Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

labas.
ziuriu,visoms neblogai pasiseke,vienaip arba kitaip thumbup.gif gerai,kad temutej ner blogu nuotaiku.o svajociuke ko tau dabar ta nuotaika zemyn 4u.gif paziurek-kokia fainuole mergyte turi bigsmile.gif kokios grazios lupytes,akytes wub.gif

na ka,visos ruosiates kucioms,kaledoms g.gif sventes ant nosies grynai...mes kucias namie,dukterecia su sunenu ateis(18ir 19m),nes tevai uzsieny(mano sese),tai va taip paprastai pasedesim prie pasitaisytu silkuciu.o kaledoms gal i kaima.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

QUOTE(svajociuke @ 2011 12 22, 20:27)


oi koks grozis wub.gif

QUOTE(rrasius @ 2011 12 22, 22:38)

na ka,visos ruosiates kucioms,kaledoms g.gif  sventes ant nosies grynai...mes kucias namie,dukterecia su sunenu ateis(18ir 19m),nes tevai uzsieny(mano sese),tai va taip paprastai pasedesim prie pasitaisytu silkuciu.o kaledoms gal i kaima.

mes snd turim mamos gimtadieni-45 metai-tai eisim i svecius.iskepiau rafaelo torta ax.gif uzsakiau 45 rozes wub.gif eisim pasveikinti thumbup.gif
kucios musu bus pas uosvius.mes vieni metai bunam pas vienus,kiti pas kitus,tad eile pas juos doh.gif lotuliukas.gif noreciau seip i kaimuka,pas savo mociute,kuri guli ant lovos verysad.gif bet ner vietos kur miegoti ten,tad nakty nesinoretu vaziuoti namo netrumpa kelia unsure.gif
kaledos tai jau pas mano tevus bus,o gal vakare ir pas draugus ax.gif
man bent atkrenta maisto gaminimu rupestis lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes,

kaip laikotes? kaip nusiteikusios sventem?user posted image

as sergu doh.gif kosulys,snarglas iki barzdos,savijauta tragiska verysad.gif

su mija vakar buvom pas gydytoja,ji irgi pablogejo-neapsejom be antibu unsure.gif

mamos gimtadienis vakar praejo grariai user posted image sveciai netikejo kad as kepiau torta user posted image sake per geras gavos user posted image

vakarop keliausim pas uosvisu jau,tai nzn prisesiu dar ar ne snd ax.gif





user posted image

tad dabar linkiu grazios kuciu vakarienesuser posted image
labai dosnaus kaledu senio user posted image
linksmu kaleduuser posted image
ir jusu noru issipildymo stebuklu meta
user posted image


user posted image
Atsakyti
Su artėjančiom šventėm!
user posted image
Atsakyti

Norėčiau palinkėti kažko nepaprasto ir stebuklingo, visada šypsokitės, būkit visada laimingi, mylėkit vienas kitą. Po eglute linkiu rasti pačių brangiausių dovanų: naujų minčių, skambančių dienų, stiprybės, svajų... Uždekit žvakeles prie kūčių stalo, be pykčio ir skriaudų. Tegul sklinda šiluma, gera energija iš Jūsų kūnų. Puoškite kartu eglutę su gražiais, linksmais žaisliukais, raskite žaisliukuose laimę ir džiaugsmą, atšvęskite linksmai Šv. Kalėdas..


user posted image
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2011 12 22, 23:38)
labas.
ziuriu,visoms neblogai pasiseke,vienaip arba kitaip thumbup.gif  gerai,kad temutej ner blogu nuotaiku.o svajociuke ko tau dabar ta nuotaika zemyn  4u.gif  paziurek-kokia fainuole mergyte turi bigsmile.gif  kokios grazios lupytes,akytes wub.gif

aj biski meilios truksta biggrin.gif

QUOTE(Fifux'e @ 2011 12 23, 09:26)
oi koks grozis wub.gif

aciu ax.gif a ko tu cia taip apsirgt sugalvojai? g.gif

QUOTE(darara @ 2011 12 25, 02:38)

kokia meilybe wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2011 12 26, 14:29)

aciu ax.gif a ko tu cia taip apsirgt sugalvojai? g.gif


ech....gerai kad balsa jau atgavau unsure.gif db tik koseti pradejau labiau unsure.gif
mano mija lb serga verysad.gif antibus gerem per sventes,bet tik pablogejo g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 12 27, 08:57)
ech....gerai kad balsa jau atgavau unsure.gif db tik koseti pradejau labiau unsure.gif
mano mija lb serga verysad.gif antibus gerem per sventes,bet tik pablogejo g.gif  unsure.gif

nu cia dabar unsure.gif tai gal nustate kazka ne to, jei antibai nepadeda? unsure.gif
Atsakyti
mano dicke pagulde i ligonine.nzn kas yra tiksliai,tuberkulioze ar pniaumonija-laukiam tyrimu atsakymo.
gydytojas pasislykstejo musu gydytoja-sako jei vaikas karsciuoja daugiau nei 24 val,o ypac jau savaite,tyrimus reikia daryti,o ne pries siuncianty jau i ligonine blink.gif paskui pats man sako-protinga esi,kita karta pati reikalauk tyrimu ir viskas 4u.gif
tai db mama su ja yra,per nakty vyras vaziuos. vyr gydytojas su mano teciu pazystami yra,neblogai sutaria,tai gydytojas sokineja aplink ja blush2.gif manau viskas bus ok greitu laiku 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
kur prapuoluios? tyla cia smile.gif

mano dickei plauciu uzdeimas,sunki forma,tad gydomes ligoninej.antradieni tik darys tyrimus vel,matys kaip gyja.nrs vakar gydytojas sake,kad matos jog gereja thumbup.gif

snd varom i vyro darbo baliu.ilgai nebusim,maze sesei paliksiu,gryzinesiu vis pamaitinti.gerai kad viskas netoli namu smile.gif

sia nakty meginau mazei papky ikisti vietoj papo.spekit ar pavyko doh.gif lotuliukas.gif ji pas mane neima nei buteliuko,nei tiutes doh.gif
Atsakyti
Gal ir gerai, kad metai baigiasi, kad mes bejėgiai laiką sustabdyti, kitaip juk amžiams pasiliktų klaidos, kurių nespėjam ištaisyt.Tegul šie metai būna ypatingi, tegul jie būna kupini šiltų jausmų,tegul įsivyrauja priešybių pusiausvyra, harmonija, dvasinė galia, šviesa, sėkmė ir džiaugsmas nuolat telydi JUS visur. Su artėjančiais Naujaisiais Metais.!!!!!!!!!!!!


user posted image
Atsakyti
user posted image
SU SVENTEM, MIELOSIOS!!!! LINKIU VISKO KO NORISI, REIKIA, TRUKSTA, PAGEIDAUJAT mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti