Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

QUOTE(Extra_Dee @ 2015 03 12, 00:50)
As namuose naudoju opalescence geli ir silikonines kapas, kazkur 2 kartus per metus. Tikrai pabala dantys, aplinkiniai pastebi  thumbup.gif Nors kam norisi "balto popieriaus lapo" efekto, tai gal netiks...mano dantys tikrai pabala, bet atrodo naturaliai.

as taip pat naudojau ir rezultatas buvo geras 4u.gif stomatologe padare man kopas, nupirkau geli is jos, jautrumo jokio nejauciau 4u.gif cia Klaipedoj 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musetti: 19 birželio 2015 - 08:58
Jau gerą savaitę naudoju "Rapid White" balinimo sistemą be peroksido ir kt. medžiagų. Pliusas, kad kapas reikia laikyti tik dukart po 10 min per dieną ir nepastebėjau, kad jautrintų dantis ar kitokio diskomforto. Pamenu, kai anksčiau teko nepatogiai miegoti su kapomis doh.gif . Šypsena tikrai gražiai pabaltėjo, nors ne kaip Cicino - tokio efekto ir nesiekiu biggrin.gif. Puikiai veikia balinimo akseleratorius - priemonė. Nors sistema savaitės, bet dar nemažai liko priemonių, todėl, manau, kad tęsiu balinimą iki 2 sav. (toks laikas nurodytas kaip maksimalus).

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 30 birželio 2015 - 20:01
Kokia kaina, kur pirkot? Ten kazkokia universali kapa ideta, kiek matau?
Atsakyti
Įdėtos dviejų dalių kapos. Įmerkus į karštą vandenį kelioms sekundėms, reikia uždėti ant dantų, kad susiformuotų individualios kapos. Greit ir paprastai tą padariau - jokių nusiskundimų. Sistema iš "Assorti" parduotuvės "Ogmios mieste" (yra ir kitur), taip pat prekiauja ir jų el. parduotuvė. Apskritai nustebino "Assorti", nes joje yra įvairiausių "Rapid White" priemonių, kitos užsienietiškos kosmetikos, prekių, maisto, žurnalų, kurių mūsų parduotuvėse paprastai nerasi).

http://www.assorti.l...ms-1-week-100ml

Mačiau, kad ir "Eurovaistinė" prekiauja "Rapid White".

http://www.eurovaist...inti-1-vnt.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 01 liepos 2015 - 10:44
Kiek dienų iš eilės dedates kapas su geliu? Ar darot pertraukas? Aš dvi naktis po 4 valandas laikiau 15%, tai šiandien jaučiu kad vienas dantukas labai labai jautrus.....O rezultato lygiai 0!
Atsakyti
QUOTE(Mylim@ @ 2012 12 19, 01:46)
Na del kabinetinio balinimo pasakysiu ir as  rolleyes.gif
Kai nueme breketus, dariausi ne su lazeriu, bet su ZOOM. Buvau patikejusi kad cia kazkoks stebuklas ir labai norejau pabandyti. Mano dantukai buvo naturaliai balti, bet taip norejosi svytinciu blush2.gif  Pasidariau higiena ir is karto balinome (jeigu dantenos netampa jautrios ir nekraujuoja tai balinti galima is karto po higienos).
Balinant skausmas buvo pakenciamas, bet po proceduros kita diena nezmoniskai skaudejo, geriau vaistus kokius begalejau ir tik laikinam apmalsindavo iki pakenciamo. Taip prasikankinau para, bet po to buvo viskas liuks.
Del baltumo labai nusivyliau... Pasviesejo tik vienu tonu ir aplinkiniai tikrai nepastebejo. Galvojau bus zymiai stipresnis efektas, bet gydytoja paaiskino kad kaip pirmam kartui ir taip gavosi labai geras efektas unsure.gif Tai supratau kad iki norimu baltu kaip sniegas dantu tikriausiai kokiu 5 proceduru reiketu...
Siaip karts nuo karto pasidarau namuose su kapomis ir efektas tikrai geresnis nei balinant kabinete mirksiukas.gif
Todel norincioms patariu balinti tik namuose 4u.gif



QUOTE(vitaliuks21 @ 2015 03 06, 09:59)
Sveikos.Gal kas turite atsiliepimu apie ofisini dantu balinima? Ar tikrai pabala dantukai?


Dariausi "ofisinį" ir aš, nelikau patenkinta. Pabalo tik 0,5-1 tonu doh.gif tarsiuosi su odontologu, bet greičiausiai sekantis etapas bus crest juostelės.

Domiuosi dantų atspalviais, kaip suprantu balčiausias natūralus atspalvis yra B1. O kaip įvardijami sekantys, už B1 baltesni C1..., už juos baltesni D1...?
Atsakyti
Sveikos. Gal pasakysite, ar dantų balinimo sistemos maždaug sakykim, kur yra assorti, ir kaip rašo jog nebalina plombų, tai čia tiesa? nes mano priekiniai dantys plombuoti, tai galvoju ar kažkiek pakinta spalva ar ne.
Atsakyti
plombu nebalina jokios priemones- nei pastos, nei juosteles, nei lazeriai, nei dar kas. tad jeigu dantis isbalins, be jokios abejones plombos matysis wink.gif
Atsakyti
O kaip dažnai crest juosteles dedatės? Mano dantys ir taip normaliai atrodo,bet jau po pirmo karto matau kad pabaltėjo thumbup.gif tai galvoju gal dažnai nesiklijuosiu ax.gif o ir šiaip porą kartų dantis sudiegė, kol buvau prisklijavus,tai nelabai smagiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2016 06 26, 20:53)
O kaip dažnai crest juosteles dedatės? Mano dantys ir taip normaliai atrodo,bet jau po pirmo karto matau kad pabaltėjo thumbup.gif  tai galvoju gal dažnai nesiklijuosiu ax.gif o ir šiaip porą kartų dantis sudiegė, kol buvau prisklijavus,tai nelabai smagiai ax.gif


Man po keturių kartų nubalino tiek kiek norėjau, tai nebetęsiau. Dabar kartą savaitėj ar dar rečiau užsidedu ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2016 06 26, 21:46)
Dabar kartą savaitėj ar dar rečiau užsidedu ir gerai biggrin.gif

Galima taip? skaičiau, kad kursą pasidarius, paskui saugu tik po metų kartot? g.gif

aš dėjau 9 kartus, vieną pasilikau užsiklijuot likus vienai dienai prieš šventę. Gal kvaila, bet taip norėjau.
Na, nėra dantys super balti. Pabalo, nieko negaliu sakyt, bet norėjau baltesnių.
Pirmą kartą užsidėjus porą kartų taip nesmagiai sudiegė, o kitais kartais jokio skausmo. Tik sekančią dieną labai jautrūs dantys. Nemalonus jausmas. Na, ir užknisdavo kasdien po pusvalandį sėdėt smile.gif
Reiktų turbūt 20 dienų sąžiningai klijuot, bet pagalvojus apie dantų jautrumą, nesinori kartot
Atsakyti
Kaip išbalinti vien tik iltis? g.gif
Atsakyti