Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Galiu pasidalinti ir aš savo patirtimi smile.gif Pirkau Skinsoniką tiesiogiai iš www.truthinaging.com, gavau po dviejų savaičių, su visais muitais gavosi 185 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 11, 17:58)
Džiaugiuosi, kad jau gavote bigsmile.gif Priminkit, kokį pirkote 4u.gif

Sensitive antgalis ir man švelnus ant rankos buvo, tačiau įjungus aparatą, ant veido jautėsi kiek šiurkštokas, na bet mano veido oda jautroka...


suglamzytas siuntinys buvo, su lipduku kuriam pazymeta kad toks jau atejo unsure.gif na bet viduj viskas tvarkoj, ir pati dezute nuo Clarisonico sveika karsta.gif pirkau Plus Paisley, simpotnas aparaciukas:) ieina keli prausykliai, kolkas spejau tik viena isbandyt, Gentle Hydro.

Paskaiciau instrukcija tai rekomenduoja 24 val laukt kol pasikraus, ilgokai...Na bet labai norejau isbandyt tai neislaukiau tiek (dabar aisku vel kraunasi). Kazkaip labai greitai ta rekomenduojama minute praejo kol valiau veida, net nespejau suprast kas ir kaip, tai nusistaciau kad 2 minutes nesustotu ir be jokiu ten pypsejimu kol valo, nes tie pypsejimai proceso metu nelabai patiko. O del sensitive antgalio tai tikrai tik ant rankos pasirode svelnutis, kol dar sausas buvo. Veidui jis siurkstokas pakankamai, bruzina bet ne per daug, man patiko tik nezinau kaip oda sureaguos, kolkas normaliai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 12, 04:39)


Paskaiciau instrukcija tai rekomenduoja 24 val laukt kol pasikraus, ilgokai...Na bet labai norejau isbandyt tai neislaukiau tiek (dabar aisku vel kraunasi). Kazkaip labai greitai ta rekomenduojama minute praejo kol valiau veida, net nespejau suprast kas ir kaip, tai nusistaciau kad 2 minutes nesustotu ir be jokiu ten pypsejimu kol valo, nes tie pypsejimai proceso metu nelabai patiko. O del sensitive antgalio tai tikrai tik ant rankos pasirode svelnutis, kol dar sausas buvo. Veidui jis siurkstokas pakankamai,  bruzina bet ne per daug, man patiko tik nezinau kaip oda sureaguos, kolkas normaliai  ax.gif  4u.gif



paskui priprasite prie tos minutes ir spesit visur nupraust smile.gif jusu pypsejimas tai bent parodo, kad reikia pereiti prie kitos veido dalies, o mano tai ivis nepypsi:)) bet jau jauciu ta laika mazdaug.
O aparaciukas labai grazus jusu, bet labai ir brangus smile.gif) Man jau 500 sumoket atrode tikrai daug uz toki daikta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.neringute. @ 2012 01 12, 11:18)
paskui priprasite prie tos minutes ir spesit visur nupraust smile.gif jusu pypsejimas tai bent parodo, kad reikia pereiti prie kitos veido dalies, o mano tai ivis nepypsi:)) bet jau jauciu ta laika mazdaug.
O aparaciukas labai grazus jusu, bet labai ir brangus smile.gif) Man jau 500 sumoket atrode tikrai daug uz toki daikta smile.gif

na gal ir priprasiu prie minutes, bet man kazkaip truko dar kokiu 20-30 sekundziu tai pati isjunginesiu, 2 min irgi nelauksiu nes jauciu cia jau per daug veido odai g.gif aga, skaiciau del tu pypsejimu, 20 sek kaktai, 20 smakrui ir nosiai, ir po 10 zandams. bet nervina tie priminimai, butent zandus noris ilgiau valyt nes ten miegejai spuogai kilt unsure.gif o pas jumis Mia?
Atsakyti
ar esate kas nors bandziusi Dermanew arba Youthful Essence aparaciukus? uzsienio puslapiuose butent juos labiausiai giria
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 12, 15:43)
na gal ir priprasiu prie minutes, bet man kazkaip truko dar kokiu 20-30 sekundziu tai pati isjunginesiu, 2 min irgi nelauksiu nes jauciu cia jau per daug veido odai g.gif aga, skaiciau del tu pypsejimu, 20 sek kaktai, 20 smakrui ir nosiai, ir po 10 zandams. bet nervina tie priminimai, butent zandus noris ilgiau valyt nes ten miegejai spuogai kilt  unsure.gif o pas jumis Mia?


taip, Mia:) thumbup.gif
Atsakyti
as siandien gavau pagaliau savo clarisonic mia thumbup.gif kaip kazkas rase,irgi neistveriau nepabandziu ir pries krovima jau isbandziau,tai nerealiai patiko wub.gif tokia svelni oda paliko wub.gif del daugiau kazko,tai ziuresiu ilgiau panaudojus.del vibravimo,berods shopingas rase kad nemalonus ir stiprus,tai as sakyciau tavirksciai,labai malonus tas vibravimas,man labai patiko...tikiuosi ir odai bus kakzokia nauda ateityje ax.gif
Atsakyti
Man irgi tas vibravimas labai normalus ir net nejuntamas. Gal pirmąkart bandant buvo kiek keistas pojūtis, bet dabar nebejaučiu nieko - tik malonų masažavimą smile.gif

Aš irgi įjungiau kelioms sekundėms prieš ilgąjį krovimą biggrin.gif, bet nerekomenduočiau : turi tinkamai pasikrauti prieš naudojimą, kad ilgai ir kokybiškai tarnautų.

Bet aparatas man nėra stebuuuklas - tiesiog aparatas, ir tiek smile.gif (Gal dėl to, kad anksčiau esu bandžiusi rūgštinius produktus : jie eksfolijuoja, valo poras, todėl oda švaresnė, lygesnė, tai dideeelio pokyčio nepasijautė). Aparatas pamažuoja, valo odą, pastangrina, nušveičia senų ląstelių sluoksnį ir švelnesnė, minštesnė oda. Jei dabar pirkčiau, stengčiausi kuo mažesne kaina, nes tai tik aparatukas odos valymui (nors ir pati palyginus nedaug mokėjau smile.gif), nes nemanau, kad vertas didesnių investicijų.

"Levander Polka Dot" nuotraukoje gražesnis, bet ir realybėj toks smagesnis, įdomesnis smile.gif. Kiek prisimenu, juodas ir realiai man gražuolis ax.gif

Standartinė galvutė mano odai tinka. Pridėtas prausiklis irgi tiko smile.gif, nors ir kiti bandyti kartu su aparatu, atrodo, pritiko.

Taigi esu patenkinta, naudoju bei tikiuosi, pasidalinti gerais atsiliepimais ir ateityje bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 sausio 2012 - 12:46
QUOTE(Victorious @ 2012 01 14, 12:30)
Bet aparatas man nėra stebuuuklas - tiesiog aparatas, ir tiek smile.gif

Palaikau 100% friends.gif Pilna kaina turbūt net nepirkčiau šio aparato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2012 01 02, 22:51)
Aš uzsakiau tiesiogiai be tarpininkiu, jokių muitų mokėti nereikėjo, atkeliavo aparatas per 3 savaites.

gal as nepastebejau, bet is kur uzsisaket? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 14, 13:47)
Palaikau 100% friends.gif Pilna kaina turbūt net nepirkčiau šio aparato 4u.gif

o kur jus pirkot pigiau?
as butent del to rinkausi mia,nes ro plius tai kaina ohoho biggrin.gif gaila kazkaip buvo,tuo labiau kad is esme sta pati daro,kuinui galvute man neaktualu,nes sveiciu kitaip.as pati pirkau is feelunique ir pasidariau ten 10proc nuolaida,tai gavosi 108 svarai su siuntimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 14, 21:47)
o kur jus pirkot pigiau?
as butent del to rinkausi mia,nes ro plius tai kaina ohoho biggrin.gif gaila kazkaip buvo,tuo labiau kad is esme sta pati daro,kuinui galvute man neaktualu,nes sveiciu kitaip.as pati pirkau is feelunique ir pasidariau ten 10proc nuolaida,tai gavosi 108 svarai su siuntimu smile.gif

Šiuo metu skinstore.com apie 95$ (20% nuolaida).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 sausio 2012 - 19:56