Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

QUOTE(mascarra @ 2014 05 04, 13:41)
Panos, kokiu būdu patariate balintis dantis (namuose)? Geriu kavą ir rūkau, suprantu, kad balinant negalima ir t.t.,  čia ne bėda, bet vistiek norisi baltesnių dantų smile.gif Ryčio Cicino baltumo nereikia, tiesiog noriu kad pabaltų nors kiek smile.gif

Aš irgi geriu kavą, tik nusibalinu, vėl nebalti biggrin.gif

QUOTE(tursi @ 2014 07 04, 23:28)
kaip išbalinti būtent tarpdančius?


Trijų etapų burnos higiena turėtų išspręst tarpdančių klausimus.
Atsakyti
Sveiki, ar dantų balinimas ilgalaikis tik balinant su lazeriu/kapomis? Noriu prieš vestuves nusibalinti, bet 400 Lt mokėti visai nesinori doh.gif Kaip suprantu dar prieš tai valo tuos dantis, tai dar +100Lt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 10 23, 16:56)
Sveiki, ar dantų balinimas ilgalaikis tik balinant su lazeriu/kapomis? Noriu prieš vestuves nusibalinti, bet 400 Lt mokėti visai nesinori  doh.gif Kaip suprantu dar prieš tai valo tuos dantis, tai dar +100Lt?  doh.gif


Prieš balinant reikia padaryti burnos higieną. O vieno balinimo gali ir neužtekti, daug kas pakartotinai balina. Tai gali tekti daugiau nei 400 lt sumokėti smile.gif Beje aš 300 lt mokėjau už kokybišką paslaugą, o už burnos higieną moku 80 lt. Gal ir jūs pigiau rasite.
Atsakyti
merginos, jūs daug žinote, todėl norėjau paklausti ar yra koks tepaliukas, kuris yra momentinis. ta prasme ne balina dantis, o pats yra baltas ir užtepus dantys balti. Man reikia renginukui, kad laikytųsi kokį pusdienį wink.gif
Atsakyti
Balinu namuose, pas odontologus gamintomis kapomis, naudoju 10proc peroksida- kad pabaltu vienu tonu, man uztenka vienos nakties.
Nujautrinimui turiu fluoro gelio, bet kazkaip neprireikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 lapkričio 2014 - 22:56
QUOTE(kipitun @ 2014 10 24, 09:22)
Prieš balinant reikia padaryti burnos higieną. O vieno balinimo gali ir neužtekti, daug kas pakartotinai balina. Tai gali tekti daugiau nei 400 lt sumokėti  smile.gif Beje aš 300 lt mokėjau už kokybišką paslaugą,  o už burnos higieną moku 80 lt. Gal ir jūs pigiau rasite.

kur lankotes jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(clue @ 2014 11 10, 15:28)
kur lankotes jei nepaslaptis?  4u.gif



Jau kurį laiką vaikštau čia http://www_dens_lt/
Atsakyti
Išduokite paslaptį kur perkate balinimo gelį (opalescense ar nebutinai)? Seniau būdavo musu mieste odontologijos prekių parduotuvė, tai būdavo gelių kartų su nujautrinimu, dabar nežinau net kur ieškoti..
Atsakyti
Gal kas nors gali dar apie tą ZOOM balinimą atsiliepimais pasidalinti? Matau akcija už 350 Lt. Kiek laiko tas baltumas išlieka?
Atsakyti
Sveikos

Sakykit ar esat balinusios su crest supreme juostelemis? Kaio jums rezultatai?

Atsakyti
Na ką, pradėjau balinti dantis kapomis. Prisiskaičius buvau apie visokius jautrumus čia, labai bijojau, bet realiai su Opalescence 16% nieko nejaučiu (nors gydytoja bijojo ir siūlė 10%). Pirma keistas pojutis ryte būdavo, bet supratau kad tiesiog nepratus su kapomis būt, o dabar, (jau po 6 kartų) viskas gerai, pripratau ir nieko nepastebiu. Žiūrėsim kaip paveiks dantis ax.gif Vieno balinimo švirkšto bent man pakanka 7 kartams. Kapos atsiėjo po 130 kiekvienam žandikauliui, švirkštai po 40lt (gal kam naudinga bus ši infa) smile.gif
Atsakyti
Sugalvojau pasibalinti dantis, niekada to nesu dariusi. Galvoju apie šias juosteles, tik nežinau ar čia kaina gera. Įdomu kokia ir iš kur perkate. http://www.amazon.co...8NV9CQYH3MBD2PD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juorita: 12 vasario 2015 - 09:29