Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(mr nobody @ 2012 01 05, 21:32)
tai cia dauguma pacios uzsisakinejote ta skinsonika?


Nežinau kaip kitos, bet aš užsisakiau pati iš truthinaging.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 05, 20:32)
tai cia dauguma pacios uzsisakinejote ta skinsonika?

Aš per tarpininkę užsisakiau smile.gif
Tik įdomu, kiek laiko reikės laukti, kol atkeliaus iki manęs g.gif
Atsakyti
Man tarpininkė nupirko sirius aparatą 12.27d., tai dar net iki jos neatėjo smile.gif Tai turbūt apie sausio pabaigą gausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 01 03, 01:02)
Kai pirkau Clarisonic ir garsiai svarsciau del spalvos, jei kartais ir vyra prikalbeciau naudot, tai konsultante iskart primine, kad atskiras galvutes reiketu naudot, jei pvz vyras spuogeliu turi, o as ne.



ir ne pro kur neužtenka tą galvutę dezinfekuoti?aš manau kad, dezinfektantas žudo tiek mano bakterijas, tiek MB?ar nusikalbu?

Papildyta:
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 04, 18:42)
O tai koks skirtumas, ar ta galvutė sukasi, ar vibruoja, t.y. kaip tai įtakoja akne? Lygiai taip pat juk su tuo aparatu mes prausiam visą veidą ir tiek vieno, tiek kito tipo aparatai gali išnešioti tuos spuogus, ar ne?  g.gif
Aš pati vis dar laikau Olay aparatą metų atradimu, nes man problemos akivaizdžiai sumažėjo. Tačiau vien dėl moteriško smalsumo, ir  clarisonic išvaizdos aš vis dar pasvojoju apie jį smile.gif

manau ir vienu ir kitu būdu, sukasi-vibruoja, oda yra dirginama mechaniškai.sujudinami jos sluoksniai, dėl to ir valosi,atsiranda spuogeliai, tokiu būdu: gražėja odelė.
kosmetologės darydamos odos valymą taigi šalina tuos įvairius spuogelius mechaniškai, na nebent naudoja elsa heronimus(inkštirai, miliumai, pūlingi spuogai, užsikimšusios poros).
kol poodiniame sluoksnyje turime visokio šlamštelio, niekur jis ir neišgaruos, visvien turės pasišalinti, todėl sujudintą odą, būna kad išberia, tikrai žinau, kad po odos valymo, nė vienai atsiranda koks naujas spuogis, o vėliau susitvarko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 06 sausio 2012 - 20:11
QUOTE(rentabili @ 2012 01 06, 21:09)
ir ne pro kur neužtenka tą galvutę dezinfekuoti?aš manau kad,  dezinfektantas žudo tiek mano bakterijas, tiek MB?ar nusikalbu?


Na nezinau, gal ir uztenka dezinfekuot, bet jei naudojant kasdien 2 zmonems, tai dezinfekuot nuolat reiketu, o jei ir po 2 kartus per diena abu naudoja.... Gaisinasi laikas + papildomas vargas man rodos. Saviskiui tada daviau su savo galvute pabandyt, bet jam irgi Clarisonic nepatiko.

O siaip tai isvis rekomenduoja visi aparatai, kad skirtingi naudotojai turetu savo atskiras galvutes.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 01 06, 21:24)
Na nezinau, gal ir uztenka dezinfekuot, bet jei naudojant kasdien 2 zmonems, tai dezinfekuot nuolat reiketu, o jei ir po 2 kartus per diena abu naudoja.... Gaisinasi laikas + papildomas vargas man rodos. Saviskiui tada daviau su savo galvute pabandyt, bet jam irgi Clarisonic nepatiko.

O siaip tai isvis rekomenduoja visi aparatai, kad skirtingi naudotojai turetu savo atskiras galvutes.


tai bus labai lengvai išspręsta prolema, kai gausiu savo OLAY niekas apart manęs jo nenaudos tongue.gif ax.gif
Atsakyti
sirius su baterijom,ane.O kokios baterijos tinka ir kas kiek laiko jas keist reikia?Ar jos pakraunamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 10, 16:51)
sirius su baterijom,ane.O kokios baterijos tinka ir kas kiek laiko jas keist reikia?Ar jos pakraunamos  4u.gif


Taip, su baterijom. Dedasi AA man rodos (jei ne, tai AAA) - kas kiek laiko keisit priklausys nuo naudojimo daznumo. As pvz savo Olay aparate tik labai neseniai pakeiciau baterijas, o pirkau aparata pries metus, tai metus islaike (tiesa, ne kasdien naudojau, pradizoj ir pabaigoj dazniau, o vasara retokai). Beje, aparaciukas dar veike su tomis senomis baterijomis, tiesiog kazka noredama paziuret prasidariau ir pamaciau, kad pradejes begt skystis is vienos baterijos, uztai ir keiciau iskart. Pridetos baterijos buna paprastos, pakraunamu niekas nededa prie tokiu aparatu, nes ne visi pakrovejus turi, tai svaistymas gautusi... Na cia pamastymaqi tokei logiski, o siaip prideda paprastas baterijas (man rodos SkinSonic irgi pridetos).

Jei norisi pakraunamu, galit tokias pati isigyt ir naudot. As irgi dabar nusipirkau pakraunamas ir jomis senasias pakeiciau.
Atsakyti
user posted image

Na va, išbandžiau šią galvutę smile.gif Švelnesnė nei skirta jautriai odai, šerelių lyg daugiau, jie plonesni ir žymiai lankstesni, ne tokie standūs. Dabar tikras malonumas praustis Clarisonic'u bigsmile.gif Ir man dar patinka, kad geriau prieina prie nosies sparnelių išvalyti, kadangi šereliai lankstesni.

Rekomenduoju jautrios odos savininkėms thumb_yello.gif

Atsakyti
Kokį penketą kartų naudojau "Clarisonic MIA" ir esu patenkinta bigsmile.gif. Jau dabar jaučias, kad oda minkštesnė, švelnesnė, atrodo, kad ir švarėja, geriau veikia priemonės. Ilgiau panaudojusi galėsiu plačiau atsiliepti, bet kol kas tikraii nesigailiu, kad pirkau - vienas malonumas juo praustis (turbūt kol nenusibodo biggrin.gif).

Kuo dezinfekuojate savo aparačiukus ir kaip dažnai tai darote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 11 sausio 2012 - 03:28
pagaliau gavau savo Clarisonic'a wub.gif kraunasi dabar, nors pabandziau iskart ijungt tai veike. sensitive antgalis visai svelnus pasirode, na kol sausas smile.gif pries einant miegot jau normaliai isbandysiu viska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 11, 17:48)
pagaliau gavau savo Clarisonic'a  wub.gif

Džiaugiuosi, kad jau gavote bigsmile.gif Priminkit, kokį pirkote 4u.gif

Sensitive antgalis ir man švelnus ant rankos buvo, tačiau įjungus aparatą, ant veido jautėsi kiek šiurkštokas, na bet mano veido oda jautroka...
Atsakyti