Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

gal kuri mergaite noretu pasidalinti savo patyrimais naudojant aparaciukus? turbut jau bus nemazai naudojanciu juos nuo kaledinio laikotarpio? smile.gif
niekaip neapsisprendziu ar man jo reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 20 balandžio 2012 - 13:23
QUOTE(Jazira @ 2012 04 20, 13:22)
gal kuri mergaite noretu pasidalinti savo patyrimais naudojant aparaciukus? turbut jau bus nemazai naudojanciu juos nuo kaledinio laikotarpio? smile.gif
niekaip neapsisprendziu ar man jo reikia  ax.gif

is tikro man asmeniskai nieko gero.
Tikrai mano oda nei kiek nepasikeite.Inkstiru tikrai jis nevalo,poros kaip buvo ryskios taip ir liko.Pliusas tas kad makiaza gerai nuvalo.As daugiau jo nepirksciau.Cia tik mano nuomuone,kitos mergaites raso kad joms padeda,matomai cia kaip kam 4u.gif
Atsakyti
Na as irgi nepastebejau teigiamo efekto,gal reiketu nutraukti naudojima keliom savaitem ir paziureti ar kaip pasikeis veido oda. Bet inkstirai NIEKUR nedingo schmoll.gif
Atsakyti
Na aš jokių stebuklų iš jo nesitikėjau, man svarbiausia buvo, kad gerai nupraustų makiažą, o tai jis puikiai atlieka smile.gif .
Atsakyti
as sakyciau kad man ji naudojant isvalytos poros ne taip greitai uzsikemsa kaip anksciau, be to apmazejo spuogu labai ir nereikia naudoti veido sveitiklio. taip pat labai svariai nuplauna veida ir svarbiausia, kad uztenka tik 1min! smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, o kaip del clarisonic ar reikia pirkti koki atskira elektros paskirstytoja del skirtingos elektros sroves JAV ir LT, ar nieko jam neatsitiks ir uztenka tik kitos kistuko galvutes, kad i rozete tilptu? (tikiuos supratot klausima blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(simutepl @ 2012 04 25, 22:31)
sveikos merginos, o kaip del clarisonic ar reikia pirkti koki atskira elektros paskirstytoja del skirtingos elektros sroves JAV ir LT, ar nieko jam neatsitiks ir uztenka tik kitos kistuko galvutes, kad i rozete tilptu? (tikiuos supratot klausima blush2.gif  )




reikia tik to keitiklio, kad tilptu i musu rozete:) su itampa viskas tvarkoj 4u.gif
Atsakyti
Turiu Skinsonika kazkur nuo lapricio menesio naudoju, tai atsiliepimai butu tokie. Aisku as tikejausi, kad oda po jo naudojimo bus kaip is katalogo, na aisku taip nera ir buti negali. Pliusai - gerai nuvalo makiaza, spuogu apmazejo ypac tu tokiu giluminiu, kurie niekaip negali praseverzti i virsu, jei atsiranda koks spuogiukas, tai praejus situo aparciuku, jau kita diena niekas nebebando ten augti, tiesiog lieka paraudimas. Issipletusios poros niekur nedingo, bet jos svaresnes, pati oda svelnesne, minkstesne, geriau susigeria kremai, lengviau krempudros tepasi. Siek tiek pagerejo odos spalva, bet sakyciau nezymiai.
Minusas - sauseja oda, na ne taip kad labai labai, bet tarkim anksciau nakciai niekada netepdavau kremo, dabar tempia oda, turiu butinai drekinti.
Buvau isvaziavus i kelione 3 sav. ir nenaudojau aparato, rezultatas is karto pasireiske, vel priaugo spuogu.
Stebuklu jis nedaro, bet kazkiek pagerina odos bukle, nesu bandziusi naudoti rankiniu sepeteliu arba tu sveiciamuju kempineliu, nezinau gali buti kad efektas butu toks pat.
Aparato esme ta (kaip as suprantu), kad jis labai svariai nuplauna oda, rankom taip nepavyksta, ir pasalina virsutini suragejusi odos sluoksni.
Va tokia mano patirtis naudojant aparciuka.
Atsakyti
jur12345, pritariu drinks_cheers.gif
oda svaresnes, lygesne, poros tikrai svaresnes ir net mazesnes siek tiek wub.gif O kad issausejo tai taip unsure.gif net dermatita isitaisiau ties smakro sonais doh.gif ir tikrai zinau, kad nuo aparaciuko cia verysad.gif o naudoju kazkur apie 2 men lyg ir g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 04 21, 18:46)
Na aš jokių stebuklų iš jo nesitikėjau, man svarbiausia buvo, kad gerai nupraustų makiažą, o tai jis puikiai atlieka smile.gif .


Naudoju savo aparaciuka jau daugiau kaip metai. Esu laaabai patenkinta thumbup.gif Puikiai nuvalo makiaza, oda tampa svelni ir lygi, pagereja jos tonusas, kremai turetu irgi geriau isigerti pagal viska. Na tikrai vertas pinigeliu prietaisas drinks_cheers.gif Nors ir neturiu dideliu problemu su oda, bet pvz mazus inkstirus laabai greit iskelia i odos pavirsiu ir jie tiesiog patys iseina lauk thumbup.gif Tik dabar jau senokai ju bebuvo... g.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2012 04 27, 20:54)
jur12345, pritariu  drinks_cheers.gif
oda svaresnes, lygesne, poros tikrai svaresnes ir net mazesnes siek tiek  wub.gif O kad issausejo tai taip  unsure.gif net dermatita isitaisiau ties smakro sonais  doh.gif ir tikrai zinau, kad nuo aparaciuko cia  verysad.gif o naudoju kazkur apie 2 men lyg ir  g.gif


Zinokit man ir oda is pat pradziu traukdavo, bet cia manau ne aparato kalte, o tiesiog kremas netinkamas. Kai pakeiciau kremuka, visi tempimai dingo thumbup.gif
Atsakyti
Man aparatas nepadidino odos sausumo smile.gif Stebuklu gal ir nedaro, bet jei nakvoju ne namie ir juo nenusiprausiu jauciuosi nesvari, grizusi namo is karto ciumpu ji nubruzinti visus nesvarumus biggrin.gif Nes tada braukiant pirstais per oda is karto jauciasi nelygumai, inkstiru virsuneles, o juo nusipraus oda lygut lygutele, svelnut svelnutele wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
gavau ir as savo skinsonica. pirma mintis buvo, kaip as taip be jo gyvenau anksciau biggrin.gif fantastiskai nuvalo veida, lieka svarumo jausmas. Tik vat mano prausiklis naudojant aparata kazkodel visai neputoja. gal ka ne taip darau..
Atsakyti