Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Ar naudojate kas nors aparata be jokio prausiklio? rolleyes.gif Man rytais nelabai jo norisi, bet turbut vistiek nors kokio pienelio reiketu kad svelniau slystu? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 15:44)
Iškilo man dabar klausimas. Žiūrinėjau youtubej ir nuotraukas internete apie skinsonica. Merginos, ar Jums tokios sudeties atejo skinsonicas?
user posted image

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com

Kokia faina cia masazuokline galvute wub.gif
Pas mane is 4gumbu, jeigu pas jus tik is 3, tai keliu cia skirtingu komplektaciju yra tas Skinsonic'as blink.gif
Papildyta:
Ziuriu foto vis delto yra SkinSonic, o ant mano dezutes toje pacioje vietoje virsuje raso SiriusSonic, idomiai kazkaip rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 12 vasario 2012 - 17:40
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 12, 17:39)
Ar naudojate kas nors aparata be jokio prausiklio? rolleyes.gif Man rytais nelabai jo norisi, bet turbut vistiek nors kokio pienelio reiketu kad svelniau slystu? g.gif

As kartais naudoju su jautrios odos galvute, nepastebejau jokiu negerumu, kaip tik veido spalva pagereja, greiciau zvalesne pasijauciu smile.gif
Atsakyti
Naudojau kokius 7 kartus, kuo toliau, tuo geresne odos bukle thumbup.gif Net veido konturas grazesis atrodo blink.gif Oda kokiu 80% svaresne, negaliu dar patiketi. Jei kas dar svarstote, tai drasiai siulau apsispresti ji pirtkti.nes mano oda ziauriai problematiska, turiu labai labai ja rupintis, ne tik namie, bet ir pas kosmetologes, tai super, nuotaika dabar kiekv diena gera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 12, 17:39)
Pas mane is 4gumbu, jeigu pas jus tik is 3, tai keliu cia skirtingu komplektaciju yra tas Skinsonic'as blink.gif
Papildyta:
Ziuriu foto vis delto yra SkinSonic, o ant mano dezutes toje pacioje vietoje virsuje raso SiriusSonic, idomiai kazkaip rolleyes.gif

Aha, pas mane irgi taip pat, ant dėžės visur parašyta SiriusSonic, ir ant pačio aparato puikuojasi užrašas Sirius g.gif

Naudoju šį aparačiuką jau porą savaičių ir mano atsiliepimai kuo geriausi, oda žymiai švariau nuplaunama, atsigavusi, švelni, jokių naujų spuogelių nepridygo (tfu tfu tfu blush2.gif ), žodžiu, atsiliepimai tik geriausi thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o Clarisonico galvute didesne už SkinSonica ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2012 02 13, 12:56)
Merginos, o Clarisonico galvute didesne už SkinSonica ?  g.gif

Vienoda,bet sereliai skirtingai isdestyti.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 12, 21:05)
nes mano oda ziauriai problematiska

Netikekit, merginos, tikrai grazi oda ievvvaa, aparatas cia tik gal kazkiek prisidejo:D
Bet aparatas tikrai verta demesio.
Ka pastebejau,kad sirius zymiai geriau pravalo nosi nei clarisonic.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 02 14, 11:37)
Netikekit, merginos, tikrai grazi oda ievvvaa, aparatas cia tik gal kazkiek prisidejo:D
Bet aparatas tikrai verta demesio.
Ka pastebejau,kad sirius zymiai geriau pravalo nosi nei clarisonic.

lotuliukas.gif aciu, cia Valentino dienos proga, ane biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 02 11, 12:41)
nu ka, perskaiciau visa tema,niekaip negaliu apsispresti g.gif
dauguma naudoja Skinsonic (gal ir as noreciau ties juo apsistoti),vos ne visos rasot pirmus ispudzius.
Gal kas galetu parasyti ispudzius po ilgesnio naudojimo?(nors daugumai dar matau naujiena),ar nebus taip kol naujas tol  zaidziu,o po to numetu i sali?(nes pati turiu tokiu daiktu,su kuriais jau tingiu zaistis)

naudoju jį du mėnesius. oda tikrai gražesnė, bet kad nebedygtų nauji spuogeliai, tai tokių stebuklų jis nedaro smile.gif
Atsakyti
Kiek ilgam uztenka bateriju? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 02 14, 17:39)
Kiek ilgam uztenka bateriju?  smile.gif  ax.gif


Man vos ne metam uzteko, bet naudojau ne kasdien, buvau ir tarpa padarius. Tai sakyciau pusei metu uztektu tikrai. O siaip dabar pakraunamas nusipirkau.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 02 14, 17:43)
Man vos ne metam uzteko, bet naudojau ne kasdien, buvau ir tarpa padarius. Tai sakyciau pusei metu uztektu tikrai. O siaip dabar pakraunamas nusipirkau.


Dekui 4u.gif tada tinka bigsmile.gif
Atsakyti