Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Bonama @ 2011 12 28, 10:40)
laba ryteli visoms  4u.gif
mano  nestuke.gif    liniuote apacioje  mirksiukas.gif


Sveika, puiki liniuotė mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madissa: 28 gruodžio 2011 - 09:48
Labas rytas, brangiosios group.gif

AFRODITE,džiugu,kad sutiko tau daryti IVF thumbup.gif Super naujiena thumbup.gif Mes visos melsimės už tavo snaigiukus, kad jie liktų pas tave 9 mėnesiams nestuke.gif wub.gif Šįkart tau negali nepasisekti wub.gif NUOŠIRDŽIAI TIKIU,KAD DIEVULIS TAU UŽ PASTANGAS IR BEGALINĮ TROŠKIMĄ BŪTI nestuke.gif , globos tave ir tavo mažylius wub.gif
BONAMA, tavo liniuotė glosto kiekvienos širdelę wub.gif TAU SVEIKATOS,SVEIKATOS ir dar kartą SVEIKATOS nestuke.gif bigsmile.gif
NEKANTRIOJI, žinai,aš galvoju,kaf blogą niką susigalvojau blush2.gif Man taip pat reikėjo pasivadint NEKANTRIĄJA, nes trydalioju kaip ir tu doh.gif doh.gif doh.gif Kaip, mažule,šiandien jauties? Gal jau apsisiojai NT ir tyli? biggrin.gif Nedrįsk tylėt dry.gif Primink,kelinta tau šiandien DPI? Man regis kokia 7? ax.gif
TERZE,, pritariu CITUKUI, kad šuo tikrai čia kažkur pakastas,jei antrame IVF taip pat embrionai dalinosi sunkiai unsure.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 28 gruodžio 2011 - 10:04
[quote=Afrodite69,2011 12 28, 02:43]
Sveikutes mergytes :4u

laikau kumštukus už tavo vaikučius, ir tikiu, kad turi tau pavykti, thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos mano mergaites 4u.gif
Afrodite69aciu uz palinkejimus mergyt wub.gif bandau susikaupti mirksiukas.gif

Bonama oj,nepatebejau matai tavo linijuotes,ot ziopla doh.gif bet dziaugiuos thumbup.gif pamacius,kaip saunu kad jau 6 sav bigsmile.gif sekmes vaiksciojime wub.gif nestuke.gif

Warwara lotuliukas.gif gerai tu cia mane pavadinai,net susijuokiau.Ai ta nuotaika tai zinai unsure.gif nei siokia nei tokia,susikrimtus

Beiliukas lotuliukas.gif ,tai gi ziuriu,kad cia mes is tu kurios labai suskydusios, galetum persivadinti,butum numeris 2 biggrin.gif
Be to labai gerai seki mane thumbup.gif ,taip siandien man 7 diena,ir durnele neatlaikiau doh.gif apsysiojau ta nelemta NT verysad.gif ,nieko nera ax.gif .Aisku,stebuklu pasitaiko retai,kad taip anksti parodytu ta antra vaiduokliuka g.gif,kartosiu sekmadieni,bus 11 diena,gal tada bus tikimybe didesne,o dabar dar biski pasinervuosiu doh.gif
Vyras liepe man palaukti,bet kur gi tau as islauksiu,vakar isvariau vargsa 11 val.testo pirkti,o sianakt taip neramiai miegojau,vis sapnuodama,kad pasysiojau bet pamirsau,kad testa turiu atlikti,tai net prabusdavu blush2.gif ,nu visai as, zinau kad baisiai nekantri,kaip susiimti?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Afrodite, mano kumstukai susukti uz sekme, koks bebutu tavo apsisprendimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 12:11)
Beiliukas lotuliukas.gif ,tai gi ziuriu,kad cia mes is tu kurios labai suskydusios, galetum persivadinti,butum numeris 2 biggrin.gif
Be to labai gerai seki mane thumbup.gif ,taip siandien man 7 diena,ir durnele neatlaikiau doh.gif apsysiojau ta nelemta NT verysad.gif ,nieko nera ax.gif .Aisku,stebuklu pasitaiko retai,kad taip anksti parodytu ta antra vaiduokliuka g.gif,kartosiu sekmadieni,bus 11 diena,gal tada bus tikimybe didesne,o dabar dar biski pasinervuosiu doh.gif
Vyras liepe man palaukti,bet kur gi tau as islauksiu,vakar isvariau vargsa 11 val.testo pirkti,o sianakt taip neramiai miegojau,vis sapnuodama,kad pasysiojau bet pamirsau,kad testa turiu atlikti,tai net prabusdavu blush2.gif ,nu visai as, zinau kad baisiai nekantri,kaip susiimti?


Matyt,dar tau tikrai anksti sisiot ant NT. Šiaip nesijaudink, vaistinėse yra daug pirkti NT,tai galėsi dar sisiot ir sisiot ant jų biggrin.gif Aš net 3 NT apsisiojau ax.gif Žiauru... g.gif Bet tikrai mes kogero šįkart esam geriausios TRIZNĖS lotuliukas.gif Nemaniau, kad tiek jaudinsiuos doh.gif Jaučiu, ir tu taip negalvojai rolleyes.gif Bandyk sisiot po kelių dienų ir palauk ne 5 minutes,kaip ten rašo, o daug ilgiau. Žinoma, tik nereik sulaukt,kol NT išdžius. KAIP JAUTIESI ŠIANDIEN? GRAŽŪS TAVO PAPULIAI, AR NE? thumbup.gif

Panos, žinot ką pastebėjau, kad tik vakare man pradeda pilvą maust kaip prieš mmm(gal jau 3 ar 4 vakarą taip), o iki pavakarių padilgčioja švelniau g.gif Krūtinė - tai wub.gif Galėtų visam laikui tokia likti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 28 gruodžio 2011 - 12:24
Iskilo cia man klausimas g.gif idomu per kiek dienu imlantuojas kiausineliai pasieke gimda.Zinau,kad jie ten dar plaukioja kazkiek laiko augdami,nes man isodino 2d g.gif tai kaip suprantu reikia dar jiems laiko paaugti g.gif ..kaip vkas sudetinga blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 10:23)
Matyt,dar tau tikrai anksti sisiot ant NT. Šiaip nesijaudink, vaistinėse yra daug pirkti NT,tai galėsi dar sisiot ir sisiot ant jų biggrin.gif Aš net 3 NT apsisiojau ax.gif Žiauru... g.gif  Bet tikrai mes kogero šįkart esam geriausios TRIZNĖS lotuliukas.gif Nemaniau, kad tiek jaudinsiuos doh.gif Jaučiu, ir tu taip negalvojai rolleyes.gif Bandyk sisiot po kelių dienų ir palauk ne 5 minutes,kaip ten rašo, o daug ilgiau. Žinoma, tik nereik sulaukt,kol NT išdžius. KAIP JAUTIESI ŠIANDIEN? GRAŽŪS TAVO PAPULIAI, AR NE?  thumbup.gif

Panos, žinot ką pastebėjau, kad tik vakare man pradeda pilvą maust kaip prieš mmm(gal jau 3 ar 4 vakarą taip), o iki pavakarių padilgčioja švelniau g.gif Krūtinė - tai wub.gif Galėtų visam laikui tokia likti blush2.gif


mirksiukas.gif taip,ko geo dar sitas skyrelis tokiu egzotiniu trizniukiu nemates biggrin.gif nu bet ka daryt,kad sitaip yra doh.gif .Faktas,buvau rami kokias 4 dienas po isodinimo,po to pradejo mane kankinti nerimas ir galu galia ziuriu,kad jau nesivaldau doh.gif laikiau ilgiau,bet nieko neparode verysad.gif ,na bet papuliai mano thumbup.gif tikrai galetu toki ir pasilikti putluciai,tik beda,kad ziuriu nebetelpu jau i daugeli savo liemeneliu blush2.gif likau galima sakyti su vienu blush2.gif
pilvo apacia maudzia kaip ir pries mmm siandien nuo ryto,vakar nieko nejauciau,tik vakare biski kaip ir bande...
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 12:32)
Iskilo cia man klausimas g.gif idomu per kiek dienu imlantuojas kiausineliai pasieke gimda.Zinau,kad jie ten dar plaukioja kazkiek laiko augdami,nes man isodino 2d g.gif  tai kaip suprantu reikia dar jiems laiko paaugti g.gif ..kaip vkas sudetinga blush2.gif
Papildyta:
mirksiukas.gif taip,ko geo dar sitas skyrelis tokiu egzotiniu trizniukiu nemates  biggrin.gif  nu bet ka daryt,kad sitaip yra doh.gif .Faktas,buvau rami kokias 4 dienas po isodinimo,po to pradejo mane kankinti nerimas ir galu galia ziuriu,kad jau nesivaldau doh.gif laikiau ilgiau,bet nieko neparode verysad.gif ,na bet papuliai mano  thumbup.gif tikrai galetu toki ir pasilikti putluciai,tik beda,kad ziuriu nebetelpu jau i daugeli savo liemeneliu blush2.gif likau galima sakyti su vienu blush2.gif
pilvo apacia maudzia kaip ir pries mmm siandien nuo ryto,vakar nieko nejauciau,tik vakare biski kaip ir bande...


Tai tau 2 dienų embrionus sodino, tai tau tikrai nerodys 7 DPI NT II, ŽIAURIAI PER ANKSTI TAU lotuliukas.gif Man įsodino tai 5 dienų embrionus ir tai 7dpi rodė labai blankias NT II. Tačiau 11dpi man HCG parodė tik 35. Bet gydytoja sakė,dar palaukt...Sakė,jei vaiduokliauja NT ir papuliai pilnėja, tai GERAS ŽENKLAS ax.gif Tai mes vilkimės, kad mes būsime nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2011 12 28, 13:11)
4u.gif sveikos mano mergaites 4u.gif

Bonama oj,nepatebejau matai tavo linijuotes,ot ziopla doh.gif bet dziaugiuos thumbup.gif pamacius,kaip saunu kad jau 6 sav bigsmile.gif sekmes vaiksciojime wub.gif  nestuke.gif

,ir durnele neatlaikiau doh.gif apsysiojau ta nelemta NT verysad.gif ,nieko nera ax.gif .Aisku,stebuklu pasitaiko retai,kad taip anksti parodytu ta antra vaiduokliuka g.gif,kartosiu sekmadieni,bus 11 diena,gal tada bus tikimybe didesne,o dabar dar biski pasinervuosiu doh.gif

Nekantrioji 4u.gif 4u.gif
o del NT tai tikrai per anksti.. 7 dpi man taip pat nieko nerode .. nu bet kaip buvau susinervavusi doh.gif doh.gif .. o dabar stai nestuke.gif mirksiukas.gif ... viskas bus gerai
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 13:23)

Panos, žinot ką pastebėjau, kad tik vakare man pradeda pilvą maust kaip prieš mmm(gal jau 3 ar 4 vakarą taip), o iki pavakarių padilgčioja švelniau g.gif Krūtinė - tai wub.gif Galėtų visam laikui tokia likti blush2.gif

man irgi padilgcioja kartais, gal taip turi but sakau g.gif ... o (.)(.) dydis tai tikrai thumbup.gif , nu bet kaip skauda tai sakes, be liemeneles net vaikscioti negaliu , atrodo kiekviena zingsni jauciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 28, 10:40)
Tai tau 2 dienų embrionus sodino, tai tau tikrai nerodys 7 DPI NT II, ŽIAURIAI PER ANKSTI TAU lotuliukas.gif Man įsodino tai 5 dienų embrionus ir tai 7dpi rodė labai blankias NT II. Tačiau 11dpi man HCG parodė tik 35. Bet gydytoja sakė,dar palaukt...Sakė,jei vaiduokliauja NT ir papuliai pilnėja, tai GERAS ŽENKLAS ax.gif Tai mes vilkimės, kad mes būsime  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif


blush2.gif taip,2 dienu blush2.gif jau tau nereikia sukti galvos,nes tu nestuke.gif mirksiukas.gif ,bet as dar patrizniosiu
Papildyta:
QUOTE(Bonama @ 2011 12 28, 10:51)
Nekantrioji  4u.gif  4u.gif
o del NT tai tikrai per anksti.. 7 dpi  man taip pat nieko nerode .. nu bet kaip buvau susinervavusi  doh.gif  doh.gif .. o dabar stai  nestuke.gif  mirksiukas.gif ... viskas bus gerai
Papildyta:

man irgi padilgcioja kartais, gal taip turi but sakau  g.gif ... o (.)(.) dydis tai tikrai  thumbup.gif , nu bet kaip skauda tai sakes, be liemeneles net vaikscioti negaliu , atrodo kiekviena zingsni jauciu  doh.gif


4u.gif dziaugiuos tikrai del taves mergyt wub.gif na krutines tai man neipatingai skauda,aisku yrakazkoks skausma kai prisilieti bet normaliai,as galvoju cia nuo tu visokiu hormonu juos sitaip kankina g.gif nes as taip paciai jauciausi dar pries isodinant
Atsakyti
Afrodite, mintimis ir sirdimi su tavimi. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Cituk,kaip tu siandien laikaisi?
Atsakyti