Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

SkinStore.com aš ir pirkau, bendra suma gavosi 300 Lt bigsmile.gif Neblogai.
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 14, 21:03)
SkinStore.com aš ir pirkau, bendra suma gavosi 300 Lt bigsmile.gif Neblogai.

oho,tikrai pigiau bigsmile.gif
Atsakyti
O jūsų neberia nuo "Clarisonic" naudojimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 15, 03:00)
O jūsų neberia nuo "Clarisonic" naudojimo? g.gif

O kodel manai, kad nuo aparato? Na nebent jis suaktyvina kraujotaka ir tie poodiniai tiesiog valosi greiciau, bet vis tiek kazkada butu issoke ir be aparato g.gif
Atsakyti
astai va dar toki dalyka prisiminiau ,kurio neparasiau biggrin.gif o jum jis buna po prausimosi kazkoks purvinas(na galvute)?youtube visur tik sako kad mazdaug nusivalai makiaza pries clarisonica bet paskui vis tiek jis purvinas kazkiek ir pan,bet man tai visai jis nepurvinas buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 15, 10:41)
astai va dar toki dalyka prisiminiau ,kurio neparasiau biggrin.gif o jum jis buna po prausimosi kazkoks purvinas(na galvute)?youtube visur tik sako kad mazdaug nusivalai makiaza pries clarisonica bet paskui vis tiek jis purvinas kazkiek ir pan,bet man tai visai jis nepurvinas buna biggrin.gif

Visada švarus bigsmile.gif O jau maniau matysiu kiek brūdo anksčiau ant veido palikdavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 15, 12:05)
Visada švarus bigsmile.gif O jau maniau matysiu kiek brūdo anksčiau ant veido palikdavau doh.gif

vava ,man irgi tas pats biggrin.gif jos matyt kai kasdien po tona uzsitepa ant veido,del to ir mato daugvisko palikto laugh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 01 15, 12:09)
O kodel manai, kad nuo aparato? Na nebent jis suaktyvina kraujotaka ir tie poodiniai tiesiog valosi greiciau, bet vis tiek kazkada butu issoke ir be aparato  g.gif

Specifiniai mažyčiai raudoni spuogučiai. Skaičiau forumuose, kad dažnai taip būna pradėjus naudoti aparatą, o po to praeina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 15 sausio 2012 - 14:37
QUOTE(Victorious @ 2012 01 15, 14:36)
Specifiniai mažyčiai raudoni spuogučiai. Skaičiau forumuose, kad dažnai taip būna pradėjus naudoti aparatą, o po to praeina.


Man panasiai buvo nuo Olay, nors naudojau apie du menesius, bukle negerejo o blogejo. Nutraukiau naudojima, oda siuo metu prastai atrodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 15, 11:41)
o jum jis buna po prausimosi kazkoks purvinas(na galvute)?youtube visur tik sako kad mazdaug nusivalai makiaza pries clarisonica bet paskui vis tiek jis purvinas kazkiek ir pan,bet man tai visai jis nepurvinas buna biggrin.gif


As pries aparata veido nevalau - iskart prausiu prausikliu, tai aisku buna galvute purvina, bet ka pastebejau, kad tikrai svariau ir giliau nuprausia. Mano dabartinis prausiklis geras, bet ne iki galo svariai prausia paprastai prausiantis, o su aparaciuku nuprausia puikiai. Na tiesiog sereliai geriau nei pirstai visur prieina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 15, 10:41)
astai va dar toki dalyka prisiminiau ,kurio neparasiau biggrin.gif o jum jis buna po prausimosi kazkoks purvinas(na galvute)?youtube visur tik sako kad mazdaug nusivalai makiaza pries clarisonica bet paskui vis tiek jis purvinas kazkiek ir pan,bet man tai visai jis nepurvinas buna biggrin.gif

Pries prausdama su aparatu, veida nuprausiu su prausikliu, bet vistiek po aparaciuko panaudojimo galvute buna nesvari, matosi nuplauta pudra smile.gif rytais nieko nebuna, nes gi be makiazo biggrin.gif
Atsakyti
Jei kas esat prisiregistrave hautelook.com (jei reikia pakvietimo registruotis, galiu atsiust, tik i az parasykit), tai dabar Nutra Luxe MD firmos aparaciukai pardavime ir kainos geros. Jie veikia vibruodami, gal net kazkiek i Clarisonic dizainu panasus (ai, visi tie aparaciukai panasus), bet kainos geresnes. Pvz kelioninis variantas turi 2 greicius, kaina nesiekia $50, iprastinio dydzio yra 2 ir 4 greiciu, tai 4 greiciu brangiausias $95, kitas pigesnis, o ir siaip prie ju berods ir daugiau galvuciu yra, ir dar kazkas rinkinyje prideta.
Atsakyti