Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(Caridian @ 2012 02 10, 14:03)
Kaip daznai naudojat toning galvute?Gal su kokiu aliejuku?

čia ta su keturiais gumbais, ane?
vakar ant švarios odos masažavau, nežinojau kaip reiktų teisingai naudot. Kakta tai skaudžiai. daužos tie gumbai į kaulą, nesinori ilgai užsibūt ties ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 10, 15:18)
čia ta su keturiais gumbais, ane?
vakar ant švarios odos masažavau, nežinojau kaip reiktų teisingai naudot. Kakta tai skaudžiai. daužos tie gumbai į kaulą, nesinori ilgai užsibūt ties ja biggrin.gif



Pas mane gumbai trys blink.gif

Jo, ties kakta man irgi nepatinka, nemalonu blush2.gif
Atsakyti
nu ka, perskaiciau visa tema,niekaip negaliu apsispresti g.gif
dauguma naudoja Skinsonic (gal ir as noreciau ties juo apsistoti),vos ne visos rasot pirmus ispudzius.
Gal kas galetu parasyti ispudzius po ilgesnio naudojimo?(nors daugumai dar matau naujiena),ar nebus taip kol naujas tol zaidziu,o po to numetu i sali?(nes pati turiu tokiu daiktu,su kuriais jau tingiu zaistis)
Atsakyti
As sirius naudoju tik savaite, sensitive galvute. Radau tik pliusus:
- veido prausimas sutrumpejo/palengvejo daug labiau
- nusiprausus ji daug svaresne, svelnesne
- tapo skaisti, sumazejo inkstiru, is vidaus tarsi svyti
- skirtumas pries ir po akivaizdus
- su sensitive galvute (kitu nebandziau) nusisveicia ir negyvos lasteles, nereikia naudoti jokio scrub'o
- mano veido gelis daug lengviau susigeria
- pamazejo, tiksliau beveik visai nebekyla spuogai, nebent po kaukes iskyla nesvarumai, bet daug greiciau dingsta
- besikalantis spuogas arba isvis sulenda atgal (zinoma ir kitas priemones tepant) arba iskyla, bet isspaudus nelieka jokios raudonos demes, zaizdeles ir k.t nes tiesiog nereikia per jega draskyt

del numetimo, kai atsibos, tai man kaip tik atrodo, kad man niekad nenusibos, nes daug labiau palengvino man kiekvienadienini rituala, ir ne tik pagreitino, bet ir pagerino
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 02 11, 11:41)
nu ka, perskaiciau visa tema,niekaip negaliu apsispresti g.gif
dauguma naudoja Skinsonic (gal ir as noreciau ties juo apsistoti),vos ne visos rasot pirmus ispudzius.
Gal kas galetu parasyti ispudzius po ilgesnio naudojimo?(nors daugumai dar matau naujiena),ar nebus taip kol naujas tol  zaidziu,o po to numetu i sali?(nes pati turiu tokiu daiktu,su kuriais jau tingiu zaistis)

Neatsibos, man tai jau kaip dantu sepetukas. Pirmieji ispudziai man ir buvo ryskiausi, po keliu pirmu naudojimu neliko issausejusiu vietu ir oda tapo ypac svelni..dabar prie sio rezultato esu pripratusi - ispudzio nedaro, bet pagerejusi odos bukle akivaizdi
Atsakyti
Mano pirmas ispudis apie Skinsonicá buvo prastas, bet dabar patinka, naudoju kasdien sensitive galvute, siok toks rezultatas matosi, oda svelni, bet inkstiru dar daug, reikes daryt veido valyma g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 02 11, 11:41)
ar nebus taip kol naujas tol  zaidziu,o po to numetu i sali?(nes pati turiu tokiu daiktu,su kuriais jau tingiu zaistis)

Kodėl turėtų būti g.gif tai tas pats prausimasis, jei nemetat praustis, tai ir aparačiuko nenumesit mirksiukas.gif

Gavau saviškį skinsonic, jautrios odos galvutė-balta, masažuoklis su 4 gumbeliais.
Bandžiau dar tik kartą, per smarkiai spaudžiau matyt tai pasirodė aštrokas, bet neperspaudžiant viskas ok. Užkliuvo tik tai, kad iki vakaro jis dar neišdžiuvo g.gif Kad nepradėtų pelyti ar pnš., kaip jį greičiau išdžiovinti?
Atsakyti
QUOTE(Etamcik @ 2012 02 11, 22:01)
Kodėl turėtų būti g.gif tai tas pats prausimasis, jei nemetat praustis, tai ir aparačiuko nenumesit mirksiukas.gif

Gavau saviškį skinsonic, jautrios odos galvutė-balta, masažuoklis su 4 gumbeliais.
Bandžiau dar tik kartą, per smarkiai spaudžiau matyt tai pasirodė aštrokas, bet neperspaudžiant viskas ok. Užkliuvo tik tai, kad iki vakaro jis dar neišdžiuvo g.gif Kad nepradėtų pelyti ar pnš., kaip jį greičiau išdžiovinti?

ant ranksluoscio ar kokios servetels ir ant radijatoriaus padekit
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2012 02 11, 13:41)
nu ka, perskaiciau visa tema,niekaip negaliu apsispresti g.gif
dauguma naudoja Skinsonic (gal ir as noreciau ties juo apsistoti),vos ne visos rasot pirmus ispudzius.
Gal kas galetu parasyti ispudzius po ilgesnio naudojimo?(nors daugumai dar matau naujiena),ar nebus taip kol naujas tol  zaidziu,o po to numetu i sali?(nes pati turiu tokiu daiktu,su kuriais jau tingiu zaistis)

4 menesius naudoju vakarais - matau vien pliusus - pagerejo odos tonusas, sumazejo inkstiru, sumazejo besiformuojancios rauksles. irgi turejau dvejoniu kad numesiu, bet nenumeciau, pasidare kaip kad kazkas sake kaip dantu sepetelis.
tiesa, visos kitos galvutes ( su gumbeliais ir kempine) man pasirode visiskai nenaudingos/nereikalingos schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Caridian @ 2012 02 10, 16:03)
Mano pastebeti ryskiausi skirtumai clarisonic mia (naudojau metus) ir sirius (2 kartus):a
-Sirius labiau vibruoja korpusas, clarisonic ne taip jauciasi rankoje.
-Sirius sereliai (normal galvute) zymiai kietesni ir standesni (gal dar ilgis skirias,sakyciau!),clarisonico (oily skin galvute) minkstesni ir labiau paslankus. Prausiklis su clarisonic labiau isputoja.

Kaip daznai naudojat toning galvute?Gal su kokiu aliejuku?

parasykit kai ilgiau panaudosite kuris vis tik labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 12 vasario 2012 - 00:07
Laba diena, merginos , sakykit, o Lietuvoje yra kur pirkti Skinsonik aparaciuka?
aciu
Atsakyti
Aš tai naudoju ir kempinėlę, kremą su ja išmozoju. Irgi patiko :0 ir masažo galvutė patiko. Žodžiu, realiai visi antgaliai "įdarbinti" thumbup.gif

Tasmane, kiek žinau ne, nebent kas pardavimui atsisiunčia, gali paieškoti išparduotuvėje g.gif Bet jei ir taip, juos labai greit išgraibstytų biggrin.gif
Atsakyti
Supratau, aciu, ieskosiu kitur smile.gif
Atsakyti