Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(Aistestul @ 2012 05 20, 11:28)
Deje ne sad.gif

ai, sicia kaimas, man nepatinka, noriu i didesni miesta smile.gif

Na ko db!? 4u.gif

Nu jo biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, ziuriu jau tik kelios beliko kurios karts nuo karto uzsuka rolleyes.gif
as su naujienomis, gal dar pergreitai ir negalima taip greit dziaugtis, bet negaliu tvardyti savo dziaugsmo, pagaliau ir as sulaukiau tu isvajotu dvieju bruksneliu blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 07 15, 21:18)
sveikutes, ziuriu jau tik kelios beliko kurios karts nuo karto uzsuka  rolleyes.gif
as su naujienomis, gal dar pergreitai ir negalima taip greit dziaugtis, bet negaliu tvardyti savo dziaugsmo, pagaliau ir as sulaukiau tu isvajotu dvieju bruksneliu  blush2.gif  nestuke.gif

thumbup.gif 4u.gif na ir kaip jus jauciates?kiek laiko,kad sakai per anksti?

labas 4u.gif
mes vis panasiai.bet orai tai ka ir bepridursi...vasaros ner biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 07 20, 22:13)
thumbup.gif  4u.gif  na ir kaip jus jauciates?kiek laiko,kad sakai per anksti?

labas 4u.gif
mes vis panasiai.bet orai tai ka ir bepridursi...vasaros ner biggrin.gif


jauciuosi tikrai nescia nestuke.gif turbut pasireiske visi ymanomi pozymiai doh.gif mums 7 sav.
beja as jusu kaip senbuviu noriu paklausti, gal kuri nestumo metu buvo susidurusi su viduriu uzkietejimu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 07 20, 23:28)
jauciuosi tikrai nescia nestuke.gif  turbut pasireiske visi ymanomi pozymiai doh.gif  mums  7 sav.
beja as jusu kaip senbuviu noriu paklausti, gal kuri nestumo metu buvo susidurusi su viduriu uzkietejimu? blush2.gif


Buvo. gerdavau dziovintu slyvu kompotus (nes tik dziovintu sl pas mus nera), gerdavau slyvu sultis smile.gif bet kasdien. kai susitvarkydavo imdavau sauksta kasdien profilaktiskai kazkokios slyvu tyres (irgi vikingu ismislas)
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 07 15, 21:18)
sveikutes, ziuriu jau tik kelios beliko kurios karts nuo karto uzsuka  rolleyes.gif
as su naujienomis, gal dar pergreitai ir negalima taip greit dziaugtis, bet negaliu tvardyti savo dziaugsmo, pagaliau ir as sulaukiau tu isvajotu dvieju bruksneliu  blush2.gif  nestuke.gif

Kokios puikios naujienos, kol kas tyliai sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Gintariuke3 @ 2012 07 20, 23:28)
jauciuosi tikrai nescia nestuke.gif  turbut pasireiske visi ymanomi pozymiai doh.gif  mums  7 sav.
beja as jusu kaip senbuviu noriu paklausti, gal kuri nestumo metu buvo susidurusi su viduriu uzkietejimu? blush2.gif

4u.gif Už savijautą. Aš su pirmu turbūt nei vieno požymio nejutau, tai šįkart atsigriebiu smile.gif Bet, jei nesuklydo, ir lytis skiriasi, turėsim mergytę rolleyes.gif
O dėl užkietėjimo užjaučiu, man irgi tas pats doh.gif Rinkis kuo daugiau vaisių daržovių (nors man nelabai padeda). Sako kiviai labai gerai, nors aš vis pamirštu nusipirkti smile.gif Bet kad jau parašiau, nusipirksiu ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 07 20, 23:51)
Buvo. gerdavau dziovintu slyvu kompotus (nes tik dziovintu sl pas mus nera), gerdavau slyvu sultis smile.gif bet kasdien. kai susitvarkydavo imdavau sauksta kasdien profilaktiskai kazkokios slyvu tyres (irgi vikingu ismislas)


Nu maniskis irgi siule man slyvu sulciu nusipirkt, reiks pabandyti, aciu uz patarima, nes kriauses jau nepadeda kaip anksciau =)

QUOTE(mylimukeA @ 2012 07 21, 00:18)
Kokios puikios naujienos, kol kas tyliai sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif
4u.gif Už savijautą. Aš su pirmu turbūt nei vieno požymio nejutau, tai šįkart atsigriebiu  smile.gif Bet, jei nesuklydo, ir lytis skiriasi, turėsim mergytę  rolleyes.gif
O dėl užkietėjimo užjaučiu, man irgi tas pats  doh.gif Rinkis kuo daugiau vaisių daržovių (nors man nelabai padeda). Sako kiviai labai gerai, nors aš vis pamirštu nusipirkti smile.gif Bet kad jau parašiau, nusipirksiu ryt  smile.gif


As labai noriu berniuko, bet istiesu nera skirtumo svarbiausia kad sveikas butu
smile.gif Tai as dabar vaisius ir darzoves tik ir kapoju, nes y mesyte nei paziuret negaliu, labai jau pro reta. Dabar ir maniskis vegetaras pasidare biggrin.gif
Atsakyti
labas.
del uzkietejimo,tai ir pas mane buvo...palaipsniui eme ir slyvos,kompotukai ju,ar tyres vis maziau veikt mane...ir ka,po gimdymo toliau panasiai laikosi uzkietejimas.taigis,daugiau darzoviu vaisiu,ir vandenuko daug gerti,ypac is ryto atsikelus.virinto.man kazkiek geriau paveikia virintas vandenukas,saltas,ryte ant tuscio skrandzio.tada bent is ryto nueinu i wc,o antraip per dienu dienas nenueinu,na plius dar apykaita pas mane paletejusi...
ir mylimuke jau kokia dideli ir jus.
Atsakyti
labukas,
Gintariuke3 thumbup.gif 4u.gif wub.gif
kur vasara? atsibodo toks oras, salta lyja.
pas mane marinavimai prasidejo, uogos, agurkai tai turiu kas veikt ax.gif
Atsakyti
sveikutės bigsmile.gif

kaip[ gyvenat?
kaip 2.gif ? o kaip laikosi nestuke.gif ? wub.gif

mes tai neblogai smile.gif
orai tikrai bėsina,kur ta vasara doh.gif unsure.gif
Atsakyti
laba vakara smile.gif seniai bebuvau cia, vis pamirstu, pilna darbu darbeliu, o ir sveikata galetu geresne buti unsure.gif

maziuke mano tfu tfu, siaip gerai laikosi, tik dabar sirguliuoja, nes pradejom darzeli lankyt (labai super, noriai eina, tik pora kartu asareliu buvo), tai kolkas namuose, bet pas vaikus verziasi.. as irgi nuo jos jauciu snargli pasigavau, tarsi viso kito negana butu doh.gif

sveikinimai su bruksniukais, gal jau ir garsiau galima Gintariuke ax.gif

o mes masinu fanatikes augam, va ligoniuks mano ax.gif
user posted image
Atsakyti
laba.aha,tema apmire 4u.gif
smagu kad bent kazkas nepamirsta rolleyes.gif
mes irgi gyvenam neblogai 4u.gif tuoj svesim pirmaji gimtadieni wub.gif negaliu patiketi....
jau trys dienos kai pana vaiksto jau thumbup.gif smagu ziureti biggrin.gif isikibusi jau senai ejo,o va vis bijojo pasileisti,pagaliau sidryso biggrin.gif
aciu d nesergam drinks_cheers.gif
alergija tik nepalieka musu doh.gif
Atsakyti