Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 01 03, 15:20)
o antgaliu neemet tuo paciu kartu? idomu kas kiek laiko juos reik keisti ir ar visus,gal kazkurie dazniau naudojami,galvoju gal prie to pacio ir antgaliu keleta uzsakyti,tik net neissivaizduoju kokius,nes tik neseniai atradau sia tema ir labai sudomino sis prietaisas,nes su oda problemu pas mane pilna  doh.gif


neemiau, nes nzn ar patiks pats prietaisas
kuri antgali dazniau naudosiu g.gif

praitoje temoje buvo mineta, kad lyg kas 6 men reiketu keisti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 03, 16:16)
neemiau, nes nzn ar patiks pats prietaisas
kuri antgali dazniau naudosiu  g.gif

praitoje temoje buvo mineta, kad lyg kas 6 men reiketu keisti  ax.gif

bandysiu ir as uzsisakyti,tikiuosi patiks smile.gif
Atsakyti
Pateikiau užsakymą kątik ir aš, MeistroMargaritai, tikiuosi neprailgs laikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 03, 16:16)
praitoje temoje buvo mineta, kad lyg kas 6 men reiketu keisti  ax.gif


Itariu mano postas galejo jus suklaidint, nes as saviskio Olay galvute primakart keiciau po geru 6 menesiu... Bet nenaudojau kasdien, o kartais ir istisom savaitem nepaimdavau jo. Nors galvute atrode svelni, odos nedirgino, bet pakeitus iskart pasijaute skirtumas.

O siaip visu aparatu galvutes kas mazdaug 3 menesius reikia keist, SkinSonic taip pat. Cia atsakymas is ju puslapio:

'15.How often should I replace brush heads and applicators?
We recommend replacing your brush head every 3 months, your exfoliation applicator every 2 months, and your hydration applicator every 3 to 4 weeks.'
Atsakyti
As metu lauk savo Olay, nuo jo mane siaubingai isbere verysad.gif labai nusivyliau...
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 03, 23:37)
As metu lauk savo Olay, nuo jo mane siaubingai isbere  verysad.gif labai nusivyliau...


oho blink.gif manau cia ir kitu firmu aparatai taip suveiktu, jei jau oda tokia jautri ir taip sureagavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 04 sausio 2012 - 00:33
QUOTE(Portishead @ 2012 01 04, 00:32)
oho  blink.gif manau cia ir kitu firmu aparatai taip suveiktu, jei jau oda tokia jautri ir taip sureagavo  g.gif


Mano oda siaip nejautri, net nezinau kodel taip i Olay Pro X aparata sureagavo g.gif Maniau tas berimas tik pradzioj panaudojus bus, veliau oda savaime issivalys...bet deja, jau 2 men. ir padetis tik blogeja verysad.gif tikejausi is jo gero poveikio, o gavosi atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 04, 00:37)
Mano oda siaip nejautri, net nezinau kodel taip i Olay Pro X aparata sureagavo  g.gif Maniau tas berimas tik pradzioj panaudojus bus, veliau oda savaime issivalys...bet deja, jau 2 men. ir padetis tik blogeja  verysad.gif tikejausi is jo gero poveikio, o gavosi atvirksciai.


as is pradziu pamaniau gal taip valosi jums bet kad ilgai jau naudojat g.gif kaip gaila... o kasdien naudojot? bet vistiek, turbut betkoks aparatas ta sukeltu, jei odai nepatiko tie judesiai
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2012 01 04, 00:45)
as is pradziu pamaniau gal taip valosi jums bet kad ilgai jau naudojat  g.gif kaip gaila... o kasdien naudojot? bet vistiek, turbut betkoks aparatas ta sukeltu, jei odai nepatiko tie judesiai


Is pradziu kiekviena diena ( vakarais ), veliau kas antra. Taip, manau bet koks aparatas man netiks, kaip gaila... nes kiek skaiciau atsiliepimu beveik visoms sie aparatai dare teigiama poveiki veido odai. smile.gif
Atsakyti
Savo Skinsonic'ą naudoju pusantros savaitės, turėjau šerpėtojančią nosį, nors šiaip oda riebi, ir kaktos viršų, ši problema ryškiai apsitvarkė, spuogeliai irgi tvarkosi, tiesa inkštirus turbūt reikia pirma išsivalyti mechaniškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 04, 00:37)
As metu lauk savo Olay, nuo jo mane siaubingai isbere  verysad.gif labai nusivyliau...


blink.gif aš prieš porą dienų užsisakiau jį.. tikiuosi man tiks g.gif
Atsakyti
Asmeniškai aš, turint probleminę veido odą, niekada nepirkčiau tik besisukančių aparatų, tokių kaip Olay, Sigma blush2.gif Man rodos, kad jie tik daugiau problemų sukeltų, išnešiotų spuogelius po visą veidą ir tiek žinių, panašiai kaip šveitikliai.
Jau geriau SkinSonic'ą imt ir žiūrėt tinka ar ne, juolab, kad ir parduot nebūtų bėdų, jei netiktų smile.gif

Aš naudoju Clarisonic'ą, bet ir tai iki galo nesuprantu ar patinka jis man, ar ne biggrin.gif Su diena keičias nuomonė, matyt per mažai dar jį naudoju.
Atsakyti