Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

Aš turbūt esu viena iš nedaugelio nusivylus Clarisonic'u (Mia) verysad.gif Dar tik savaitėlę turiu, tai bandysiu kažkaip susidraugauti, bet kol kas nepatinka ta vibracija. Per stipri ji man, net per dantis eina unsure.gif Ir pati galvutė (normal) per šiurkšti, nors po prausimo oda ir neatrodo sudirgusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mieloji*: 21 sausio 2012 - 23:36
QUOTE(Liebchen @ 2012 01 21, 17:12)
Šiandien pasiėmiau savo Skinsonic. Buvo su baterijomis.


O baterijos dezutej ar salia pridetos? Galvoju kas be bateriju gavo, tai gal del to, kad salia ir jei is kito puslapio pirkosi, tai gal jame neprideda ar pan.... g.gif Nors siaip visur turetu but vienodai.
Atsakyti
Pirkau is sio puslapio, bateriju nebuvo ideta
http://www.siriusbea...kinsonic/order/


niu ka, saziningai naudoju kasdien SkinSonica
oda nerealiai svelni, malonu liesti
kremas, pudra, kaukes daug lenviau tepasi
sakyciau, kad po keliu dienu naudojimo oda tapo daug gaivesne bigsmile.gif
Atsakyti
Man jau praėjo maži bėrimai po "Clarisonic" (truko 1-2 dienas).
Jaučiasi, kad švarėja oda tfu tfu, bet ir pasausėja g.gif. Jums ne?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 01 22, 06:43)
O baterijos dezutej ar salia pridetos? Galvoju kas be bateriju gavo, tai gal del to, kad salia ir jei is kito puslapio pirkosi, tai gal jame neprideda ar pan....  g.gif Nors siaip visur turetu but vienodai.


Pirkau iš truthinaging.com, baterijos jau buvo aparate
Atsakyti
as menesi naudoju skinsonica, tai oda labai svelnute, zymiai skaistesne pasidare, bet nosies poru kazkaip nelabai isvalo schmoll.gif

beja, pirkau is siriusbeauty.com per tarpininke, baterijos buvo idetos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 22, 10:42)
Pirkau is sio puslapio, bateriju nebuvo ideta
http://www.siriusbea...kinsonic/order/


Aš irgi iš čia pirkau, bet per tarpininkę, tai buvo batareikos. Kiba tarpininkė įdėjo, kad patikrint, ar veikia biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 22, 10:42)
Pirkau is sio puslapio, bateriju nebuvo ideta
http://www.siriusbea...kinsonic/order/
niu ka, saziningai naudoju kasdien SkinSonica
oda nerealiai svelni, malonu liesti
kremas, pudra, kaukes daug lenviau tepasi
sakyciau, kad po keliu dienu naudojimo oda tapo daug gaivesne  bigsmile.gif

Oh malonu skaityti kad atsiliepimai pagerejo biggrin.gif
Mano kaip suprantu jau Vilniuje, gavosi 171 Lt, dar kazkiek bus uz siuntima iki manes, gal kooperuosimes su kazkuo kad pigiau butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 23, 12:21)
Oh malonu skaityti kad atsiliepimai pagerejo biggrin.gif
Mano kaip suprantu jau Vilniuje, gavosi 171 Lt, dar kazkiek bus uz siuntima iki manes, gal kooperuosimes su kazkuo kad pigiau butu smile.gif


man ir smagu, kad yra teigiamas poveikis odai ax.gif
galutine kaina ir panasi apie 170lt

Atsakyti
sveikos,

as irgi susigundziau clarisonic mia. biggrin.gif
gal kas siuntetes is skinstore tiesiogiai ? atsiprasau, jei praleidau. skaiciau pirma ir sia tema daugiau apie + ir -, o del to is kur siustis, neisidemejau. [agrinde visos per tarpininkes.
zodziu ir skinstore i lt nesiuncia. arba as kazko nesuprantu. nes pvz i latvija siuncia. t.y. prie pasirinkimo salies lithuania nera blush2.gif g.gif
patarkit, is kur siustis clarisonic'a ? per tarpininkes tingiu blush2.gif aisku, is bedos siusiuos, jei kt varianto ner

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2012 01 23, 15:01)
sveikos,

as irgi susigundziau clarisonic mia.  biggrin.gif
gal kas siuntetes is skinstore tiesiogiai ? atsiprasau, jei praleidau. skaiciau pirma ir sia tema daugiau apie + ir -, o del to is kur siustis, neisidemejau. [agrinde visos per tarpininkes.
zodziu ir skinstore i lt nesiuncia. arba as kazko nesuprantu. nes pvz i latvija siuncia. t.y. prie pasirinkimo salies lithuania nera  blush2.gif  g.gif
patarkit, is kur siustis clarisonic'a ? per tarpininkes tingiu  blush2.gif aisku, is bedos siusiuos, jei kt varianto ner

aciu  4u.gif

feelunique
Atsakyti
jau 4 savaitės, o mano Skintoniko nera sad.gif

parašiau jiems laiškutį g.gif
Atsakyti