Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Cia kaip suprantu kalbat tik apie aparaciukus skirtus mechaniskai sveisti odai.
As pastaruoju metu domiuosi aparatais, kurie veikia oda visokiomis elektros bangomis, tokiais kaip Darsonvalis, galvanika, ultragarsas. Stai čia prietaisas, kuris turi visas šias funkcijas. Gundausi isigyti ax.gif gal sakau, kuri nors domejosi jais, kazin ar verta, ar nepakenksiu savo odai. Labai lauksiu betkokiu komentaru ax.gif
Atsakyti
o aš tai nesu tokia baisiai patenkinta savuoju aparačiuku..Aš ir nesitikėjau, kad jis stebuklus darys, na bet man kažkaip didelio įspūdžio nėra, nes nors ir valau veidą švelniausia galvute, man vis tiek parausta oda, sudirginta tokia lieka..

plius, laikas keisti jau galvutes..vėl užsisakyti reikia, o neturiu dabar tam pinigų, taip kad ir aparatas stovės kurį laiką nenaudojamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 16, 21:51)
gavau ir as savo skinsonica. pirma mintis buvo, kaip as taip be jo gyvenau anksciau biggrin.gif fantastiskai nuvalo veida, lieka svarumo jausmas. Tik vat mano prausiklis naudojant aparata kazkodel visai neputoja. gal ka ne taip darau..


O pries tai prausiklis putodavo? g.gif

QUOTE(varnikė @ 2012 05 17, 00:08)
Cia kaip suprantu kalbat tik apie aparaciukus skirtus mechaniskai sveisti odai.
As pastaruoju metu domiuosi aparatais, kurie veikia oda visokiomis elektros bangomis, tokiais kaip Darsonvalis, galvanika, ultragarsas. Stai čia prietaisas, kuris turi visas šias funkcijas. Gundausi isigyti  ax.gif gal sakau, kuri nors domejosi jais, kazin ar verta, ar nepakenksiu savo odai. Labai lauksiu betkokiu komentaru  ax.gif


MB mama turi kazkoki aparata ar tai su infraraudonaisiais spinduliais, ar tai su UV, nzn dabar tiksliai, bet zinau, kad yra laaabai patenkinta, palygina veido oda, panaikina spuogus ir pan, tik nzn, koki tiksliai turi blush2.gif

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 17, 08:01)
plius, laikas keisti jau galvutes..vėl užsisakyti reikia, o neturiu dabar tam pinigų, taip kad ir aparatas stovės kurį laiką nenaudojamas  g.gif


Pagal ka sprendziat, kad laikas keisti galvute? g.gif Juk ja keisti reikia pagrinde del mikrobu, nes sudeveti sunkoka ja butu smile.gif O nuo mikrobu galima labai paprastai ja isvalyt, tiesiog dezinfekuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 17, 10:41)
Pagal ka sprendziat, kad laikas keisti galvute?  g.gif  Juk ja keisti reikia pagrinde del mikrobu, nes sudeveti sunkoka ja butu  smile.gif  O nuo mikrobu galima labai paprastai ja isvalyt, tiesiog dezinfekuoti  mirksiukas.gif


na šiaip rekomenduojama juos karts nuo karto keisti, vis tik nemanau, kad labai jau gerai naudoti ilgą laiką. Net gamintojo puslapyje rašoma,kad reikia keisti.
O užveisti daugiau mikrobų ant odos tai nesinori
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 05 17, 10:46)
na šiaip rekomenduojama juos karts nuo karto keisti, vis tik nemanau, kad labai jau gerai naudoti ilgą laiką. Net gamintojo puslapyje rašoma,kad reikia keisti.
O užveisti daugiau mikrobų ant odos tai nesinori


Rekomenduoja gamintojai tam, kad butu is ko bizni darytis mirksiukas.gif Kaip ir minejau, deinfekuokit sepeteli ir busit rami 4u.gif
Atsakyti
netinkamai priziurint galima ir per kelias dienas mikrobu priveisti,obet taciau,man po 5men naudojimo pakeitus galvute is kart pasijaute kad nauja ,matyt sereliai vis tiek kazkiek susidevi
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 17, 10:41)
Pagal ka sprendziat, kad laikas keisti galvute?  g.gif  Juk ja keisti reikia pagrinde del mikrobu, nes sudeveti sunkoka ja butu  smile.gif  O nuo mikrobu galima labai paprastai ja isvalyt, tiesiog dezinfekuoti  mirksiukas.gif

mano sensitive galvute jau susidevejo, jauciasi pagal tai, jog sereliai per daug minksti, neatrodo, kad pilnai atliktu savo funkcija smile.gif
Atsakyti
Raso kad naudoti ryte ir vakare ir galvutes keisti po 3men, o as kadangi naudoju tik vakarais, tai bus gerai ir po 6men biggrin.gif O dezinfekuoju kosmetiniu spiritu.
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2012 05 17, 11:48)
netinkamai priziurint galima ir per kelias dienas mikrobu priveisti,obet taciau,man po 5men naudojimo pakeitus galvute is kart pasijaute kad nauja ,matyt sereliai vis tiek kazkiek susidevi


Na nzn, as nepastebejau jokio susidevejimo savo sepetelyje, keiciau vien todel, kad keisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2012 05 17, 00:08)
Cia kaip suprantu kalbat tik apie aparaciukus skirtus mechaniskai sveisti odai.
As pastaruoju metu domiuosi aparatais, kurie veikia oda visokiomis elektros bangomis, tokiais kaip Darsonvalis, galvanika, ultragarsas. Stai čia prietaisas, kuris turi visas šias funkcijas. Gundausi isigyti  ax.gif gal sakau, kuri nors domejosi jais, kazin ar verta, ar nepakenksiu savo odai. Labai lauksiu betkokiu komentaru  ax.gif


Man kosmetologė spuogiukus naikina su kažkokiu aparačiuku, kur lyg elektra truputį šaudo. Man padeda ir nesudirgina odos, na bet aš visada kartu ir normalią veido procedūrą darau, tai nežinau, ar vien aparatas nesudirgintų. Šiaip iš kosmetologės visada išeinu švytinčiu veidu.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 05 17, 09:41)
O pries tai prausiklis putodavo?  g.gif


butent, kad plaunant rankom putoja.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 17, 19:25)
butent, kad plaunant rankom putoja.


Keista... g.gif
Atsakyti