1
QUOTE
Kitos, ziurek, sedi sau ramiai, racionaliai, kantriai laukia.

Tokios tai man zavingiausios. Sedi sau zmogus, nerviniu lasteliu neskleidzia veltui. Ir bamct sulaukia geru ziniu. Nors geru ziniu sulaukti as galeciau ir isterijkoje, ale kad tik ateitu.
Tu jau varda savo vyrukui sugalvojai?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 12 28, 16:00)
*Tokios tai man zavingiausios. Sedi sau zmogus, nerviniu lasteliu neskleidzia veltui. Ir bamct sulaukia geru ziniu. Nors geru ziniu sulaukti as galeciau ir isterijkoje, ale kad tik ateitu.
**Tu jau varda savo vyrukui sugalvojai?


* aij, zinok, reikia siam pasauly ir siek tiek isterijos biggrin.gif Linksmumo duoda tongue.gif

** oi nea, sunku gi vis dar patiketi ax.gif Dabar tik suku galva kaip cia susikalbet su tuo vaiku, nes sugalvojo i nestumo pabaiga atsisest doh.gif Zodziu isskirtinis vaikas, reikes ir vardo jam tinkancio biggrin.gif
Atsakyti