Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Sunaudojau du Opalescence švirkštukus, nu ką galiu pasakyt, kankynė.. 20%, laikant naktį, pradeda po poros valandų skaudėt dantis, dantenas.. Keista, nes sakau, niekad nebuvo jautrūs dantys, net balinant stomatologiniam kab., lazeriu, jokio jautrumo nebuvo.

Po pusdienio jautrumas ir dantenų skausmas praeina, bet kažkaip nelabai toliau gundo balinti.. Nors rezultatas tikrai matosi gan neblogas, nors norėtųsi dėl tokios aukos ir baltesnių. ax.gif
Atsakyti
Aš ir turiu trejetą Opalescence 20 % švirkštų. Turiu, nes stovi nenaudojami bent porą metų, mesti jau reikės dėl pasibaigusio galiojimo. Labai norėčiau puikios baltos šypsenos, bet kažin ar kas išeis, nors morališkai jau nusiteikinėju kokiais silpnesnės koncentracijos priemonei.
Balinimų pradžia buvo su 15 % berods geliu. Laikydavau kapose per naktį kelias naktis iš eilės, kol vieną kartą prabudau nuo dantų baisaus skausmo. Tąkart balinimo etapas ir užsibaigė.
Neturiu jautrumo šaltiems-karštiems gėrimams, bet va jautrumas balinimo geliams išliko. Dabar per naktį nei praėjus porai metų negalėčiau išbūti, bandžiau kada su 20 % geliu porą valandų pabūti. Pirmą dieną atlaikiau, po antrosios kapas vėl pasidėjau laukti geresnių laikų.
Atsakyti
Tai norėjau pasitikslinti tos crest 3d Whitestrips Advanced Vivid juostelės skirtos tik priekiniams dantims? pas mane priekyje estetinis plombavimas padarytas, bet labai aktualu nuo iltinių dantų, nes ten tamsesni, pageltę dantys, ar eina su tom juostelėm nušviesinti šoninius dantis?
Atsakyti
o kaip ta pasta kur su anglimi juodos spalvos? bandet kas nors?
Atsakyti
QUOTE(leglute @ 2013 01 18, 18:32)
o kaip ta pasta kur su anglimi juodos spalvos? bandet kas nors?


Turiu šią pastą. Visiška nesamonė, net nebnnaudoju lotuliukas.gif Išvalius dantis nėra geras jausmas ir atrodo kad jie ne pabąla, bet pajuodyja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leglute @ 2013 01 18, 18:32)
o kaip ta pasta kur su anglimi juodos spalvos? bandet kas nors?

Bandziau ir ismeciau. Valo blogai. Sepetukas juoduoja. Sh..
Atsakyti
Sveikos, ar kuri bandet tas kapas kur karstam vandenyje palaikius susiformuoja pagal dantis?ar neapsimoka pinigu mesti ir darytis pas stomotologa?kur perkat Opalescence svirkstus?maciau ebay yra, ar esat pirkusi kuri? smile.gif
Atsakyti
sveikos gal kas bandet balinimo piestukus?kokius ir ar yra efektas? Pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jarida @ 2013 02 09, 12:56)
sveikos gal kas bandet balinimo piestukus?kokius ir ar yra efektas? Pasidalinkit patirtim smile.gif

Turiu sviss dent piestukz,kazkada sunaudojau viena, db teplioju antra po ilgos pertraukos,man stebuklo nesimato, gal kazkiek pasviesina 4u.gif tepu aisku tik priekinius dantis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona1986 @ 2013 02 08, 21:13)
Sveikos, ar kuri bandet tas kapas kur karstam vandenyje palaikius susiformuoja pagal dantis?ar neapsimoka pinigu mesti ir darytis pas stomotologa?kur perkat Opalescence svirkstus?maciau ebay yra, ar esat pirkusi kuri? smile.gif

aš daryčiaus pas stomatologą, nes manau, kad nesigaus pačiam pasidaryti taip, kaip padaro profesionalai. O jei blogos kapos - galbūt ir išsibalina prasčiau g.gif

Su vyru pasidarėme kapas ir nusipirkome švirkštų - aš 16 proc. (reik laikyt 4-5 val.), vyras 10 proc. (reik laikyt per naktį). Mums abiems tik užsidėjus kapas truputį padilgčiojo vietomis, man vieną dantį, vyrui kelis, bet greitai praėjo, nebuvo baisių skausmų. Įtariu, kad kuo stipresnis gelis, tuo labiau turėtų skaudėti g.gif Vyrui po antro karto rezultatai jau matosi thumbup.gif O aš tik vakar pirmą kartą laikiau, tai dar nesu tikrai dėl rezultato, nors akis lyg ir mato baltesnius dantis, bet manau kad tiesiog matau, ką noriu matyti.
Atsakyti
QUOTE(Becel @ 2013 03 05, 12:07)
aš daryčiaus pas stomatologą, nes manau, kad nesigaus pačiam pasidaryti taip, kaip padaro profesionalai.  O jei blogos kapos -  galbūt ir išsibalina prasčiau  g.gif

Su vyru pasidarėme kapas ir nusipirkome švirkštų -  aš 16 proc. (reik laikyt 4-5 val.), vyras 10 proc. (reik laikyt per naktį). Mums abiems tik užsidėjus kapas truputį padilgčiojo vietomis, man vieną dantį, vyrui kelis, bet greitai praėjo, nebuvo baisių skausmų. Įtariu, kad kuo stipresnis gelis, tuo labiau turėtų skaudėti  g.gif  Vyrui po antro karto rezultatai jau matosi  thumbup.gif  O aš tik vakar pirmą kartą laikiau, tai  dar nesu tikrai dėl rezultato, nors akis lyg ir mato baltesnius dantis, bet manau kad tiesiog matau, ką noriu matyti.

Na jo as pasiskaitinejau daugiau,tai tikrai gerai tu sakai, kad tos kapos "pasidaryk pats" nieko gero drinks_cheers.gif o svirkstus kokios firmos jus naudojot?ar opalescense ar kokius kitus?ir kiek kartu uztenka vieno svirksto,ten berods kiek maciau 1,2 ml smile.gif as mastau apie 15-20 proc stipruma.bet galvoju pirkti is interneto,nes daug pigiau nei pas stomotologus, atorodo balinimas.eu puslapyje ziurejau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simona1986: 06 kovo 2013 - 17:07
QUOTE(Simona1986 @ 2013 03 06, 16:07)
Na jo as pasiskaitinejau daugiau,tai tikrai gerai tu sakai, kad tos kapos "pasidaryk pats" nieko gero drinks_cheers.gif o svirkstus kokios firmos jus naudojot?ar opalescense ar kokius kitus?ir kiek kartu uztenka vieno svirksto,ten berods kiek maciau 1,2 ml smile.gif

naudojam Opalescense smile.gif vieno švirkšto užtenka 3 kartam, man po antro karto rezultatas jau matosi bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liebchen @ 2013 01 16, 14:01)
Balinimų pradžia buvo su 15 % berods geliu. Laikydavau kapose per naktį kelias naktis iš eilės, kol vieną kartą prabudau nuo dantų baisaus skausmo. Tąkart balinimo etapas ir užsibaigė.

15 proc. stiprumo per naktį laikėt? tada nenuostabu, kad atsikėlėt iš skausmo wink.gif
Atsakyti