Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

QUOTE(Prietarai @ 2012 03 08, 18:42)
o lezuvi pakelus, t.y neliaciant juo dantu, kvepuojant pro burna ir seilem susikaupus atlosiant galva ir nuryjant bandet?


nu reiks pabadyti ir taip! bigsmile.gif
paprastai kvepuojant pro burną - burna gi džiūsta
dėkui 4u.gif
Atsakyti
pas mane du priekiniai virsutiniai dantys yra visiskai padengti plomba, o taip norisi pasibalinti dantis. aisku, ne iki sniego baltumo, bet nors 2-3 tonais, kad pasviesetu. persiplombuoti nenoriu, nes balinimas neissilaikys visa gyvenima, o dantis daznai balinti juk nera gerai. tai ir svarstau vis, gal labai didelio kontrasto nebutu, jei tik pora tonu pasisviesint
Atsakyti
na pasakoju as apie crest juosteles 3D ,nusipirkau jas 5 pameginimui
uzisklijavau pirma diena ,kazkaip keista buvo ...bet nieko pakenciama jokios tragedijos ,islaikiau pusvalandi,su seilem viskas tvarkoi
antra diena vel viskas gerai bet po kokiu 2,3 valandu pradejo gelti dantukus,jausmas verysad.gif patikekit
trecia diena uzsiklijuoju vel netycia perlaikiau gal 40 min vietoj 30 min
po valandos negaliu nieko paimti i burna ,negaliu kalbeti ,nei gerti zodziu visad sau prisidarau bedu.. verysad.gif doh.gif gelimas nezmoniskas tabletes nepadeda ,zodziu nugraiuze emale dantukai jautrus be galo viskam verysad.gif
kas man pasakys ka dabar daryt...laukiu greiciau eit miegot ( jai uzmigsiu ) ir nejausti sio jausmo

Papildyta:
QUOTE(Juxt @ 2012 03 06, 16:06)
Turiu klausimą toms, kurios naudojate crest juosteles.
turiu tas, kurias reikia laikyti kasdien po 30 min. 7 dienų seansas.
bet tos, kurios turit tokias, kaip Jūs išlaikot 30 min. tas juosteles? man pradeda rinktis seilės, aš jų neriju nes vistiek to perosksido jose būna - nerizikuoju, tada nuo seilių man atsiklijuoja tos juostelės ir neišlaikau aš jų visas 30 min. Nesuprantu ar čia man vienai taip, ar kaip čia?
kitą kartą imsiu tas kur 5 min. laikyti reikia  doh.gif

as darau taip nusausinu dantukus sausai uzsiklijuoju juosteles,atsigulu ziureti tv ir pralaikau kuo puikiausiai tas juosteles stengiusi negalvoti uzsimirsti ,man nuo seiliu jos neatsiklijuoja as kaip tik jas nelengvai nuplesiu kaip jau reikia ...nu nesunkiai bet jaucias kad jas reikia nuplesti pacios man jos neatsoka...
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2012 03 19, 00:09)
na pasakoju as apie crest juosteles 3D ,nusipirkau jas 5 pameginimui
uzisklijavau pirma diena ,kazkaip keista buvo ...bet nieko pakenciama jokios tragedijos ,islaikiau pusvalandi,su seilem viskas tvarkoi
antra diena vel viskas gerai bet po kokiu 2,3 valandu pradejo gelti dantukus,jausmas verysad.gif patikekit
trecia diena uzsiklijuoju vel netycia perlaikiau gal 40 min vietoj 30 min
po valandos negaliu nieko paimti i burna ,negaliu kalbeti ,nei gerti zodziu visad sau prisidarau bedu.. verysad.gif  doh.gif gelimas nezmoniskas tabletes nepadeda ,zodziu nugraiuze emale dantukai jautrus be galo viskam verysad.gif
kas man pasakys ka dabar daryt...laukiu greiciau eit miegot ( jai uzmigsiu ) ir nejausti sio jausmo



Įsivaizduoti bandau kaip nemalonu. Bet kodėl jūs po tiek ilgai laikote tas juosteles? Aš tikriausiai pirmais kartais žymiai mažiau jas laikyčiau nei nurodyta instrukcijoje.
unsure.gif
Atsakyti
sveikos, ar veiksmingi tie balinamieji piestukai? Dabar daug akciju jiem,bet nezinau ar verta smile.gif
Atsakyti
Prieš du metus balinausi dantis kapomis. Efektas buvo neblogas smile.gif Bet norėčiau vėl pasibalinti, vis dėl to patamsėjo verysad.gif Eisiu burnos hihiena pasidaryti. Ir man siūlo dantis nupurkšti soda g.gif gal kuri bandėte koks efektas? Gal geriau apsimoka, man juosteles ar kapas nusipirkti. Net nžn; Laukiu Jūsų nuomonės 4u.gif
Atsakyti
Esu bandzius proffesional effects tai labai gerai isbalino ir laiko ilgai apie metus laisvai tik neistveriau ir ai galvoju reik dar pasibalint, nors zalingu iprociu neturiu, bet kavos tai geriu tikrai biggrin.gif tai del jautrumo man po proffesional buvo kelis kartus kad pajautrejo, bet palaukiau pora dienu ir toliau dejau, poto jau nieko nesijaute jokio gelimo, o dabar kai 2hours express isbandziau tai ziauriai gele dvi dienas, bet gerai isbalino ir ramu dabar vel biggrin.gif cia matyt kaip kuriems, mano jautresni tai ir jautes tas jautrumas
Atsakyti
O kazin estetini plombavima isbalina juosteles? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 05 14, 19:48)
O kazin estetini plombavima isbalina juosteles? smile.gif

Nebalina plombu 4u.gif
Atsakyti
Laba,

o gal yra naudojančių Opalescence švirkštus?
Kur jūs kapas pasidarėt jiems naudoti? blush2.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta Tik Skelbimų lenta.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2012 05 20, 12:45)
Laba,

o gal yra naudojančių Opalescence švirkštus?
Kur jūs kapas pasidarėt jiems naudoti?  blush2.gif


man teko naudoti pries darantis estetini plombavima, tai kapas dariausi odontologijos klinikoje kur gydziausi. Tai efektas tikrai akivaizdziai matesi, nors galvojau kad mano dantys is viso neimlus balinimui. Tik man niekaip neiseidavo kiekviena nakti su tomis kapomis miegoti, nes dantys jautrus budavo. tai viena nakti miegodavau, viena darydavau ir t.t. tai gavosi kad beveik 3 savaites balinimas, po savaites visi jautrumai baigesi smile.gif
Atsakyti