Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Iškilo man dabar klausimas. Žiūrinėjau youtubej ir nuotraukas internete apie skinsonica. Merginos, ar Jums tokios sudeties atejo skinsonicas?
user posted image

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com
Atsakyti
QUOTE(Rastė @ 2012 01 27, 16:31)
Na jungiuosi prie jusu temutes. Pries kelias dienas is feelunique.com gavau Clarisonic Plus. Labai daug skaiciau cia SM atsiliepimus ir Youtube ziurejau ir kitus uzsienio forumus paskaitinejau. Zodziu apsisprendziau ties Clarisonic Plus ir esu isitikinus, kad neprasoviau. Nors naudojau dar tik 4 kartelius ( darausi ryte ir vakare), man patiko jo veikimo principas: labai maloniai masazuoja, netaso odos, kaip kazkuri minejo ant nosies jauciasi vibracija stipriau, bet man tai nesukelia diskonforto. Po rytines proceduros veidas atrodo gaivesnis, toks sviezesnis, sveikai rausvesnis ( tikrai ne paraudes biggrin.gif ). Maloniai tepasi kremas, gal greiciau susigeria. Patiko, kad reguliuojasi greitis ir yra reguliuojams Timeris. Man minutes pasirode mazoka, tad pasirinkau 2 minutes procedurai. Zodziu kokybiskas, geras daikciukas, net vyras apziurejes neturejo prie ko prikibt, gal tik prie kainos  biggrin.gif , na vis tik ji siek tiek uzkelta.

drinks_cheers.gif tikrai geras daiktas, jau net neįsivaizduoju kaip kitaip galėčiau makiažą nuvalyt ir atgaivint ryte veiduką wub.gif o aš pasirodo net neišstudijavau iki galo, net nežinojau, kad laiką galima pakeist doh.gif blush2.gif nors man ir minutės užtenka, bet vis dėlto, kaip tai pasidaro g.gif

QUOTE(^^liutuke @ 2012 01 27, 20:12)
Merginos, o kai pradejote naudoti aparatus, ar dabar jums reikia kokiu nors dar papildomu sveitikliu? 4u.gif

Daug rečiau, kartais smakrą ir aplink nosį tik 4u.gif

QUOTE(Portishead @ 2012 01 29, 01:59)
as papildomai nebenaudoju jokiu sveitikliu.
savo Clarisonica gavau sausio 11, vakar jau antra karta kroviau  g.gif  naudojau ivairiai, tai 1 tai 2 kart i diena (pagrinde vieno karto uztekdavo-vakare) bet kasdien. Pradzioj 2 min, paskui 1 min, veliau vel pora minuciu nusistaciau. Gal del tu zaidimu su taimeriu nusedo greit biggrin.gif  g.gif

O kur laikot jį g.gif aš anksčiau laikydavau ant stovelio to, tai man labai greit šsikraudavo, dabar jau nebestatau į jį, tai savaitę išlaiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 16:44)
Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com


pas man ir toks pat 4u.gif

o yotube beveik visur rodo kaip tavo foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 30, 15:50)
pas man ir toks pat  4u.gif

o yotube beveik visur rodo kaip tavo foto  g.gif


Kaip įdomiai su tom skirtingom galvutėm... Bet siriusbeauty.com puslapyje rodo tokias, kokias jūs gavote... g.gif Šiandien važiuosiu vakare pasiimti savo skinsoniko, tai pažiūrėsiu kokios pas mane bus galvutės (užsakinėjau per tarpininkę iš siriusbeauty.com) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūgėlė: 30 sausio 2012 - 16:08
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 16:44)
Iškilo man dabar klausimas. Žiūrinėjau youtubej ir nuotraukas internete apie skinsonica. Merginos, ar Jums tokios sudeties atejo skinsonicas?
user posted image

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com


Įdėkit savo nuotraukas, ir dėžute. Gal būt kopijos arba naujos laidos išleistos. O kaip jūs per tarpininkus perkat, ar tik pervedat pinigus ir viskas, ar jūs užsakot iš to psl jų adresu ir poto jums siunčia?

http://2.bp.blogspot...m...%281%29.JPG

Gal šitaip atrodo? tai čia visai kita firma, nukopijuota nuo skinsonico aš manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo psl: 30 sausio 2012 - 17:06
QUOTE(Akvilexxx @ 2012 01 30, 15:49)
O kur laikot jį  g.gif aš anksčiau laikydavau ant stovelio to, tai man labai greit šsikraudavo, dabar jau nebestatau į jį, tai savaitę išlaiko  4u.gif


stove ir laikau, bet aisku stovas neijungtas i rozete. as skaiciau kad apie menesi merginoms laiko o man apie 2.5 sav... o jums rasot tik savaite , gal turejot omeny menesi? nes jei tik savaite laiko tai tikrai per mazai (nebent kraunat minimaliai visai) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 15:44)
Iškilo man dabar klausimas. Žiūrinėjau youtubej ir nuotraukas internete apie skinsonica. Merginos, ar Jums tokios sudeties atejo skinsonicas?
Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com

Na va, turiu ir as jau skinsonika. Siandien isbandysiu.
Buvo jau su baterijomis. Sudetis tokia pati kaip ir pas jus, sensitive galvute visa balta, o masazuoklis su keturiais dideliais gumbais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 30, 15:44)

Man ta jautrios odos galvute be melynu seriu. Mano ji visiskai balta. O masazuotojas sudarytas tik is triju stambiu "gumbu". Siunciausi per tarpininkes is siriusbeauty.com



QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 01 30, 21:44)
Na va, turiu ir as jau skinsonika. Siandien isbandysiu.
Buvo jau su baterijomis. Sudetis tokia pati kaip ir pas jus, sensitive galvute visa balta, o masazuoklis su keturiais dideliais gumbais smile.gif

Taip, ir pas mane toks, taip ir turi buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 01 30, 21:44)
Na va, turiu ir as jau skinsonika. Siandien isbandysiu.
Buvo jau su baterijomis. Sudetis tokia pati kaip ir pas jus, sensitive galvute visa balta, o masazuoklis su keturiais dideliais gumbais smile.gif

Tai gi, ateinu su atsiliepimais. Vakar vakare išbandžiau skinsoniką su normalia galvute, tai labai fainai nušveitė veiduką, po jo labai maloniai tepėsi kremas, šiandien ryte dar spėjau išbandyti sensitive galvutę, tai ir gi labai patiko, nes kai ji sušlampa nėra jau tokia visiškai švelni. Kol kas esu labai patenkinta skinsoniku, ir žiūrėsim kaip bus toliau thumbup.gif
Beje, bežiūrėdama youtubės filmukus bei google atvaizdus su šiuo aparačiuku, pastebėjau, kad ant visų dėžučių parašyta "skinsonic", o ant maniškės "siriussonic" kaip ir siriusbeauty.com puslapyje. Tai gal čia ir yra tas skirtumas, kad galvučių komplektai pakuotėje skiriasi??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūgėlė: 31 sausio 2012 - 08:26
QUOTE(Portishead @ 2012 01 30, 21:36)
stove ir laikau, bet aisku stovas neijungtas i rozete. as skaiciau kad apie menesi merginoms laiko o man apie 2.5 sav... o jums rasot tik savaite , gal turejot omeny menesi? nes jei tik savaite laiko tai tikrai per mazai (nebent kraunat minimaliai visai)  4u.gif

Tai 30 minučių turi pakrautas "PLUS" (veidui skirta galvutė) ir 20 min "MIA". Jei naudoji keliskart per dieną po, pvz., po 2 minutes, tai mažasis aparatas "gyvuoja" 5 dienas, pliusinis apie savaitę g.gif.
Beje, skaičiau "CLARISONIC" puslapyje, jog galima ir po panaudojimo, net neišsikrovus aparatui jungti jį vėl į tinklą, kai tik yra noro ar laiko krovimui, bet aš taip dar nebandžiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 31 sausio 2012 - 10:06
QUOTE(Portishead @ 2012 01 30, 20:36)
stove ir laikau, bet aisku stovas neijungtas i rozete. as skaiciau kad apie menesi merginoms laiko o man apie 2.5 sav... o jums rasot tik savaite , gal turejot omeny menesi? nes jei tik savaite laiko tai tikrai per mazai (nebent kraunat minimaliai visai)  4u.gif

man mia naudojant dukart per diena issilaike 12dienu smile.gif ziuresiu kiek laikys po antro krovimo ax.gif
Atsakyti
mano labai mėgstama mergaitė youtube man asmeniškai laaabai įdomu video įkėlė, apie nesėkmingiausius 2011m pirkinius ax.gif Ir Sigma aparačiuką įvardija kaip vieną jų. Turi ji ir Clarisonic, tai gali palygint. Gal kam įdomu bus 4u.gif Gale jau labiau, stringa man youtube, negaliu tiksliai parašyt nuo kelintos minutės doh.gif
Atsakyti