Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(Aistestul @ 2012 04 14, 20:32)
Va ir visa istorija smile.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Su pribombasais biggrin.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
fituxe-kaip jus? g.gif
aistestul-ir kaip su mazyle,ar jau isivaziuojat i ritma?
mylimuke-kaip savijauta nestuke.gif ?
gugiki- kaip jus augat?

pas mus viskas panasiu ritmu-faustas nuo vakar vel i darza zygiuoja,lanko toliau logopede.keliasi pats,rengiasi,kakavos isgeria.mazyle padukus,bet ir miegale,du kartus per diena butina miegot jai,tiesiog nori pati.bet su puodu ne draugai schmoll.gif kaip ir su maudynem toliau ne draugai schmoll.gif
Atsakyti
Mes nieko, vyras i teva-vikingas! Daug valgo, bando nuraut man plaukus, kartais dainuoja, na zodziu mieliausias tai kai miega biggrin.gif nors jau beveik sypsosi, tai irgi miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 04 14, 20:32)


super mergyt thumbup.gif
tik va keistai man atrodo,kad daro epidūrą,kai širdies ritmas sutrikęs g.gif

kaip jūs db?kaip apti? wub.gif

rasiuk
,mes gerai 4u.gif atradom alergenus,na bent iš dalies,tai db mėginsim jų vengti kiek tik eina 4u.gif o svarbiausia jau namuose thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 04 17, 10:34)
super mergyt thumbup.gif
tik va keistai man atrodo,kad daro epidūrą,kai širdies ritmas sutrikęs g.gif

kaip jūs db?kaip apti? wub.gif

rasiuk
,mes gerai 4u.gif atradom alergenus,na bent iš dalies,tai db mėginsim jų vengti kiek tik eina 4u.gif o svarbiausia jau namuose thumbup.gif  biggrin.gif


Man jis nesuveike bet kokiu atveju biggrin.gif bet mano draugei anglijoj irgi epidura dare kai sirdis sutriko. Atseit organizmas tai reaguoja i skausma. Nezinau, bet kokiu atveju teko iskest viska smile.gif

As gerai, biski pavargstu viena per savaite, bet priprasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 04 17, 11:03)
Man jis nesuveike bet kokiu atveju biggrin.gif bet mano draugei anglijoj irgi epidura dare kai sirdis sutriko. Atseit organizmas tai reaguoja i skausma. Nezinau, bet kokiu atveju teko iskest viska smile.gif

As gerai, biski pavargstu viena per savaite, bet priprasiu smile.gif

na jo.pvz mano reakcija į skausmą yra šaltkrėtis ir ima tirpti visas kūnas doh.gif biggrin.gif

o kaip naktim miega mažiukas? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 04 17, 12:12)
na jo.pvz mano reakcija į skausmą yra šaltkrėtis ir ima tirpti visas kūnas doh.gif  biggrin.gif

o kaip naktim miega mažiukas? wub.gif


as atsijungineju ir sirdis issimusa biggrin.gif

nu nezinau, sianakt biski neramumo buvo, ir netycia bemaitinant nuluzau ir is liko pas mane lovoj biggrin.gif Bet siaip savo lovytej nuo 11 iki 8-9 miega, keliasi 2-3 kartus pavalgyt smile.gif bet jau iprato lovytej, tad jei net nenori miegot tai mojuoja rankom ir kukuoja kokia valanda, o as snaudziu ramiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 04 17, 11:48)
as atsijungineju ir sirdis issimusa biggrin.gif

nu nezinau, sianakt biski neramumo buvo, ir netycia bemaitinant nuluzau ir is liko pas mane lovoj biggrin.gif  Bet siaip savo lovytej nuo 11 iki 8-9  miega, keliasi 2-3 kartus pavalgyt smile.gif  bet jau iprato lovytej, tad jei net nenori miegot tai mojuoja rankom ir kukuoja kokia valanda, o as snaudziu ramiai smile.gif

mano vyras taip doh.gif

o šaunuolis vaikas tada,akd nesikelia lb daug thumbup.gif pora kartų manau nėr bėdos drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas,
Aistestul wub.gif wub.gif wub.gif
na mes gerai augam, vaikstom, mandrejam.brolis ligu parnesa is darzelio.dar ner tiek sirges Dovydas kaip siemet, dvi dienas paeina dvi savaites namuos.persirgs mazoji visas darzelio ligas. turim 9 dantis, auginam sekancius biggrin.gif
Atsakyti
o mes kariaujam su ožiais iš po ligoninės doh.gif
Atsakyti
sveikos,
kaip gyvenat?
mes neblogai.tik mano abi mergos su akių uždegimais doh.gif

va o šnd bairis buvo-mano vaikas tyli,atsisuku,o saldainį valgo blink.gif lotuliukas.gif ir kur ji rado jį lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 05 04, 08:23)
sveikos,
kaip gyvenat?
mes neblogai.tik mano abi mergos su akių uždegimais doh.gif

va o šnd bairis buvo-mano vaikas tyli,atsisuku,o saldainį valgo blink.gif  lotuliukas.gif ir kur ji rado jį lotuliukas.gif



Nu sauniai atrodo,nera zodziu biggrin.gif
Atsakyti