Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(ra2ga @ 2012 01 14, 20:35)
gal as nepastebejau, bet is kur uzsisaket?  4u.gif



is cia http://www.siriusbeauty.com/skinsonic/
Atsakyti
Gavau is Olay pranesima, kad drugstore.com iki sausio 23d. bus 25% nuolaida ju produktams (aparaciukui taip pat) - jokiu kodu nereikia, viskas automatiskai nusiskaiciuos. 4u.gif
Atsakyti
Bet kaip ilgai keliauja aparaciukas, dar net iki tarpininkes neatejo, idomu kada mane pasieks biggrin.gif
Atsakyti
Savo SkinSonicá uzsakiau per tarpininke gruodzio 6 diena, sausio 14 diena gavau zinute, kad jau yra Vilniuje, ryt vaziuosiu atsiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 01 17, 18:14)
Bet kaip ilgai keliauja aparaciukas, dar net iki tarpininkes neatejo, idomu kada mane pasieks biggrin.gif



Mano irgi tik vakar pasiekė tarpininkę doh.gif Tai dar kol gausiu, o taip norisi greičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 14, 12:30)
Bet aparatas man nėra stebuuuklas - tiesiog aparatas, ir tiek smile.gif (Gal dėl to, kad anksčiau esu bandžiusi rūgštinius produktus : jie eksfolijuoja, valo poras, todėl oda švaresnė, lygesnė, tai dideeelio pokyčio nepasijautė). Aparatas pamažuoja, valo odą, pastangrina, nušveičia senų ląstelių sluoksnį ir  švelnesnė, minštesnė oda. Jei dabar pirkčiau, stengčiausi kuo mažesne kaina, nes tai tik aparatukas odos valymui (nors ir pati palyginus nedaug mokėjau smile.gif), nes nemanau, kad vertas didesnių investicijų.

Taigi esu patenkinta, naudoju bei tikiuosi, pasidalinti gerais atsiliepimais ir ateityje  bigsmile.gif


Pritariu 4u.gif
Aš savo Skinsonic'ą naudoju sąžiningai 3 savaites, bet poveikio kažkokio tai nematau smile.gif
Šiaip mintyse besimasažuodama vis pagalvoju, gal padėkosiu jam už kokių 10-20 metų biggrin.gif, nes dabar tai kažin kokį jis čia "gėrį" padaro smile.gif, bet nenuleidžiu rankų tikrai, nes 3 sav. manau labai trumpas laiko tarpas dar.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 01 18, 02:03)
Pritariu  4u.gif
Aš savo Skinsonic'ą naudoju sąžiningai 3 savaites, bet poveikio kažkokio tai nematau smile.gif
Šiaip mintyse besimasažuodama vis pagalvoju, gal padėkosiu jam už kokių 10-20 metų biggrin.gif, nes dabar tai kažin kokį jis čia "gėrį" padaro smile.gif, bet nenuleidžiu rankų tikrai, nes 3 sav. manau labai trumpas laiko tarpas dar.




keista, man tai jau po pirmo Clarisonic panaudojimo oda liko svytinti tiesiog, o kuo toliau, tuo geriau, trys savaites jau tikrai pakankamas laikas pamatyt pokycius smile.gif
Atsakyti
As per tarpininkes skinsonica uzsakiau gruodzio pabaigoje, sia savaite jau bus Vln.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 01 18, 00:03)
Pritariu  4u.gif
Aš savo Skinsonic'ą naudoju sąžiningai 3 savaites, bet poveikio kažkokio tai nematau smile.gif
Šiaip mintyse besimasažuodama vis pagalvoju, gal padėkosiu jam už kokių 10-20 metų biggrin.gif, nes dabar tai kažin kokį jis čia "gėrį" padaro smile.gif, bet nenuleidžiu rankų tikrai, nes 3 sav. manau labai trumpas laiko tarpas dar.



O kokia jūsų oda? smile.gif

Atsakyti
Skinsonic'a turiu jau apie pora men turbut, tai patinka man praustis su juo daug paprasčiau ir greičiau, o kas svarbiausia efektyviau. Odos būklė gražesnė, bet vistik man per šiurkštus švelniausias šepetėlis verysad.gif gal kas galėtu palyginti skinsonic su Clarisonic švelniausiu šepetėliu. Galvojau oda apsipras bet vistiek man norisi švelnesnio
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 18, 11:00)
As per tarpininkes skinsonica uzsakiau gruodzio pabaigoje, sia savaite jau bus Vln.


aš užsisakiau per tarpininke OLAY aparata .. sausio 2 g.gif vakar parašė kad jau LT yra ir šiandien turėjo išsiusti ax.gif jau nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 01 17, 22:42)
Mano irgi tik vakar pasiekė tarpininkę  doh.gif Tai dar kol gausiu, o taip norisi greičiau  biggrin.gif

Tai va, as irgi jau gavau pranesima, kad pasieke tarpininke, gal iki menesio galo ateis biggrin.gif
Atsakyti