Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Uzsakiau Sirius aparaciuka, labai laukiu, tikiuosi neteks nusivilt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 01 04, 11:34)
Uzsakiau Sirius aparaciuka, labai laukiu, tikiuosi neteks nusivilt smile.gif



ir aš drinks_cheers.gif


Mergaitės, per kiek laiko gavote nuo užsakymo? 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 04, 11:16)
Asmeniškai aš, turint probleminę veido odą, niekada nepirkčiau tik besisukančių aparatų, tokių kaip Olay, Sigma blush2.gif Man rodos, kad jie tik daugiau problemų sukeltų, išnešiotų spuogelius po visą veidą ir tiek žinių, panašiai kaip šveitikliai.


Nepagalvojau, kad gali netikti verysad.gif jau buvau labai susitvarkiusi veido oda su Clinique pagalba, manau sis aparatas galutinai ispres problema, o pasidare zymiai blogiau nei pries tai.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 04, 17:34)
Nepagalvojau, kad gali netikti verysad.gif

Man naudojant Clarisonic, kaip tik sumažėjo spuogelių kaktos srityje, kur daugiausia bėdų būdavo. Tačiau pabėrė žandus, kur niekada spuogai nekildavo, bet po poros dienų jie išnyko smile.gif
Naudoju kol kas tik kas antrą vakarą, vėliau turbūt ir kas vakarą priprasiu naudot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2012 01 04, 12:16)
Asmeniškai aš, turint probleminę veido odą, niekada nepirkčiau tik besisukančių aparatų, tokių kaip Olay, Sigma blush2.gif Man rodos, kad jie tik daugiau problemų sukeltų, išnešiotų spuogelius po visą veidą ir tiek žinių, panašiai kaip šveitikliai.

O tai koks skirtumas, ar ta galvutė sukasi, ar vibruoja, t.y. kaip tai įtakoja akne? Lygiai taip pat juk su tuo aparatu mes prausiam visą veidą ir tiek vieno, tiek kito tipo aparatai gali išnešioti tuos spuogus, ar ne? g.gif
Aš pati vis dar laikau Olay aparatą metų atradimu, nes man problemos akivaizdžiai sumažėjo. Tačiau vien dėl moteriško smalsumo, ir clarisonic išvaizdos aš vis dar pasvojoju apie jį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 04, 17:42)
O tai koks skirtumas, ar ta galvutė sukasi, ar vibruoja, t.y. kaip tai įtakoja akne?

Na man atrodo, kad tie vien besisukantys žymiai daugiau šveičia, juk sukasi ta galvutė viena kryptim, o tie vibruojantys švelnesni, nes viduriniai šereliai sukasi pirmyn atgal, t.y. intensyviai nešveičia.
Ai, čia kiekvieno pasirinkimas, man taip galva rodo, todėl pirkau vibruojantį biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
As Clarisonic Mia isigijau pries 4 menesius, tai bijojau del to, kad oda beria, nes butent daug kam tokiu atveju netinka, bet po tokio ilgo naudojimo matau tik pagerejima, aisku turi reiksmes ir naudojamas prausiklis, bet siaip dabar prausimosi be sio apraciuko as neisivaizduoju, retokai naudoju kaukes ar sveitiklius, del laiko trukumo, bet ir nebera poreikio. Turiu sensitive ir normal galvutes (buvo rinkinuke), tai labai dziaugiuos, kad iskart galejau pabandyt, tai normal man zymiai labiau tiko, nors panaudosiu ir ana dar manau:)
Be abejo, labai patinka ir aparato dizainas ir negaila ne vieno lito is 500, isleistu siam daiktui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2012 01 04, 17:00)
ir aš  drinks_cheers.gif
Mergaitės, per kiek laiko gavote nuo užsakymo?  4u.gif

gavau per 2 savaites smile.gif
Atsakyti
Kas norit isigyt Clarisonic, dabar sioje parduotuveje 20% nuolaida, patikrinau - taiko Clarisonicui bigsmile.gif bigsmile.gif http://www.skinstore.com/index.aspx
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 05 sausio 2012 - 11:10
Aš taip pat užsisakiau sirius aparačiuką smile.gif jau dabar laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
tai cia dauguma pacios uzsisakinejote ta skinsonika?
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 05, 20:32)
tai cia dauguma pacios uzsisakinejote ta skinsonika?


Įvairiai čia gi smile.gif. Aš tai per tarpininkes pirkau 4u.gif
Atsakyti