Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų balinimas

Gal kas bandėte tokį ar panašų rinkinuką?
http://www.iherb.com...B...r=null&ic=2
Kokie būtų atsiliepimai, nelabai išmanau apie šiuos dalykus, ar saugu būtu su tokiu pabandyti namuose pabalinti dantis?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal galit man padėti? Labai noriu išmėginti balinimo juosteles. Kokios yra geriausios šiek tiek jautresniems dantukams? Kur pirkot? Kokia kaina? Labai reikia jūsų nuomonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Salamandra* @ 2014 01 20, 16:55)
Niekas neatsake, tai as toliau monologa tesiu biggrin.gif 
Pasirodo, nebuvo butina darytis higiena ir taisyti skylutes. Dabar pora dienu balinau dantukus su 10% geliu -  nejauciu jokiu jautrumu. Siandien jau pereisiu ant 16%. O palaipsniui tvarkysiuos problematiskus dantis.
Beje, prasiau, kad duotu stipresni geli, t.y. 20%, bet sake, kad namu salygomis nebeleidzia su tokio stiprumo geliu balint dantis. Vat taip.
Gal kam bus naudinga si maza info  4u.gif

Higieną darytis būtina ir šiaip, net nenorit balintis, nes higienos metu yra nuimamos apnašos, mikrobai (ypač jei yra apmautų dantų, tai higiena yra būtina) iš rapdančių. Tikrai ne kartą mačiau, kad atejė balintis dantų, po profesionaliso higienos jie nebenori balintis wink.gif
Taigi jei norite normaliai šisibalinti pasidarykite higieną - ne skitaip yra panašiai kaip degintis pusiau įlindus į šešėlį.
PS: plombas pasikeisti ir ja susidėti galima ir po balinimosi - ne staip nors spalvą pataikysit.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 11 05, 14:24)
Ka manote apie CREST 3D WHITE VIVID/ARCTIC FRESH  ? ar balina ?

Dabar balinuosi su Advanced Vivid. Mano dantys jautrus, tai maniau negalesiu balintis, bet visiskai nesukelia jokio jautrumo. Panaudojau tik kelias, tai aisku dar idealaus baltumo nematyti, bet siaip patinka, tik aisku pries tai reikia butinai pasidaryti burnos higiena smile.gif
Atsakyti
Gal kas bandėte šias dantų balinimo juosteles be peroksido? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Na va, gavau sias juosteles, antradieni pasidarysiu higiena ir bandysiu balinti dantis. reikes pasidaryti foto pries ir po ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2014 03 15, 11:12)
Dabar balinuosi su Advanced Vivid. Mano dantys jautrus, tai maniau negalesiu balintis, bet visiskai nesukelia jokio jautrumo. Panaudojau tik kelias, tai aisku dar idealaus baltumo nematyti, bet siaip patinka, tik aisku pries tai reikia butinai pasidaryti burnos higiena smile.gif

Isnaudojau savo juosteles. I savaite 2/3 kartus naudodavau, tai kol naudojau tikrai pasviesejo keliais atspalviais dantys. Bet jeigu megstate kava,vyna tai labai greitai dantukai vel pagels..Truputi jautrumas buvo dantu, reikejo vengti karsto/salto smile.gif
Atsakyti
Mane domina dantu balinimas lazeriu Kaune.Kas paskutiniu metu balinote ir kur,kiek mokejote?Nezinau kokia klinika pasirinkti,tiksliau zinau,bet ten kaina 800lt ir nepigiau,noretusi maziau moketi.Nemegstu buti is tu kur skupas moka 2 kartus,bet galbut butu kur pigiau ir kokybiskai atliktu si darba. Labai lauksiu pasisakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Domina kliniku atsiliepimai del dantu balinimo lazeriu Vilniuje? Gal kas neseniai atliko balinima? Kiek google neivedi kokios klinikos pavadinima - vien skundai schmoll.gif bet kur baisu eiti... Prasau padekite, nes vestuves pries pora menesiu bus, noreciau pasigrazinti ir likti patenkinta rezultatu g.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Xperia24 @ 2014 04 22, 21:35)
Sveikos  smile.gif  Domina kliniku atsiliepimai del dantu balinimo lazeriu Vilniuje? Gal kas neseniai atliko balinima? Kiek google neivedi kokios klinikos pavadinima - vien skundai  schmoll.gif  bet kur baisu eiti... Prasau padekite, nes vestuves pries pora menesiu bus, noreciau pasigrazinti ir likti patenkinta rezultatu  g.gif  aciu


Dantų balinimo rezultatas priklauso ir nuo jūsų pačios dantų savybių. Aš balinausi Denticijoje Vilniuj - mane buvo įspėję, kad priekiniai dantys gali neišbalti, nes ant dantų tamsios dėmės dar nuo vaikystės dėl tam tikro pažeidimo. Tie dantys neišbalo, bet kiti - tikrai gerokai pašviesėjo.
Higienistė buvo labai maloni, patarė, kad nešvaistyti pinigų ir balinti tik vieną žandikaulį, nes mano atveju spalvos skirtumas tarp jų buvo labai nežymus. Taigi, aptarnavimu tikrai likau patenkinta smile.gif
Atsakyti
Panos, kokiu būdu patariate balintis dantis (namuose)? Geriu kavą ir rūkau, suprantu, kad balinant negalima ir t.t., čia ne bėda, bet vistiek norisi baltesnių dantų smile.gif Ryčio Cicino baltumo nereikia, tiesiog noriu kad pabaltų nors kiek smile.gif
Atsakyti
kaip išbalinti būtent tarpdančius?
Atsakyti