Įkraunama...
Įkraunama...

Žiemos kruopytė..

Aukit sveikučiai, gražučiai su tokia didele meile 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui.. wub.gif

---

Pasirodom kaip auga ta mūsų kruopytė.. wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blakstute: 24 sausio 2012 - 16:09
wub.gif grozis wub.gif
mano vyresnelis irgi neverke gimes biggrin.gif ivare daug strioko biggrin.gif bet ir auga labai ramus geras vaikas. linkiu, kad ir Lukutis toks augtu 4u.gif
Atsakyti
Ech.. wub.gif Ačiū.. 4u.gif
Atsakyti
Labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui.. wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif Ir mes auginame Lukutį wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nuostabi istorija, o nuostabiausia joje, tikriausiai, tai, kad viskas atrodo aprašyta nuoširdžiai 4u.gif Sveikatėlės Jums 4u.gif
Labai gražus Lukutis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutia: 12 vasario 2012 - 01:16
QUOTE(Blakstute @ 2011 12 17, 17:56)
Ačiū už rūpestį, už supratimą, už tai, kad man panorėjus 23h kugelio, važiavo į miestą jo ieškoti.. Už paguodą ir palaikymą, už tai kad šalia.. Už tai - kad yra.

Kol galiausiai Liepos 30-tą per savo vestuves, šokdama su vyru lėtą šokį ir savo šypsena rodydama visiems, kad už mane laimingesnių tikrai nėra, pajaučiau lyg kažkas perbrauktų rankute per pilvą.. Tą dieną buvau laiminga kvadratu..




Nuostabu, kažkas širdyje suvirpėjo wub.gif
Atsakyti
nuostabi istorija, nuostabiai papasakota, nuo pat pradziu nesulaikiau asaru wub.gif wub.gif wub.gif sekmes jums!
Atsakyti
Blakstute labai graziai viska nupasakojai wub.gif wub.gif Prisipazinsiu verkiau skaitydama..Aukit sveiki ir stiprus! 4u.gif
Atsakyti
Blakstute nerealu wub.gif graži,jausminga įstoriją,priverčianti kauptis ašaroms ,bet tik iš gerosios pusės wub.gif bigsmile.gif
gražutis tavo lelius,aukite sveikučiai bigsmile.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti