Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(Vitulka @ 2012 02 22, 09:32)
biggrin.gif
maža ten šveitimo. Skinsonic'as tiesiog vibruoja, o šveitimą pats reguliuoji, priklauso nuo galvutės, aparato spaudimo.  Nuo šepetėlio odos pH kažin ar gali pakist, nuo priemonių taip  g.gif

Ryte ji naudoju be prausiklio, nors siaip kosmetologe man buvo primokiusi prausikli naudoti ryte ir vakare, bet kad po nakties oda nei susiriebaluoja nei issipurvina g.gif biggrin.gif Tai kazkaip nejauciu tokio poreikio..
Atsakyti
turiu Sirius, ta kur vibruoja.
As tai kai ipratus su sepetliu pati praustis, sukamais judesiais, tai man kazkaip vis truksta to judesio.... Jis vibruot tai vibruoja, bet galetu man dar ir suktis... matysim kiek ta vibracija pades veido odai...
siaip daiktas grazus ir patogus naudotis, tik sakau galetu ant vieno koto buti dvi funkcijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 02 22, 16:40)
turiu Sirius, ta kur vibruoja.
As tai kai ipratus su sepetliu pati praustis, sukamais judesiais, tai man kazkaip vis truksta to judesio.... Jis vibruot tai vibruoja, bet galetu man dar ir suktis... matysim kiek ta vibracija pades veido odai...
siaip daiktas grazus ir patogus naudotis, tik sakau galetu ant vieno koto buti dvi funkcijos smile.gif

As irgi pasigendu sukimosi 4u.gif
Atsakyti
Galvanic machineKa manot apie si aparateli smile.gif ? Gal kuri turit? Ar nebus pigus slastas?
Atsakyti
QUOTE(Uogiuxsss @ 2012 02 22, 22:16)
Galvanic machineKa manot apie si aparateli smile.gif ? Gal kuri turit? Ar nebus pigus slastas?

Galvanic SPA
Atsakyti
Gal jau buvo rašyta, truthinaging.com su kodu TRUTH duoda 10proc. nuolaidą smile.gif . Užsisakiau, laukiu dabar išsižiojus bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
Kaip supratau Siriusbeauty.com siuncia neregistruotu pastu? unsure.gif Bijau, kad dings mano siuntinys, nes jau 1 neregistruoto siuntinio jau puse metu laukiu, kito irgi jauciu nesulauksiu, ir tik dabar pagalvojau, kad galiu ir is Sirius nesulaukti doh.gif
Einu aiskintis, kur dingsta neregistruoti siuntiniai is musu pasto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2012 02 23, 17:29)
Gal jau buvo rašyta, truthinaging.com su kodu TRUTH duoda 10proc. nuolaidą smile.gif . Užsisakiau, laukiu dabar išsižiojus bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .

uzsisakiau ir as sita visu isgirta aparata pries kelias dienas ax.gif irgi pasinaudojau sita nuolaida, visai nebloga kaina gavosi, bei paprasiau, kad ant dezes nurodytu puse vertes, sake, kad taip ir padarys, belieka laukt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aneeta @ 2012 02 23, 22:06)
uzsisakiau ir as sita visu isgirta aparata  pries kelias dienas ax.gif irgi pasinaudojau sita nuolaida, visai nebloga kaina gavosi, bei paprasiau, kad ant dezes nurodytu puse vertes, sake, kad taip ir padarys, belieka laukt  bigsmile.gif

O ta nuolaida jau nebegalioja? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 23 vasario 2012 - 20:20

QUOTE(aneeta @ 2012 02 23, 20:06)
uzsisakiau ir as sita visu isgirta aparata  pries kelias dienas ax.gif irgi pasinaudojau sita nuolaida, visai nebloga kaina gavosi, bei paprasiau, kad ant dezes nurodytu puse vertes, sake, kad taip ir padarys, belieka laukt  bigsmile.gif


O jau išsiuntė jums?

QUOTE(mr nobody @ 2012 02 23, 20:20)
O ta nuolaida jau nebegalioja? ax.gif


Galioja wink.gif .
Atsakyti
Ta nuolaida galioja visa laika kiek suprantu, tik reikia uzsisakyti ju naujienlaiski, bet gal ir be jo suveiktu, as padariau subscribe ir man atsiunte ta koduka smile.gif

Taip, man issiunte sekancia diena po uzsakymo smile.gif
Atsakyti
O kaip raso Clarissonic instrukcijoje, naudoti ryte ir vakare?
Atsakyti