Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Pasimėmiau savo skinsonica siandien. Tai darbe jau praardžiau pažiūrėti. Siunčiausi per tarpininkes is siriusbeauty.com. Su viskuo gavosi 173 lt. Baterijos isimtos. Galvoju, gal tarpininkes jas del svorio isima g.gif Na galvutes tai tokios abi man svelnios pasirodė.
Nekantrauju si vakara isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 01 23, 16:32)
Baterijos isimtos. Galvoju, gal tarpininkes jas del svorio isima g.gif 


Bet tai juk uz siuntima mokat nuo svorio, tai koks tarpininkei skirtumas su baterijom ar be ju siust, o ir siaip perkat pilna komplekta (nu cia panasiai kaip isimtu koki paprkoveje, atsargines galvutes ir tt, kad lengviau butu).

Rase merginos, kad ir is pacio puslapio tokius bebaterijinius gavo - gal jie uzklausup parasytu kodel taip, nes idomu
Atsakyti
Visu firmu valymo aparaciukai su baterijom? Nera pakraunamu? ax.gif Nemegstu bateriju schmoll.gif Turiu pakraunama dantu sepetuka thumbup.gif Noreciau kad ir aparaciukas butu pakraunamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 23, 18:53)
Visu firmu valymo aparaciukai su baterijom? Nera pakraunamu?  ax.gif Nemegstu bateriju  schmoll.gif Turiu pakraunama dantu sepetuka  thumbup.gif Noreciau kad ir aparaciukas butu pakraunamas  ax.gif

Clarisonic'as pakraunamas
Atsakyti
mačiau, ASOS atsirado Clarisonic'as. Bent dėl muitų nebereikia bijot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2012 01 23, 19:35)
mačiau, ASOS atsirado Clarisonic'as. Bent dėl muitų nebereikia bijot biggrin.gif

feelunique.com UK parduotuvė, irgi muitų nereik bijot ax.gif
Atsakyti
oj,pamiršus buvau doh.gif
Atsakyti
O as savo skinsonica su baterijom gavau, siunciausi tiesiogiai be tarpininkiu
Atsakyti
labai aciu Vitulkai uz nuoroda, kur nusipirkti smile.gif

kol kas out of stock, bet parasys emaila , kai tik gaus smile.gif tai jau kai isigysiu, parasysiu ispudzius. siaip neturiu labai dideliu problemu del odos, ir tu juoduliu labai mazai ir retai, bet smakras kartais problematiskas buna. labai uzsimaniau ir to mini masaziuko ir savarios odos, nes prisimaliavoti megstu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jur12345 @ 2012 01 23, 22:34)
O as savo skinsonica su baterijom gavau, siunciausi tiesiogiai be tarpininkiu


Priminkit, iš kur pirkot? Praskaičiau gal.


beje, niekur nerandu, kiek siuntimas į LT kainuoja g.gif
http://www.siriusbeauty.com/skinsonic/
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 01 23, 22:02)
Priminkit, iš kur pirkot? Praskaičiau gal.
beje, niekur nerandu, kiek siuntimas į LT kainuoja  g.gif
http://www.siriusbeauty.com/skinsonic/

19,95 dol.
Atsakyti
Na ka, atejau parasyti savo pirminius atsiliepimus apie Skinsonica. Esu tikrai juo patenkinta. Vakar vakare bandziau normalios odos galvute, o siandien ryte-jautrios. Man labiau patko normalios, nes jautrios man per svelni. Jau net po vieno valymo man tikrai pravale inkstirus ant nosies, oda, kaip ir sake visos, paliko svelni, visaip kitaip gule kremas ir krempudra. Puikiai nuvale makiazo likucius (anksciau manydavau, kad su pieneliu ir prausikliu gerai nuvalydavau blush2.gif ) Vienintelis minusas-man per didelis vibravimas, bet ant veido jis nesijaucia, labai jauciamas rankose. Su viena ranka tikrai neina man valyti, turiu pakeisti kita, nes labai jau tas vibravimas "eina" per ranka.
Ir dar, neatrodo jis toks pigiena, kaip kazkas sake. Naudosiu ji ir toliau-matysiu, koki rezultata duoda. Mano oda riebi, kyla ir poodiniu spuogeliu. Stebuklu jis nesitikiu, kad padarys, bet jau pats odos valymas (prausimas) bus efektyvesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovita23: 24 sausio 2012 - 10:09