Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūros aparatai

QUOTE(FoxLady @ 2012 01 20, 11:43)
Kodel manot kad Clarisonicas jau butu vertas tookiu pinigu? g.gif
As irgi laukiu Skinsonico blush2.gif


nes jis sukasi ir vibruoja, todel manau geriau isvalo oda g.gif
bent jau man truksta SkinSonicé galios blush2.gif
ivertinciau ji maximum 20$, kaina ryskiai uzkelta
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 20, 10:58)
nes jis sukasi ir vibruoja, todel manau geriau isvalo oda  g.gif
bent jau man truksta SkinSonicé galios  blush2.gif
ivertinciau ji maximum 20$, kaina ryskiai uzkelta

Pries perkant vien geri atsiliepimai buvo apie tuos aparatus doh.gif O kai as uzsisakiau, tai jau antoje temoje pasipyle komentaru tai kad nevertas tiek, tai kad visai ne stebuuuklas jie ir tt doh.gif unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 20, 13:18)
Pries perkant vien geri atsiliepimai buvo apie tuos aparatus doh.gif O kai as uzsisakiau, tai jau antoje temoje pasipyle komentaru tai kad nevertas tiek, tai kad visai ne stebuuuklas jie ir tt doh.gif  unsure.gif  biggrin.gif


na taip
bet gal cia as tokia labai kritiska, bet jei butu galimybe ji pries perkant paciupineti, tai tikrai nepirkciau, nes man jis totali pigiena blush2.gif
Atsakyti
as savo clarisonica turiu jau savaite,tai nemainyciau jo i nieka wub.gif oda tikrai matomai paskaistejo,ir arba man vaidenasi arba inkstiru tikrai apmazejo...ir siaip ,maloniau kremas tepasi.pudros tepti dar nebandziau,ziuresim ar ji graziau guls ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 20, 10:58)
nes jis sukasi ir vibruoja, todel manau geriau isvalo oda  g.gif



Ar tikrai? smile.gif Niekur nebuvo paminėta, kad clarisonicas sukasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 01 20, 15:57)
Ar tikrai? smile.gif Niekur nebuvo paminėta, kad clarisonicas sukasi  g.gif


man isimine, kad Clarasonicas veikia principu 2in1 g.gif

kas dar neapsiprende, cia video su palyginimu 3 aparatu
http://www.youtube.c...layer_embedded#!
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 20, 11:58)
nes jis sukasi ir vibruoja, todel manau geriau isvalo oda  g.gif


Ne ne ne schmoll.gif Kazka sumaiset. Clarisonic ir Skinsonic veikia vienodu principu (Olay ir Sigma taip pat vienodu, t.y. abu sukasi) - jie abu vibruoja, o tas vibravimas yra toks, kad galvute trupuciuka pasisuka i viena puse, tada grizta i pradine padeti, sukasi truputi i kita puse, vel i pradine ir tt. T.y. abu sie aparatai vibracija isgauna greitai sukinedamiesi po turputi i ivnea ir kita puses.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 01 20, 17:06)
Ne ne ne  schmoll.gif Kazka sumaiset. Clarisonic ir Skinsonic veikia vienodu principu (Olay ir Sigma taip pat vienodu, t.y. abu sukasi) - jie abu vibruoja, o tas vibravimas yra toks, kad galvute trupuciuka pasisuka i viena puse, tada grizta i pradine padeti, sukasi truputi i kita puse, vel i pradine ir tt. T.y. abu sie aparatai vibracija isgauna greitai sukinedamiesi po turputi i ivnea ir kita puses.


matyt ne taip supratau blush2.gif
atsiprasau uz klaidinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2012 01 18, 10:14)
O kokia jūsų oda? smile.gif


Mano mišri, su vis iškylsnčiais "gražiais" spuogeliais doh.gif

QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 20, 12:30)
na taip
bet gal cia as tokia labai kritiska, bet jei butu galimybe ji pries perkant paciupineti, tai tikrai nepirkciau, nes man jis totali pigiena  blush2.gif


Tai gal aš irgi tokia kaip jūs biggrin.gif
Atsakyti
o aš gavau ir išbandžiau olay aparačiuką.. na dar tik du kart , bet koks fainas jausmas jį panaudojus veido oda švelnut švelnutėlė... bigsmile.gif o kokius naudojat prausiklius su granulėm kad būtų nušvest odai geriau ? ax.gif
Atsakyti
Šiandien pasiėmiau savo Skinsonic. Buvo su baterijomis. Viskas neblogai, veido oda sveikai paraudo, pasijautė, kad nusišveitė. Keista kol kas pasirodė tik vibracija, tiek masažuojant veidą keistai veikė galvą, tiek pačią ranką, kurioje laikiau aparatėlį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LolitCafe @ 2012 01 18, 21:00)
Na as jau turiu savo Skinsonica  ax.gif

tikejausi kazko daugiau  blush2.gif

pirmi ispudziai

nera ideta bateriju
sensitive antgalis nieko nevalo, jokio efekto
pakeitus antgali skirta normaliai odai sioks toks efektas pasireiske, bet man butu smagiau jei butu didesne vibracija ar jei galvute suktusi  rolleyes.gif
isbandziau ir masazokli, visai nieko

pas mane baterijos buvo įdėtos
o stebuklų iš jo nereiktu tikėtis, jis tik geriau išvalo oda ir tiek, tobulos odos nepadrys, bet ji tikrai turėtu pagražėti ax.gif
Atsakyti