Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

ah tas pirmasis gimtadienis wub.gif bet tai kaip faina, kad vaiksto pagaliau, reikejo panikei laiko isidrasint bigsmile.gif

o alergijos kokios pas jumi, primink g.gif mes tai pieno produktams turejom, bet va isaugom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 08 25, 21:35)
ah tas pirmasis gimtadienis wub.gif bet tai kaip faina, kad vaiksto pagaliau, reikejo panikei laiko isidrasint bigsmile.gif

o alergijos kokios pas jumi, primink g.gif mes tai pieno produktams turejom, bet va isaugom thumbup.gif

ai pas mus daug-pienas,kiausinis,kvbieciai ir dar keli grudai,dulkes,erkes,zuvis,mieles ir t.t. doh.gif plius auksinis stafilikokas,kuris suakyvejes,nervina doh.gif
bet niekos,isgyvensim,kad tik tokios bedos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 08 25, 22:08)
laba vakara smile.gif seniai bebuvau cia, vis pamirstu, pilna darbu darbeliu, o ir sveikata galetu geresne buti unsure.gif

maziuke mano tfu tfu, siaip gerai laikosi, tik dabar sirguliuoja, nes pradejom darzeli lankyt (labai super, noriai eina, tik pora kartu asareliu buvo), tai kolkas namuose, bet pas vaikus verziasi.. as irgi nuo jos jauciu snargli pasigavau, tarsi viso kito negana butu doh.gif

sveikinimai su bruksniukais, gal jau ir garsiau galima Gintariuke ax.gif

o mes masinu fanatikes augam, va ligoniuks mano ax.gif
user posted image


Kokis grozis tavo mergytes wub.gif sveikatytes jums 4u.gif


QUOTE(Fifux'e @ 2012 08 25, 22:14)
laba.aha,tema apmire 4u.gif
smagu kad bent kazkas nepamirsta rolleyes.gif
mes irgi gyvenam neblogai 4u.gif tuoj svesim pirmaji gimtadieni wub.gif negaliu patiketi....
jau trys dienos kai pana vaiksto jau thumbup.gif smagu ziureti biggrin.gif isikibusi jau senai ejo,o va vis bijojo pasileisti,pagaliau sidryso biggrin.gif
aciu d nesergam drinks_cheers.gif
alergija tik nepalieka musu doh.gif


isivaizduoju kiek teveliam dziaugsmo kai vaikutis pradeda vaikscioti. As atrodo neseniai tik II pamaciau, o jau noriu laikyti savo leliuka ant ranku. Dabar laikas man taip letai eina.
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 08 25, 23:45)
As atrodo neseniai tik II pamaciau, o jau noriu laikyti savo leliuka ant ranku. Dabar laikas man taip letai eina.

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 08 26, 00:45)
Kokis grozis tavo mergytes wub.gif  sveikatytes jums 4u.gif
isivaizduoju kiek teveliam dziaugsmo kai vaikutis pradeda vaikscioti. As atrodo neseniai tik II pamaciau, o jau noriu laikyti savo leliuka ant ranku. Dabar laikas man taip letai eina.

dziaukis ir megaukis tuo laiko mirksiukas.gif paskui noresi, kad kuo leciau jis lektu, nes vos spesi paimt ta glezna padareli ant ranku, jau ziurek mirkt mirk ir sedes, stoves, begios lakstys, snekes ir nebeklausys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 08 27, 19:56)
dziaukis ir megaukis tuo laiko mirksiukas.gif paskui noresi, kad kuo leciau jis lektu, nes vos spesi paimt ta glezna padareli ant ranku, jau ziurek mirkt mirk ir sedes, stoves, begios lakstys, snekes ir nebeklausys lotuliukas.gif

aha,as jau negaliu patiketi,tokia savarankiska jau db ji,o aks bus toliau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 08 28, 11:07)
aha,as jau negaliu patiketi,tokia savarankiska jau db ji,o aks bus toliau doh.gif  unsure.gif

musu atveju bus didziuuuulis noras viska daryti paciai, rekimas "iseiiiiiiiiik" o nepavykus didziausia isterija "as negaliuuuu tu gali, as mazyte tu didele as negaliu tu padaryk" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 08 31, 14:54)
musu atveju bus didziuuuulis noras viska daryti paciai, rekimas "iseiiiiiiiiik" o nepavykus didziausia isterija "as negaliuuuu tu gali, as mazyte tu didele as negaliu tu padaryk" doh.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif doh.gif

kaip vasarelia merginos praleidot,ka nuveiket? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 08 31, 16:23)
hihihi.gif  doh.gif

kaip vasarelia merginos praleidot,ka nuveiket? 4u.gif

pabuvom biski kaimuky, tada savaitele prie juros (suuuuper orai buvo thumbup.gif ), prie upes kartais nuvarydavom, prikirtom ledu, kepem "tetukui" mesos torta lotuliukas.gif o i vasaros pabaiga kai pradejom darza lankyt, tai maze apsisnarglyjus, as pati kai sunegalavau tai dar dabar neatsigaunu doh.gif velniop ant dietos tokios sedet doh.gif tai vaaa biggrin.gif

o jumi ka gero? 4u.gif

aj, o is tu perliuku, tai siandien panele atrado nauja fraze, pasigauna kate, kad anai atrodo tuoj spranda nusuks, atnesa ir sako "ziurek, kaip katyte pas mane apa atejo" doh.gif arba rubus dziaunant kai paduoda tai vis komentuoja koki ruba paduoda, kieno jis ir kam skirtas, tai buvo cia kelnes paeme "ooo kelnytes, cia kazkieno kelnytes, kieno kelnytes?" sakau tavo cia. "mano? mano? ooooo kaip sekasi" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajociuke: 31 rugpjūčio 2012 - 22:19
QUOTE(svajociuke @ 2012 08 31, 22:16)


smagiai,neliudejot thumbup.gif
mes tai net nzn,nieko rimto ir nenuveikem,tikros katino dienos ir buvo lotuliukas.gif tai kaime,tai sode,tai namie smile.gif prie juros buvom vienai dienai,patiko mano merginom. mazoji kai bijo vandens tai smeliu dziauges,valge ji net doh.gif lotuliukas.gif
o tavoji kokia iskalbinga blink.gif lotuliukas.gif wub.gif kokios frazes hihihi.gif protinga emrgina cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
mano panai 38.6 temp,stai ko ji pikta snd g.gif nejau dantys g.gif nes jokiu kt pozymiu ner g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 09 01, 17:35)
mano panai 38.6 temp,stai ko ji pikta snd g.gif nejau dantys g.gif nes jokiu kt pozymiu ner g.gif

buna ir nuo dantu.. arba dar visa kita tiesiog neislindo, buna ir po keliu dienu slogos pramusa.

del iskalbingumo tai joa, pavaro. vakar ir sveciuse kai buvom, su seneliu zaidzia, senelis masina i kapisona jai idejo tai iskart "eeeee, ka cia darai, cia ne kisene, istrauk greiciau" doh.gif
Atsakyti