Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(erborista @ 2012 02 07, 21:53)
Gavau jau savo skinsonic  thumbup.gif

Buvo su baterijom ir tas, kur trys dideli gumbai masažuokly  g.gif Šiaip super dalykėlis, naudoju normalios odos galvutę, jautrios dar nebandžiau smile.gif

Kol kas labai patenkinta, tik bijau, kad berti nepradėtų  blush2.gif O šiaip jausmas visai kitoks nei su šveitikliu odą nušveitus, daug švariau odą nuprausia aparatas. Patinka man šis atradimas  thumbup.gif


man po menesio naudojimo atsirado pora spuogu, bet gal cia PMS ar nauja bandyta kauke g.gif

kasdien naudoju jautrios odos galvute, esu labai patenkinta, visgi pirmas ispudis buvo klaidingas blush2.gif

Atsakyti
Iki PMS man dar tolokai, tai sužiūrėsiu nuo aparato ar ne bigsmile.gif Man, beje, labai patiko kremo galvutė. Galvojau jos nenaudosiu, nes dauguma rašė, kad daugiau kremo susigeria į ją, nei į odą. Aš kremą iš pradžių užtepu rankomis o po to su ta galvute po veidą išteplioju, visai kitaip kremas įsigeria smile.gif
Masažinė galvutė man truputį per stipriai vibruoja blush2.gif Vietomis net nemalonu, bet iš esmės galima veido kontūrą stangrinti.

O kurios darot aliejais valymus, tai darot su prausimo galvute, ar su masažine? g.gif
Atsakyti
Ateinu su nemaloniais atsiliepimais apie skinsonic'ą verysad.gif Vos tik pradėjau naudoti šį aparačiuką buvau labai patenkinta, labai patiko pojūtis juo nusiprausus veidą... Nespėjau atsidžiaugt, o po savaitės naudojimo žiauriai išbėrė veidą skausmingais vidiniais pūlinukais cry.gif Dar tokio smarkaus bėrimo nežinau ar esu turėjus... Skinsonic'o naudojimą iškart nutraukiau, dabar gydausi veiduką ir galvoju ar čia tikrai taip galėjo nutikti nuo šito aparačiuko ? g.gif O gal čia taip veidas "valosi" ? Nebežinau ir ką galvoti... unsure.gif
Atsakyti
O kosmetikos priemonių nekeitėt? g.gif Šiaip gali, manau, ir nuo aparato būti.. Jis tikrai išjudina gilesnius odos sluoksnius...
Atsakyti
bet tai cia gerai, ne? juk issivalys ir baigsis unsure.gif

man tai klausimas: tos kurioms po prausimosi su juo lieka galvute ne skaisciai balta - kuo ja isplaunat? ir kur aplamai laikot aparatu galvutes? as tiesiog vonioj, tai baisu kad dulkem apsinesa ar dar kuo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 03, 16:33)
galima. Tam yra dezinfekavimo priemonės, kurias ir šiaip reiktų naudot, nors ir naudojasi tik vienas asmuo smile.gif
ar yra praktikuojančių šį aparatą valant odą su pieneliu, ne prausikliu? ax.gif

Bandziau ir su pieneliu,patiko,sakyciau, geriausia naudoti tokiu budu ryte, kai nera ko daug prausti,ir ypac,jei oda kazkiek linkusi sauseti.
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 02 08, 22:52)
bet tai cia gerai, ne? juk issivalys ir baigsis unsure.gif

man tai klausimas: tos kurioms po prausimosi su juo lieka galvute ne skaisciai balta - kuo ja isplaunat? ir kur aplamai laikot aparatu galvutes? as tiesiog vonioj, tai baisu kad dulkem apsinesa ar dar kuo.. smile.gif


man visgi buvo PMS, spuogu nepadaugejo ax.gif

as paskui su to paciu prausikliu isvalau, o karta i savaite dezenfikuoju su sio purskaliuku. Pirkau Eurovaistineje, 250ml 16lt (klausti vaistininko, nes atnese is sandeliuko)
user posted image
Atsakyti
Gavau thumbup.gif Oda tikrai svelni liko, nors dar tik viena karta bandziau biggrin.gif Nors stengiausi neperdaug prausti, nes uzvakar dariausi deimantine dermabrazija, tai oda ir taip paploninta ir isvalyta, kas be ko. Jus sukiojat galvote, ar pridedat prie veido ir leidziat paciam aparatui vibruoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 09 vasario 2012 - 18:30
turiu ir aš jau Skinsonic'ą smile.gif naudojau apie 5 kartus. Oda švelnesnė, bet šiaip kol kas jokio stebuklo nematau. Gal odos tonusas pakito, pasidarė stangresnė g.gif
naudoju su pieneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 09, 18:26)
Jus sukiojat galvote, ar pridedat prie veido ir leidziat paciam aparatui vibruoti?

info. lapelyje perasyta, jog reikia sukamaisiais judesiais
Atsakyti
Mano pastebeti ryskiausi skirtumai clarisonic mia (naudojau metus) ir sirius (2 kartus):a
-Sirius labiau vibruoja korpusas, clarisonic ne taip jauciasi rankoje.
-Sirius sereliai (normal galvute) zymiai kietesni ir standesni (gal dar ilgis skirias,sakyciau!),clarisonico (oily skin galvute) minkstesni ir labiau paslankus. Prausiklis su clarisonic labiau isputoja.

Kaip daznai naudojat toning galvute?Gal su kokiu aliejuku?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 02 10, 14:03)
Kaip daznai naudojat toning galvute?Gal su kokiu aliejuku?



Aš kai netingiu vakare pamasažuoju po kremo smile.gif
Atsakyti