Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Aš savo skinsonic buvau užsakius sausio 1d. iš truthinaging.com. Iki sausio 10d. negavau jokio patvirtinimo, kad siuntinys išsiųstas, todėl parašiau jiem laišką... Man atrašė, kad per šventes buvo viskas iššluota, todėl jie sandėly prekės nebeturi ir dar reikės laukt kol papildys sandėlį doh.gif Bet užtad pažadėjo, kad už laukimą ir kantrybę idės man dovanų thumbup.gif Ir tik vakar gavau email'ą, kad siuntinys išsiųstas... Tai vat matyt dėl tų švenčių visoms mum čia tie siuntinukai vėluoja smile.gif
Atsakyti
Įdomu, kiek laiko siuntinukas keliauja iš JAV į Lietuvą? Man penktadieni žadėjo išsiusti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 01 18, 20:33)
Įdomu, kiek laiko siuntinukas keliauja iš JAV į Lietuvą? Man penktadieni žadėjo išsiusti smile.gif

Man irgi penktadieni, matyt per ta pacia tarpininke pirkom smile.gif Paskutinis siuntinys atkeliavo labai greitai, gal per 6 dienas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 01 18, 20:42)
Man irgi penktadieni, matyt per ta pacia tarpininke pirkom smile.gif Paskutinis siuntinys atkeliavo labai greitai, gal per 6 dienas  bigsmile.gif

Oi, kaip gerai butu jei per kokias 6 dienas atkeliautu smile.gif Labai jau laukiu to aparaciuko smile.gif
As uzsisakiau per Kate25
Atsakyti
Na as jau turiu savo Skinsonica ax.gif

tikejausi kazko daugiau blush2.gif

pirmi ispudziai

nera ideta bateriju
sensitive antgalis nieko nevalo, jokio efekto
pakeitus antgali skirta normaliai odai sioks toks efektas pasireiske, bet man butu smagiau jei butu didesne vibracija ar jei galvute suktusi rolleyes.gif
isbandziau ir masazokli, visai nieko

Atsakyti
Aš irgi vis dairausi į aparačiukus ax.gif

O Olay kas turite, tai tokį: http://www.drugstore...p;fromsrch=OLAY ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 01 19, 00:34)
Aš irgi vis dairausi į aparačiukus  ax.gif

O Olay kas turite, tai tokį: http://www.drugstore...p;fromsrch=OLAYg.gif

taip, toks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 18, 23:40)
taip, toks mirksiukas.gif

Girl, gal neužfiksavau šią temą pervertus, bet kokie tavo pvz atsiliepimai? Patinka? Verta pirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 01 19, 00:58)
Girl, gal neužfiksavau šią temą pervertus, bet kokie tavo pvz atsiliepimai? Patinka? Verta pirkt? smile.gif

Nu man patinka žinok. Nors iš pradžių irgi taip skeptiškai žiūrėjau kaip ir LolitCafe, bet ar tai sutapimas, ar tai ką - bet naudojant oda tikrai pagražėjo. Kaip kažkada minėjau, pas mane būdavo tokių kažkokių kaip spuogelių gal ar pan (nu braukiant ranka aš jausdavau, nors jie nesimatydavo šiaip vizualiai), kurių prausiklis ar šveitiklis nepanaikindavo, tai va dabar jau tokių dalykų irgi nėra. Aplamai sumažėjo labai visokie bėrimai. Ir pudra tikrai gražiau tepasi. Man pasiteisino aparatas smile.gif Tik nežinau, kuris čia iš jų geriausias - aš savuoju Olay patenkinta, bet tikiu, kad ten koks clarisonic dar geresnis. Tik gaila man jam kolkas pinigų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 19, 00:14)
Nu man patinka žinok. Nors iš pradžių irgi taip skeptiškai žiūrėjau kaip ir LolitCafe, bet ar tai sutapimas, ar tai ką - bet naudojant oda tikrai pagražėjo. Kaip kažkada minėjau, pas mane būdavo tokių kažkokių kaip spuogelių gal ar pan (nu braukiant ranka aš jausdavau, nors jie nesimatydavo šiaip vizualiai), kurių prausiklis ar šveitiklis  nepanaikindavo, tai va dabar jau tokių dalykų irgi nėra. Aplamai sumažėjo labai visokie bėrimai. Ir pudra tikrai gražiau tepasi. Man pasiteisino aparatas smile.gif  Tik nežinau, kuris čia iš jų geriausias - aš savuoju Olay patenkinta, bet tikiu, kad ten koks clarisonic dar geresnis. Tik gaila man jam kolkas pinigų smile.gif

irgi naktinėtoja žiūriu laugh.gif pas man lygiai taip, kaip tu aprašei, tokie lyg maži spuogiukai, iškilimai, kurie nelabai matosi, nebent iš labai arti, ar braukiant ranka jaučiasi g.gif
nu reiks jamti man šitą reikalą drinks_cheers.gif nes aš kartais pasiėmusi elektroninį dantų šepetuką, subesisukančia galvute panaudoju (burnos higienai nebuvo niekad naudotas) prausiantis laugh.gif toks mini variantas laugh.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie SkinSonicá

oda tikrai tapo daug lygesne, svelnesne
kremai ir kaukes kitaip tepasi
tikiosi ateityje bus akivaizdus poveikis

is pradziu isbandziau jautrios odos antgali, bet nepatiko, nes per svelnus ax.gif su normalios odos atgaliu visai kitoks rezultatas, bet ateityje manau griziu prie jautrios odos antgalio, nes nebus ka jau sveisti, o tiesiog svelniai kasdien valysiu veido oda rolleyes.gif masazo antgalis ir super, savaitgali isbandysiu ir veido kempineles smile.gif


SkinSonicó
pliusai
daug antgaliu, galima pasirinkti pagal poreiki
aparato stovelis, patogu laikyti lentyneleje

minusai
kaina, manau nevertas jis tokiu pinigu g.gif antra karta nepirciau, geriau pataupyti ir isigyti Clarisonic
noretusi, kad butu reguliojamas greitis, tiksliau vibracija
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 20, 10:28)
kaina, manau nevertas jis tokiu pinigu  g.gif antra karta nepirciau, geriau pataupyti ir isigyti Clarisonic
noretusi, kad butu reguliojamas greitis, tiksliau vibracija

Kodel manot kad Clarisonicas jau butu vertas tookiu pinigu? g.gif
As irgi laukiu Skinsonico blush2.gif
Atsakyti