Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(rrasius @ 2012 02 10, 22:47)
labas 4u.gif
pabuvo kuminukai,netiketai ir MB tevai uzvyko.pasisedejom prie torciuko,prie kuklaus staliuko.uzteko.va miega dabar abu mano zuikiai pavarge,isiduke.ryt sese mano planuoja atvykt,jei niekas nesutrugdys.
o cia biskeli pavaisinsiu,kas dar liko blush2.gif
kam sampano biskeli,kam delaito...kam pyragelio,kam misrainikes.

sveikinimai grazuolikei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 02 11, 17:32)
sveikinimai grazuolikei 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tuoj ir jus sveikinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
aha,greit turesim antra maza jubilijate! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 11, 21:06)
aha,greit turesim antra maza jubilijate! wub.gif


o as dar vis neturiu savo mazo doh.gif truputi pavydu skaityt kaip jus augat, o as dar tik periu savo kiausini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 02 11, 22:10)
o as dar vis neturiu savo mazo  doh.gif    truputi pavydu skaityt kaip jus augat, o as dar tik periu savo kiausini  doh.gif

o kada didzioji susitikimo diena? mirksiukas.gif kaip jauciates?
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 11, 23:47)
o kada didzioji susitikimo diena? mirksiukas.gif  kaip jauciates?



pagal gydytojus kovo 19, pagal mano skaiciavimus truputi anksciau 4u.gif

nezinau, dabar ciut virs 35 sav, spazmuoja jau keleta dienu iki nezinau kiek, dabar sedziu kojas suglaudus lotuliukas.gif nes jau nuo pietu spazmuoja ir nepraeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 11, 12:30)
vau,koks jūsų spartumas bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Aistestul @ 2012 02 11, 23:58)
pagal gydytojus kovo 19, pagal mano skaiciavimus truputi anksciau  4u.gif 

nezinau, dabar ciut virs 35 sav, spazmuoja jau keleta dienu iki nezinau kiek, dabar sedziu kojas suglaudus  lotuliukas.gif  nes jau nuo pietu spazmuoja ir nepraeina  doh.gif

prisikarksejai gal uzpavydejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 02 12, 00:33)

prisikarksejai gal uzpavydejus lotuliukas.gif


gal blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif


QUOTE(Aistestul @ 2012 02 11, 22:58)
pagal gydytojus kovo 19, pagal mano skaiciavimus truputi anksciau  4u.gif 

nezinau, dabar ciut virs 35 sav, spazmuoja jau keleta dienu iki nezinau kiek, dabar sedziu kojas suglaudus  lotuliukas.gif  nes jau nuo pietu spazmuoja ir nepraeina  doh.gif

na nieko,jau ne daug liko ir tau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2012 02 12, 03:14)

kaip jus? gal paruosiamieji tiesiog mirksiukas.gif

o mes siandien su maze kartu ant roguciu nuo kalniuko vazinejom, tai sugebejau biski roges sulauzyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajociuke @ 2012 02 12, 16:19)
kaip jus? gal paruosiamieji tiesiog mirksiukas.gif

o mes siandien su maze kartu ant roguciu nuo kalniuko vazinejom, tai sugebejau biski roges sulauzyt lotuliukas.gif


gal tikrai jai cia paruosiamieji jau? g.gif
laukiam laukiam leliuko bigsmile.gif

svajociuke uz roges 4u.gif biggrin.gif ir kaip taip cia tau buvo? biggrin.gif MB irgi leidos kazkokia diena nuo kalniuko,bet be fausto,palauke virsuj tecio.bet rogem nieko nenutiko,tai kartojo leidimasi kelis kartus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 12, 17:40)
gal tikrai jai cia paruosiamieji jau? g.gif
laukiam laukiam leliuko bigsmile.gif

svajociuke uz roges 4u.gif  biggrin.gif  ir kaip taip cia tau buvo? biggrin.gif MB irgi leidos kazkokia diena nuo kalniuko,bet be fausto,palauke virsuj tecio.bet rogem nieko nenutiko,tai kartojo leidimasi kelis kartus biggrin.gif

aj, varem per du kalniukus, ivaziavom dar i trecia tuo paciu nusileidimu is inercijos, tai paskui atbuliniu panese (visgi kalniukas nekuklus biggrin.gif), nu tai rogiu galine dalis gi is dvieju pagaliu, tai susmigo jie i sniega ir issiverte roges staciom doh.gif lotuliukas.gif zodz mamkos kojos ore, vaiks uzspaudes mane tiek, kad pajudet negaliu, gerai kad su mociute dar buvom lotuliukas.gif tai va viena ta metalini "pagali" ir sulauziau blush2.gif
Atsakyti