Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

gavau šiandien savo OLAY ax.gif išbandžiau tai pliusai : galvutė švelni pasirodė, patinka kad du greičiai, rankoje nejaučiu vibracijos, švariai nuprausė veidą ax.gif minusai: dar neatradau biggrin.gif gal bus po ilgesnio naudojimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 01 24, 23:46)
gavau šiandien savo OLAY  ax.gif  išbandžiau tai pliusai : galvutė švelni pasirodė, patinka kad du greičiai, rankoje nejaučiu vibracijos, švariai nuprausė veidą  ax.gif  minusai: dar neatradau  biggrin.gif  gal bus po ilgesnio naudojimo  lotuliukas.gif

aš ir naudoju olay minusų kolkas neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 24, 11:07)
Na ka, atejau parasyti savo pirminius atsiliepimus apie Skinsonica. Esu tikrai juo patenkinta. Vakar vakare bandziau normalios odos galvute, o siandien ryte-jautrios. Man labiau patko normalios, nes jautrios man per svelni. Jau net po vieno valymo man tikrai pravale inkstirus ant nosies, oda, kaip ir sake visos, paliko svelni, visaip kitaip gule kremas ir krempudra. Puikiai nuvale makiazo likucius (anksciau manydavau, kad su pieneliu ir prausikliu gerai nuvalydavau blush2.gif ) Vienintelis minusas-man per didelis vibravimas, bet ant veido jis nesijaucia, labai jauciamas rankose. Su viena ranka tikrai neina man valyti, turiu pakeisti kita, nes labai jau tas vibravimas "eina" per ranka.
Ir dar, neatrodo jis toks pigiena, kaip kazkas sake. Naudosiu ji ir toliau-matysiu, koki rezultata duoda. Mano oda riebi, kyla ir poodiniu spuogeliu. Stebuklu jis nesitikiu, kad padarys, bet jau pats odos valymas (prausimas) bus efektyvesnis.


Pirma savaite man ir norejosi tik su normalios odos galvute valyti veida, bet dabar jau tinka ir patinka jautrios odos wub.gif toks svelnus sepetelis, maloniai prausia veida, oda lieka svelni wub.gif
Atsakyti
Ką tik iš pašto pasiėmiau savo skinsonic aparačiuką bigsmile.gif Esu nerealiai patenkinta, kad siuntinys neužstrigo muitinėj, nereikėjo mokėt jokių mokesčių ir po išsiuntimo atėjo labai greitai thumbup.gif

Užsakinėjau pati, be tarpininkių, iš truthinaging.com. Mokėjau 49$ + 5$ siuntimas, tai iš viso man pirkinys atsiėjo 145,67 LT thumbup.gif (ant siuntinio pakuotės buvo užrašyta, kad mokėta 30$ todėl nereikėjo muitinei nieko mokėt) thumbup.gif Baterijos buvo pridėtos smile.gif

Jau dabar nesulaukiu vakaro, kad galėčiau išbandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė Fėja @ 2012 01 25, 17:41)
Ką tik iš pašto pasiėmiau savo skinsonic aparačiuką  bigsmile.gif Esu nerealiai patenkinta, kad siuntinys neužstrigo muitinėj, nereikėjo mokėt jokių mokesčių ir po išsiuntimo atėjo labai greitai  thumbup.gif

Užsakinėjau pati, be tarpininkių, iš truthinaging.com. Mokėjau 49$ + 5$ siuntimas, tai iš viso man pirkinys atsiėjo 145,67 LT  thumbup.gif (ant siuntinio pakuotės buvo užrašyta, kad mokėta 30$ todėl nereikėjo muitinei nieko mokėt)  thumbup.gif Baterijos buvo pridėtos smile.gif

Jau dabar nesulaukiu vakaro, kad galėčiau išbandyt  blush2.gif

idomiai kazkaip kad 30$ uzrasyta buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 26, 18:14)
idomiai kazkaip kad 30$ uzrasyta buvo  g.gif



Gal paprašė smile.gif Man atrodo, kad siriusbeauty.com perkant galima įrašyti pastabas perkant g.gif Tai gal atsižvelgė rolleyes.gif
Atsakyti
na tikrai palyginus su kitomis kurios po 180 kazkur mokejo,tai pigiai isejo nusipirkti,tai idomu kas kaip,tuomet irgi pati sakyciaus,nes pakolkas vis atidelioju biggrin.gif
Atsakyti
As irgi pagaliau jau siandien gavau Sinsonic'a, pirkau per tarpininke is siriusbeauty.com smile.gif Atsiejo 179 lt, baterijos buvo pridetos smile.gif Jau spejau ismeginti su normalios odos galvute, tai labai patiko, jauciasi gerai pasveistas, nuvalytas veidukas, kremas geriau susigere smile.gif Daugiau atsiliepimu bus po ilgesnio naudojimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 26, 20:51)
na tikrai palyginus su kitomis kurios po 180 kazkur mokejo,tai pigiai isejo nusipirkti,tai idomu kas kaip,tuomet irgi pati sakyciaus,nes pakolkas vis atidelioju  biggrin.gif


Aš irgi dėl šito buvau labai nustebus ir ,be abejo, labai patenkinta thumbup.gif Kaži kaip kitoms, kurios pačios iš truthinaging užsakinėjo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 26, 20:51)
na tikrai palyginus su kitomis kurios po 180 kazkur mokejo,tai pigiai isejo nusipirkti,tai idomu kas kaip,tuomet irgi pati sakyciaus,nes pakolkas vis atidelioju  biggrin.gif


Aš vakar užsisakiau, tai man gavosi 143 Lt:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 27, 09:22)
Aš vakar užsisakiau, tai man gavosi 143 Lt:)


bet dar negavote? g.gif tai per muitine dar neperėjo? mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 01 27, 10:24)
bet dar negavote?  g.gif  tai per muitine dar neperėjo?  mirksiukas.gif  g.gif


Aha, negavau dar, keliauja:)
Žiūrėsim, kaip su muitine bus:)
Atsakyti