Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(rrasius @ 2011 12 15, 17:01)


o kokios akys bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2011 12 15, 18:01)
ooo audrones koks bernuzelis,su garbanelem.
mes tai 9men sverem 10,5kg ir 77cm ugio,irgi eina i didziaja puse.o pirmais menesiais tai maziukes buvom.
ir mes biski pasirodom tetom,bet cia 8men,kitos dar nesukeltos.

o jau akyciu grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvide @ 2011 12 15, 10:38)
Labas visoms, aš jau laukiuosi nestuke.gif antro mažiuko smile.gif. Pasirodo reikėjo būti tik kantresniai 


Sveikinu 4u.gif


QUOTE(Fifux'e @ 2011 12 15, 11:04)

wub.gif

QUOTE(Sandra29 @ 2011 12 15, 12:37)

Kokie grazus wub.gif

QUOTE(svajociuke @ 2011 12 15, 13:35)

wub.gif

QUOTE(mmazuliuke @ 2011 12 15, 14:33)
Sveikutes,
Kaip faina tie namuciai....ech tokios geros nuotaikos ir prisiminimai...kaip planavom,kaip laukem,kaip darem nelaukianciu sarasiukus.... 
O dabar jau supuojam savo svajones smile.gif

Kokie jus jau diduciai wub.gif

QUOTE(Aistestul @ 2011 12 15, 16:09)
sveikos visos :] 
Bet ziuriu jau visos supuoja savo leliukus, as cia vienintele dar tik laukiuosi? 


Labai dziugu del taves wub.gif

QUOTE(AudroneM @ 2011 12 15, 16:12)
Mano vaikiui jau 1 m 5 men. Jis labai aukstas  bigsmile.gif  (palyginimui kam idomu palygint vaikucius: 1 m. Martynas buvo 85 cm ir 13 kg). Nuotrauka kaip tik 1 m sventimo.
user posted image

Oho koks vaikinas thumbup.gif


QUOTE(rrasius @ 2011 12 15, 17:01)
ir mes biski pasirodom tetom,bet cia 8men,kitos dar nesukeltos.
user posted image

Grazuole didziaake mergyte wub.gif
Atsakyti
Labukas,

Aciu uz kvietima bigsmile.gif net siurpuliukai prabego, kai prisiminiau tas dienas, kai mintys tik apie maziukus sukos, kaip laukiau tu II biggrin.gif
Kaip smagu, kad jau daugelis supuojam savo aukselius wub.gif
As jau auginu trijule, su jumis kartu planavau viduriuka savo, o va pries pora menesiuku sulaukeme ir trecio zmogeliuko biggrin.gif

Kokie fainuoliai jusu zmogeliukai, nuostabios nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
bet kiek musu cia daug susirinko bigsmile.gif tuoj visas buves burelis ciauskesim naujuose namukuose apie vaikucius,buiti ir pan.
va ir nestuke.gif turesim,ir maza kudikeli bigsmile.gif gera ir smagu su senom planiukem susirasyt ax.gif
tas laikas ziauriai greit eina...viena diena naujagimis namie,o jau kita-ziu ir pirmas gimtadienis...
aciu uz pagyras mano maziukei,musu stebukleliui,musu tvirtai panelei.kaip prisimenu,kaip mes netikejom,jog pavyks ja issaugot...ir visdelto ji buvo stipri wub.gif gime labai puguota vasario nakti.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Labai maloniai buvau nustebinta kai radau kvietima uzsukti i naujai sukurtus namucius, todel as cia, dekui Fifux'e 4u.gif

Smagu matyti daugiau ar maziau pazistamu merginu, kurios pasakoja apie savo vaikucius wub.gif , o atrodo dar visai nesenai aktualus buvo kiti dalykai ax.gif, bet be ju nebutu buve ir to ka kiekviena is musu siai dienai turim wub.gif
Atsakyti
O jau vaikiuku grozis wub.gif
Paskaiciau dabar ir taip sventem padvelke... Lyg visos susirinke i viena buri svesti 4u.gif Smagu smile.gif

O mes lauksim gal kaledinio, gal velesnio stebuklo - II ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 12 15, 12:56)
sveika mirksiukas.gif
kaip gyvuojat? vis dar dirbi taip pat? smile.gif
labai grazios katytes wub.gif

Gyvenu, ir vis dar laukiu stebuklo...
Nutarėm su MB,dėl antro katuko,kad bent jau mūsų Rūkas nesijaustų vienišas... Tai jam įtaisėm draugę Zara. Abu katukai sutvarkyti,kad nebūtų nepageidaujamo prieauglio... ax.gif Bet mums visiems gera,nes tikrai jaučiamės lyg būtume daygiavaikiai smile.gif Beto ir sūnus nesijaučia vienišas,kai namie yra keletas augintinių... Vis dar laukiam to išsvajoto stebuklo,bet vis... nepasiseka...
Užtai bandėm užsiimt laikina globa mažų kačiukų,bet ir tai nepasiteisino... verysad.gif
Vienas mažiukas rado naujus namus,bet jo sesutė mirė pas mus... verysad.gif cry.gif
Dibu dar ten pat... ax.gif
Beje-sveikinu visas ,kurių svajonė išsipildė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba mirksiukas.gif
na ir kaip miegojot? ax.gif

QUOTE(Kriscius @ 2011 12 15, 22:07)


sveikinu wub.gif

QUOTE(finta @ 2011 12 16, 00:27)

O mes lauksim gal kaledinio, gal velesnio stebuklo - II ax.gif


oi,kaledinis stebuklas galetu aplankyti jus wub.gif

QUOTE(Sandra29 @ 2011 12 16, 00:28)

Vienas mažiukas rado naujus namus,bet jo sesutė mirė pas mus... verysad.gif  cry.gif


ech verysad.gif

Atsakyti
Labas rytas, kokie nuostabūs vaikučiai wub.gif
Nors aš planavime su Jumis gan trumpai buvau, nes pavyko iš antro ciklo pastoti, bet vis pagalvoju kaip visoms sekasi smile.gif Beje, mes jau ir antrą stebukliuką buvom suplanavę, bet Dievas pakoregavo planus verysad.gif Bet manau, kad truputį palaukę vėl planuosim smile.gif
Parodau ir aš savo garbanių (nors dabar garbanos jau nukirptos) Adomą:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2011 12 16, 08:04)


eina sau koks grozis bigsmile.gif wub.gif geras thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 12 16, 08:05)
eina sau koks grozis bigsmile.gif  wub.gif geras thumbup.gif  wub.gif

Beje, nupirkau šį kostiumėlį nematavus, tai švarkelis neužsisegė biggrin.gif
Atsakyti