Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(Fifux'e @ 2012 03 11, 11:00)
biggrin.gif nieko,prasimuš smile.gif
puškėti nesunku? nestuke.gif paruošiamuosius gal kažkokius jau jauti,ar vis dar kaip ridikiukas? wub.gif

sveikos,

mūsų lukos lovytė šią naktį per puse lūžo doh.gif  lotuliukas.gif ryt vyras mėgins tvarkyti parsinešęs daiktų iš darbo smile.gif


Sunku. Puskuoju , sake vakar diedas, kad atrodau kaip tiksinti bomba biggrin.gif biggrin.gif doh.gif

Nezinau ar jauciu, kartais paskauda, bet siaip nieko absoliuciai biggrin.gif


Kaip imanoma lovai luzt per puse? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 03 11, 11:39)
Sunku. Puskuoju , sake vakar diedas, kad atrodau kaip tiksinti bomba biggrin.gif biggrin.gif  doh.gif 

Nezinau ar jauciu, kartais paskauda, bet siaip nieko absoliuciai biggrin.gif
Kaip imanoma lovai luzt per puse? biggrin.gif

Nieko,srogs ta bomba greit biggrin.gif

O lowa kaip matai imanoma kad luztu biggrin.gif dejau maze nakty pamaitinus tik trakst blink.gif net issigandau doh.gif
Atsakyti
sveikos. pagaliau ir mes vaiksciot pradejom, antradieni zengem 3 zingsniukus ir va kiekviena diena vis bandom, puse kambario iveikiam
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 03 11, 16:32)
sveikos. pagaliau ir mes vaiksciot pradejom, antradieni zengem 3 zingsniukus ir va kiekviena diena vis bandom, puse kambario iveikiam

Nu wa kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 03 18, 16:07)


ir kas gi naujo?

as sedziu apsivelavus ir negimdau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 03 18, 16:07)
ir kas gi naujo?

as sedziu apsivelavus ir negimdau  verysad.gif

nu va smile.gif nenori lelius lauk-mamos namelis daug šiltesnis,daug smagesnis wub.gif

pas mus tai nieko naujo gal g.gif
mažoji mano šiek tiek apsirgus,kosti,bet nieko,išsikapstysim wink.gif 4u.gif

va mano ligoniukė sekmadienio rytą biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 20 kovo 2012 - 09:35
QUOTE(Fifux'e @ 2012 03 20, 09:34)
nu va smile.gif nenori lelius lauk-mamos namelis daug šiltesnis,daug smagesnis wub.gif

pas mus tai nieko naujo gal g.gif
mažoji mano šiek tiek apsirgus,kosti,bet nieko,išsikapstysim wink.gif  4u.gif

va mano ligoniukė sekmadienio rytą biggrin.gif

user posted image


kokia mergaiciuke bigsmile.gif o kasos kasos... wub.gif thumbup.gif
as visad dabar atkreipiu pirma demesi i kasytes...manajai neauga nieko...brolis metuku jau buvo pakirptais kirpciukais,iki siol auga kosminiu greiciu,ir neploni.o mazajai atvirksciai.
laukiam pabyrant aistestul 4u.gif

labas.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 03 20, 11:30)
kokia mergaiciuke bigsmile.gif  o kasos kasos... wub.gif  thumbup.gif 
as visad dabar atkreipiu pirma demesi i kasytes...manajai neauga nieko...brolis metuku jau buvo pakirptais kirpciukais,iki siol auga kosminiu greiciu,ir neploni.o mazajai atvirksciai.


jo,kasas tai turim lotuliukas.gif ir dar svarbiausia kai suriši jos tovi,kaip įelektrintos,tai juokiausi kad čia mano sraigė olaiva wub.gif lotuliukas.gif

o ne visiems tie plaukučiai kažko vienodai auga g.gif vienas ir iki 3 metų gali jų turėti vos kelis,o kitas kasas pinas iki pusės nugaros biggrin.gif g.gif

ką šiaip veikiat jūs? kaip laikotės?
Atsakyti
gerai mes.broli isleidziam i darza,tai namie mudvi tik karaliaujam.MB nuveza ir parsiveza ji,kartais kai grazus oras einam mudvi pasiimt jo.
tai ismoko lipt i lovas,tai vis bega ir lipa,ir saukia,papa papa.kalbet labai mazai kalba.maivytis tai gali jau.
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 03 20, 13:46)
gerai mes.broli isleidziam i darza,tai namie mudvi tik karaliaujam.MB nuveza ir parsiveza ji,kartais kai grazus oras einam mudvi pasiimt jo.
tai ismoko lipt i lovas,tai vis bega ir lipa,ir saukia,papa papa.kalbet labai mazai kalba.maivytis tai gali jau.

biggrin.gif
Atsakyti
aistule,sveikinam tave bigsmile.gif wub.gif greit marš pasakoti kaip kas viską bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti