Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 16:44)
Iškilo man dabar klausimas. Žiūrinėjau youtubej ir nuotraukas internete apie skinsonica. Merginos, ar Jums tokios sudeties atejo skinsonicas?
user posted image

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com

aš tokį kaip jūsų foto gavau užsisakydama iš www.truthinaging.com
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2012 01 31, 09:49)
Tai 30 minučių turi pakrautas "PLUS" (veidui skirta galvutė) ir 20 min "MIA". Jei naudoji keliskart per dieną po, pvz., po 2 minutes, tai mažasis aparatas "gyvuoja" 5 dienas, pliusinis apie savaitę g.gif.
Beje, skaičiau "CLARISONIC" puslapyje, jog galima ir po panaudojimo, net neišsikrovus aparatui jungti jį vėl į tinklą, kai tik yra noro ar laiko krovimui, bet aš taip dar nebandžiau g.gif

viskas aisku tada, nes gi kartais taip ir buvo kad po 2 min 2 kart dienoj valiau, tai is issinaudojo tos minutes.... man kazkodel uzstrigo 30 dienu, o ne minuciu:) dabar 1 min vel nusistacius (buna kad atrodo 2 min per daug, ir atvirksciai-1 min per mazai tai keiciu)
o del to krovimo kol neissikroves idomiai, as tai nedrisau taip daryt, maniau sutrumpins akumuliatoriaus gyvenimo trukme su laiku g.gif

QUOTE(Belle du jour @ 2012 01 31, 10:01)
man mia naudojant dukart per diena issilaike 12dienu smile.gif ziuresiu kiek laikys po antro krovimo ax.gif

skaiciuojant minutem dviem dienom ilgiau islaike jums tai mazdaug taip ir laiko kaip raso, +/- ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 31 sausio 2012 - 13:37
QUOTE(Portishead @ 2012 01 31, 14:32)

skaiciuojant minutem dviem dienom ilgiau islaike jums tai mazdaug taip ir laiko kaip raso, +/-  ax.gif

tiesa,uzmirsau darasyt,kad naudoju viena kart dienoj po 2minutes ne po viena..vakarais ijungiu ji dviem minutem,tai manau islaike tikrai gerai.
Atsakyti
Niu ir aš pagaliau gavau savo aparačiuką iš sirius. veidukas tikrai geriau nušveistas, odytė švelni thumbup.gif Naudoju tik 3 dienas vakarais, bet jau jaučiu rezultatą. Net kosmetologė šiandien mano odą išgyrė bigsmile.gif

QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 15:44)

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com



mano taip pat drinks_cheers.gif

Tiesa gavau su baterijom thumbup.gif

Dabar taip knieti išbandyti Clarisonic, gaila jokia draugė unsure.gif neturi bigsmile.gif Bijojau iškarto pirkti dėl kainos , o dabar mąstau visgi įsigyti Plus modelį bigsmile.gif Draugės jau nori iš manęs Scintoniką perpirkti biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o kokios kainos siu aparaciuku?
Pasiskaitinejau cia ir as uzsimaniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marina27 @ 2012 02 03, 15:13)
Mergaites, o kokios kainos siu aparaciuku?
Pasiskaitinejau cia ir as uzsimaniau  ax.gif

jei skaitėt, turėjot perskaityt, nes tikrai kainos minimos ax.gif
Atsakyti
[quote=Valentinka,2012 02 03, 00:14]

Dabar taip knieti išbandyti Clarisonic, gaila jokia draugė unsure.gif neturi bigsmile.gif Bijojau iškarto pirkti dėl kainos , o dabar mąstau visgi įsigyti Plus modelį bigsmile.gif Draugės jau nori iš manęs Scintoniką perpirkti biggrin.gif



negalima kitam zmogui ta pacia galvute naudotis, nebent turit daugiau ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .neringute.: 03 vasario 2012 - 15:41
QUOTE(.neringute. @ 2012 02 03, 15:40)


Dabar taip knieti išbandyti Clarisonic, gaila jokia draugė unsure.gif  neturi  bigsmile.gif  Bijojau iškarto pirkti dėl kainos , o dabar mąstau visgi įsigyti Plus modelį  bigsmile.gif Draugės jau nori iš manęs Scintoniką perpirkti  biggrin.gif
negalima kitam zmogui ta pacia galvute naudotis, nebent turit daugiau ju  smile.gif

galima. Tam yra dezinfekavimo priemonės, kurias ir šiaip reiktų naudot, nors ir naudojasi tik vienas asmuo smile.gif


ar yra praktikuojančių šį aparatą valant odą su pieneliu, ne prausikliu? ax.gif
Atsakyti
As del Skinsonico. Kiek ziurejau youtube vaizdeliu, tai supratau,kad pati jo galvute nesisuka, o vibruoja. Ar taip ir yra?
Atsakyti
taip
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2012 01 31, 11:22)
aš tokį kaip jūsų foto gavau užsisakydama iš www.truthinaging.com


Aš irgi lygiai tokį patį gavau iš siriubeauty.com ax.gif
Atsakyti
Gavau jau savo skinsonic thumbup.gif

Buvo su baterijom ir tas, kur trys dideli gumbai masažuokly g.gif Šiaip super dalykėlis, naudoju normalios odos galvutę, jautrios dar nebandžiau smile.gif

Kol kas labai patenkinta, tik bijau, kad berti nepradėtų blush2.gif O šiaip jausmas visai kitoks nei su šveitikliu odą nušveitus, daug švariau odą nuprausia aparatas. Patinka man šis atradimas thumbup.gif
Atsakyti