Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Ir aš bandžiau, iš Amerikos buvo tėvai parvežę tas kapas, balinau savaitę ir tikrai sąžiningai nevalgiau nieko su pažadais, negėriau kavos ar arbatos..Ir nieko. Skaičiau, kad priklauso ir nuo imuniteto lyg, kad jei esu gėrus antibijotikų nemažai, nieko nebus..Tik nežinau ar tiesa, forume pletkuose irgi skaičiau:D
Atsakyti
Sveikos. Ka galvojate apie si pasiulyma http://tarpmergaiciu...-kapomis-is-usa ? labai vilioja palanki kaina,bet bijau kad nereiktu uz skupuma du kart moket..
Atsakyti
labas, ar jautrokiems dantims geriau rinktis Crest advance vivid juosteles? Kokia kaina perkate ir iš kur? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif kiek % peroksido patartumete balinti dantukus? kiek jus laiko laikote juosteles? smile.gif...renkuosi ir nei6sirenku...jau ir pasimeciau beskaitydama doh.gif .......koks yra minimaliausias procentas peroksido juostelese? g.gif
Atsakyti
Sveikutes.As pas savo odontologe Lietuvoje dariausi kapas,ir pirkau keturis svirkstukus balinimo.Tris naktis sake balint,po to trys pertrauka,ir po to vel galiu 1-3 naktis balint.Tris naktis as jas paturejau,ir po trecios dantys ant tiek buvo jautrus,kadnegalejau paimti nei ranksluostinio popieriaus i rankas,nes ejo viskas''per dantis'' siaubingai.Nu zodziu tadien jausmas buvo ne kosk man.Padariau is viso kazkur 5 dienu pertrauka,ir siandien vel bandziau detis,bet isbuvau vos kelias minutes,kaip pradejo viena danti gelti.Nusiemiau.Zodziu suzinojau kokie jautrus yra mano dantys.Bet per tas trsi nakteles tikrai matosi rezultatas,esu tuo patenkinta.Dabar paliksiu pertrauka apie menesi,tada bandysiu vel.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 10 15, 23:16)
Sveikutes.As pas savo odontologe Lietuvoje dariausi kapas,ir pirkau keturis svirkstukus balinimo.Tris naktis sake balint,po to trys pertrauka,ir po to vel galiu 1-3 naktis balint.Tris naktis as jas paturejau,ir po trecios dantys ant tiek buvo jautrus,kadnegalejau paimti nei ranksluostinio popieriaus i rankas,nes ejo viskas''per dantis'' siaubingai.Nu zodziu tadien jausmas buvo ne kosk man.Padariau is viso kazkur 5 dienu pertrauka,ir siandien vel bandziau detis,bet isbuvau vos kelias minutes,kaip pradejo viena danti gelti.Nusiemiau.Zodziu suzinojau kokie jautrus yra mano dantys.Bet per tas trsi nakteles tikrai matosi rezultatas,esu tuo patenkinta.Dabar paliksiu pertrauka apie menesi,tada bandysiu vel.

aš irgi kažkada balinausi kapomis kaip jūs, jausmas toks pats doh.gif todėl dabar kad ir kaip norėčiau baltesnių dantų bijau prisiminus ta baisinį jautruma verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2012 10 15, 23:16)
Sveikutes.As pas savo odontologe Lietuvoje dariausi kapas,ir pirkau keturis svirkstukus balinimo.Tris naktis sake balint,po to trys pertrauka,ir po to vel galiu 1-3 naktis balint.Tris naktis as jas paturejau,ir po trecios dantys ant tiek buvo jautrus,kadnegalejau paimti nei ranksluostinio popieriaus i rankas,nes ejo viskas''per dantis'' siaubingai.Nu zodziu tadien jausmas buvo ne kosk man.Padariau is viso kazkur 5 dienu pertrauka,ir siandien vel bandziau detis,bet isbuvau vos kelias minutes,kaip pradejo viena danti gelti.Nusiemiau.Zodziu suzinojau kokie jautrus yra mano dantys.Bet per tas trsi nakteles tikrai matosi rezultatas,esu tuo patenkinta.Dabar paliksiu pertrauka apie menesi,tada bandysiu vel.


Tas dantukas kurį gėlė, kartais nėra "padilęs". Nes dažniausiai jei dantis nudilęs ir apnuoginta emalė, tada balinant skausmas visada bus.
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2012 10 15, 18:51)
sveikos smile.gif kiek % peroksido patartumete balinti dantukus? kiek jus laiko laikote juosteles? smile.gif...renkuosi ir nei6sirenku...jau ir pasimeciau beskaitydama doh.gif .......koks yra minimaliausias procentas peroksido juostelese?  g.gif

Namu salygomis siulyciau max iki 16% rinktis balinimo medziaga.

Papildyta:
QUOTE(Aints @ 2012 06 13, 14:26)
Ir aš bandžiau, iš Amerikos buvo tėvai parvežę tas kapas, balinau savaitę ir tikrai sąžiningai nevalgiau nieko su pažadais, negėriau kavos ar arbatos..Ir nieko. Skaičiau, kad priklauso ir nuo imuniteto lyg, kad jei esu gėrus antibijotikų nemažai, nieko nebus..Tik nežinau ar tiesa, forume pletkuose irgi skaičiau:D

Ne visai taip .Su imunitetu nieko bendro balinimo efektyvumas neturi.Is antibiotiku svarbus tik tetraciklinas ,kuris keicia dantu spalva.Vadinamuosius " tetraciklininius dantis" labai sunku isbalinti arba neimanoma ,tai priklauso nuo individualaus atvejo.
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2012 10 16, 11:17)
aš irgi kažkada balinausi kapomis kaip jūs, jausmas toks pats doh.gif  todėl dabar kad ir kaip norėčiau baltesnių dantų bijau prisiminus ta baisinį jautruma verysad.gif

Balinti galit .Tiesiog jei balinant buvo visi dantu pavirsiai sujautreja reikia balinimo geli naudoti 10% ir dar nusipirkti nujautrinamo gelio.Viena diena i kapas deti balinimo geli ,kita diena nujautrinanti.Aisku uztrunka ilgiau ,bet galima isvengti dantu jautrumo.Beto balinimo metu naudoti pasta ,dantims valytis ,su didesniu fluoro kiekiu ir jokiu budu ne balinancia.
Atsakyti
sveikos,kas yra tureje/naudojesias balinimo ploksteles?
user posted image

gundausi nusipirkti ax.gif Raso 10vnt(cia virsutiniams ir apatiniams dantims?)
ir kiek % balinimo priemones?

aciu,kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Laba diena
gal kuri pirkote white smile pieštuką iš čia http://www.britewhite-smile.com/lt/
Kažin ar verta bandyti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kamuoliukė @ 2012 11 07, 13:04)
Laba diena
gal kuri pirkote white smile pieštuką iš čia http://www.britewhite-smile.com/lt/
Kažin ar verta bandyti g.gif ?

Paskaicius sudeti tai nerekomenduociau .
Atsakyti
Labas, gal gali man kas nors paaiskinti viena dalyka, narsant odontologijos kliniku saituose raso, jog individualiu kapu kaina 120lt (cia kokia radau pigiausia) tai cia buna viena dalis ar dvi, ta prasme virsutiniam ir apatiniam zandikauliams taikoma tokia kaina? nes kazkaip per pigu atrodo biggrin.gif
Beje dar ka galeciau pasakyti apie Crest balinimo juosteles. Zodziu, taip pat susigundziau ir nusipirkau is vienos paneles is md, nu ir ka baigiau kursa as ta ir jokio rezultato, o suplojau 140lt doh.gif gal kokia padielka man pakiso net nezinau, gal kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 07 lapkričio 2012 - 12:17