Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(FoxLady @ 2012 02 27, 19:17)
O kaip raso Clarissonic instrukcijoje, naudoti ryte ir vakare?


jau gavote savo SkinSonicá?
kokie ispudziai?

as SkinSonicá naudoju tik vakare su jautrios odos antgaliu
Atsakyti
Aš nerandu truthinaging.com skinsonic'o, turbūt išpirkot, arba nemoku ieškot doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 03 01, 18:25)
Aš nerandu truthinaging.com skinsonic'o, turbūt išpirkot, arba nemoku ieškot  doh.gif  ax.gif

rašo Out of stock , vadinasi išpirko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
nedaro papildymo g.gif ,vakar uzvakar ziurejau,siandien nera..O gal kam per savaite laiko buvo is ruthinaging.com atsiunte scinsonica?
Atsakyti
Na va, naudoju aparatą kiek virš mėnesio rolleyes.gif Iš pradžių naudojau ryte ir vakare. Dabar naudoju tik vakare (kol kas su normalios odos antgaliu, bet tuoj keisiu į jautrios, kai orai atšils, nes vasarą man ne taip reikia 'šveitmo'). Esu tikrai labai patenkinta, nes nors ir po truputį, bet tvarkosi odos bėdos. Berti vis dar beria, bet valosi giluminiai spuogai (jei seniau guzelį skaudėdavo mėnesį, tai dabar iškyla per kelias dienas, daug greičiau visas procesas vyksta). Dėl porų nepasakyčiau, kad labai išvalo jis, bet aš darausi aliejinius veido valymus su aparatuku, tai efektas daug geresnis, nei kad seniau su rankom darydavausi. Kartais būna patingiu panaudoti, tai oda tokia 'apsunkusi' atrodo biggrin.gif Žodžiu, geras dalykas smile.gif Prašysiu kaip seksis naudoti po kelių mėnesių biggrin.gif
Atsakyti
Su kuria galvute darote aliejinius valymus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 03 13, 18:32)
Su kuria galvute darote aliejinius valymus? mirksiukas.gif



Su prausimo galvute nelabai gaunasi, nes tas aliejus subega į ją, todėl darau su masažo galvute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 03 14, 08:48)
Su prausimo galvute nelabai gaunasi, nes tas aliejus subega į ją, todėl darau su masažo galvute smile.gif

O kaip tai daroma?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 14, 08:54)
O kaip tai daroma?


Pats valymas? smile.gif

Nepamenu, kur merginos apie jį šnekėjo, rastumėt daugiau info, bet trumpai papasakosiu.
Valymo aliejais esmė - gerai išmasažuoti aliejumi išteptą odą. Tai aš susimaišau ricinos ir kokį kitą aliejų maždaug per pusę (paskutiniu metu oda pasausėjus tai imu 30% ricinos aliejaus ir 30% kviečių gemalų), ištepu mišiniu veidą ir su skinsonicu gerai išmasažuoju. Laiko tiksliai nepasakysiu, gal kokias 3-4min. Kai baigiu masažuoti, reikia rakšluostį sudrėkinti karštu (tikrai karštu, ne šiltu) vandeniu ir priglausti prie veido. Tada kažkiek palaikyti, kad atsivertų poros. Aš darau kiekvienam veido ploteliui atskirai, nes man taip patogiau. Dažniausiai karštą sudrėkintą rankšluostį ant to paties ploto dedu porą kartų. Tai va tiek 4u.gif
P.S. makiažą aš prieš valymą nusivalau, bet kai kurios ne, man tiesiog higieniškiau be jo valytis veiduką rolleyes.gif

Va, radau kur daugiau kalba apie tai:

http://www.supermama...;#entry41052376

http://love-eco.lt/b...s/?p=69#more-69
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 14 kovo 2012 - 14:53
QUOTE(erborista @ 2012 03 14, 14:52)
Kai baigiu masažuoti, reikia rakšluostį sudrėkinti karštu (tikrai karštu, ne šiltu) vandeniu ir priglausti prie veido. Tada kažkiek palaikyti, kad atsivertų poros.


Bet kazin ar toks budas visiems tinka g.gif

Jei oda su issipletusiais kapiliarais, tai, ko gero, nemazu problemu galima pasidaryt taip veida valant unsure.gif Jeigu net i pirti nerekomenduojama, o cia karsta ranksluosti ant veido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2012 03 14, 15:05)
Bet kazin ar toks budas visiems tinka  g.gif

Jei oda su issipletusiais kapiliarais, tai, ko gero, nemazu problemu galima pasidaryt taip veida valant unsure.gif Jeigu net i pirti nerekomenduojama, o cia karsta ranksluosti ant veido  unsure.gif



Šito tikrai nepasakysiu, nes pas mane riebi oda, tai kitos bėdos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 27, 18:17)
O kaip raso Clarissonic instrukcijoje, naudoti ryte ir vakare?

Taip, rekomenduoja naudoti dukart dienoje 4u.gif

Aš jau gavau savo Clarisonic'ą Plus (ne tik veidui, bet ir kūnui), kurį pirkau iš feelunique.com, tai pirmas įspūdis thumbup.gif
Dar nebuvo pilnai pakrautas, tai pasibandžiau tik truputį, bet jau dabar esu patenkinta pirkiniu smile.gif Jau kai pilnai pasikraus, tada išbandysiu pagal visas galimybes.
Veido oda - ne probleminė, tai nieko labai ypatingo nesitikiu, paskaistėtų truputį oda ir būtų thumbup.gif , bet su kūno oda, tai problemų turiu - pažadai gražūs ir tikiuosi, kad pasiteisins smile.gif
Atsakyti