Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Na perskaiciau visa tema doh.gif Viskas galvoje susimakalavo smile.gif manau,noreciau skinsonico,pasikartokit,merginos,kur geriausia pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 03 20, 17:43)
Na perskaiciau visa tema doh.gif  Viskas galvoje susimakalavo  smile.gif manau,noreciau skinsonico,pasikartokit,merginos,kur geriausia pirkti  ax.gif

http://truthinaging....nsonic-skincare is cia,ir is desines puses apacioje dar galite gauti 10% off jai uzsisakysite ju tinklarasti
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 03 20, 18:15)
http://truthinaging....nsonic-skincare is cia,ir is desines puses apacioje dar galite gauti 10% off jai uzsisakysite ju tinklarasti

O į Lietuvą siunčia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2012 03 20, 23:13)
O į Lietuvą siunčia? g.gif

neviena nare siuntes,reiskias siuncia.
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 03 20, 15:43)
Na perskaiciau visa tema doh.gif  Viskas galvoje susimakalavo  smile.gif manau,noreciau skinsonico,pasikartokit,merginos,kur geriausia pirkti  ax.gif

neskaitėt rolleyes.gif pirmoje žinutėje surinkau visą info iš kur siųstis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 21, 12:41)
neskaitėt  rolleyes.gif pirmoje žinutėje surinkau visą info iš kur siųstis  ax.gif

lotuliukas.gif isriso Vitulka
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 21, 11:41)
neskaitėt  rolleyes.gif pirmoje žinutėje surinkau visą info iš kur siųstis  ax.gif

Na jum geriau zinoti tongue.gif Perskaitysiu butinai DAR KARTA jusu info smile.gif
Ir dar noriu paklausti ismananciu,tikrai maciau si klausima,bet atsakymo ne,ar galima naudoti odai,kuri rausta ir su sutrukinejusiais kapiliarais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mmarisha: 22 kovo 2012 - 10:41
QUOTE(Mmarisha @ 2012 03 22, 10:37)
Na jum geriau zinoti tongue.gif Perskaitysiu butinai DAR KARTA jusu info  smile.gif
Ir dar noriu paklausti ismananciu,tikrai maciau si klausima,bet atsakymo ne,ar galima naudoti odai,kuri rausta ir su sutrukinejusiais kapiliarais? g.gif

as naudoju su tokia oda kaip jusu.
kad trukinetu toliau kapiliarai tai nepasakyciau.Pas mane kaip buvo taip ir liko tiek pat.Naudoju apie menesi.
Pas mane oda nebuvo spoguota,bet inkstiruota,dauguma su juodais taskeliais.Poros ant nosies ir prie jos labai ryskios.Tas aparatas asmeniskai man nieko nepadeda.
Sakysit kad reikia kaukiu kur poras sutraukia ir t.t ir t.t.Viska zinau anksciau dariau ir dabar darau.Bet kas liecia aparata tai tik,kad gerai nuvalo makiaza ir tiek .
Tai tik pastebejimas is mano puses.Nepykit,tos kuriom patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 03 22, 10:59)
as naudoju su tokia oda kaip jusu.
kad trukinetu toliau kapiliarai tai nepasakyciau.Pas mane kaip buvo taip ir liko tiek pat.Naudoju apie menesi.
Pas mane oda nebuvo spoguota,bet inkstiruota,dauguma su juodais taskeliais.Poros  ant nosies ir prie jos labai ryskios.Tas aparatas  asmeniskai man nieko nepadeda.
Sakysit kad reikia kaukiu kur poras sutraukia ir t.t ir t.t.Viska zinau anksciau dariau ir dabar darau.Bet kas liecia aparata tai tik,kad gerai nuvalo makiaza ir tiek .
Tai tik pastebejimas is mano puses.Nepykit,tos kuriom patinka 4u.gif

pas mane irgi oda rausta, jei jai kas nors nepatinka, bet nuo aparato ji nerausta, kapiliarai arti tik prie nosies sparnelių, bet situacijos aparatas nepablogino.

aš irgi nematau akivaizdžių pagerėjimų, spuogų išlenda, inkštirų gal mažiau, bet ant nosies kiek yra, tiek liko, tik juos lengviau išspaust. Odos tonusas pagerėjo. Labai patinka, kad gerai, švariai ir greitai, svarbiausia, nuplaunu visą makiažą
Atsakyti
Idomu kaip sis aparaciukas g.gif
http://www.akcijatau...valikli-5-in-1-
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2012 03 22, 10:37)
Na jum geriau zinoti tongue.gif Perskaitysiu butinai DAR KARTA jusu info  smile.gif
Ir dar noriu paklausti ismananciu,tikrai maciau si klausima,bet atsakymo ne,ar galima naudoti odai,kuri rausta ir su sutrukinejusiais kapiliarais? g.gif

mano oda raustanti, naudoju jau daugiau nei 3 mėn, tai man labai patinka, nes nuo daugelio prausiklių, pienelių oda būdavo labiau sudirgusi nei kad su šiuo aparatu. Mano odos būklė dabar labai labai gera(išskyrus tai kad kaip buvo linkusi rausti taip rausta ir toliau), spuogelių nerasta, poros apsivalė(bet neišivalė pilnai). manau turi didelės reikšmės kokias priemones naudojat, aš pradėjau naudot muila (Aleppo muilas su argano aliejumi ir gasulu) tai mano veidui jis tobulas
Atsakyti
Paneles, norejau paklausti, ar visos gavote savo skinsonicus, uzsakytus per truthinaging.com? As jau virs menesio laukiu, ir jokiu ziniu g.gif buvau paste, pasake, kad neegzistuoja jokio siuntinio su tokiu tracking numeriu doh.gif
Atsakyti