Įkraunama...
Įkraunama...

Gelbėkit-nevaldau minčių apie kūdikius!

QUOTE(rrasius @ 2012 02 03, 13:29)
nea,dar nea mirksiukas.gif  10d bus smile.gif  bet nebus kazin kokio baliaus,nemegejai mes taip,paprastai viskas bus.
jo jo,tas kasymasis doh.gif  uzkrito koki losjona tepem g.gif  is vaistines,ir kaina apie 50lt...niu blyn neprisimenu...o jus ka naudojat?

mes db tai seba med naudojam drėkinamajį kremuką.
db kažkokių išrašė tepalų,bet hormoniniai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 03, 14:01)
laba
uz TA  4u.gif  fituxes panickai.del at.dermatito-faustas turejo,iki 3m isaugo,jam pasireske apie pirmus metukus.kaip tik prasidejo maisto ragavimai nuo bendro stalo,deja nieko neatsekem,kaip odos gyd trg ir sake,kad didesne tikimybe isaugt-taip ir buvo.o ir tepem kremais,i vonele pylem belmondo ar kaip ten aliejuka,tai pamikstindavo pasvelnindavo tas vietas odos.
svajociuke-svori meti? g.gif  ten ne toks jau ir kaloringas gavos biggrin.gif  tik atrodo gal.cukraus nedidele stikline,ir obuoliai naminiai.
gugiki-kaip augat?vaikstot?danciai? ax.gif

niu sakau ir as nepamenu tokiu salciu pernyksciu...gimdyt ir vaziavau netokia salta diena,tik sniego buvo.o gimdant tai lauke puga kokia klp buvo,nakti kai parveze i pogimdyvine palata tai is vis-ziuri per langa ir nelabai kas matos.

nu kaip ir, bandau nesekmingai doh.gif prisidejo taip staigiai +5kg, tai visai man nepatinka, nes suejo grynai viskas i pagurkli, pilva ir aplink (tasai gelbejimo ratas vadinamasis biggrin.gif ). o dar kai pradejo vyriskoji puse erzint, tai supykau biggrin.gif

mes tai is vokietijos berods siuntemes kremuka bendrai sausinukuose, ten gavos 10lt tubele, bet viena mamyte saviske su AD per viena naktele sutvarke bigsmile.gif mano mazei tai antakiai labai sausi, dabar dar zandukus nusalo, tai va tepam, nu tikrai ne blogiau ax.gif
Atsakyti
saunus TA thumbup.gif 4u.gif Del odeles 4u.gif as su dydziuoju iki siol vargstu doh.gif ypac ziema suaktyveja, visa oda sausa.
O mes augam, turim 8 dancius, dabar pertraukele, siuo metu nezinau nei svorio nei ugio. vaiksciot bijom, labai atsargi ji man.isikibus tai varineja, o va uz rankyciu neleidzia vest.pastovi ir neisikibus, bet zengt bijo.
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 02 03, 18:29)
saunus TA thumbup.gif  4u.gif Del odeles 4u.gif as su dydziuoju iki siol vargstu doh.gif ypac ziema suaktyveja, visa oda sausa.
O mes augam, turim 8 dancius, dabar pertraukele, siuo metu nezinau nei svorio nei ugio. vaiksciot bijom, labai atsargi ji man.isikibus tai varineja, o va uz rankyciu neleidzia vest.pastovi ir neisikibus, bet zengt bijo.

ateis laikas ir atsiras tos drasos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gugikis @ 2012 02 03, 17:29)
saunus TA thumbup.gif  4u.gif Del odeles 4u.gif as su dydziuoju iki siol vargstu doh.gif ypac ziema suaktyveja, visa oda sausa.
O mes augam, turim 8 dancius, dabar pertraukele, siuo metu nezinau nei svorio nei ugio. vaiksciot bijom, labai atsargi ji man.isikibus tai varineja, o va uz rankyciu neleidzia vest.pastovi ir neisikibus, bet zengt bijo.

manoji ir senokai varo isikibus visur,apeina viska,wc ir vonios duris darinet sumaste jau atejus doh.gif ir vedama uz rankyciu eina gerai,ir net uz vienos rankos vedama.siandien bande paeit viena paleista,pastovet pastovi uzsimirsus pora sekundziu,bet eit drasos ir labai truksta.na bet vistiek-anksciau ar veliau prades keliaut mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 03, 20:01)
manoji ir senokai varo isikibus visur,apeina viska,wc ir vonios duris darinet sumaste jau atejus doh.gif  ir vedama uz rankyciu eina gerai,ir net uz vienos rankos vedama.siandien bande paeit viena paleista,pastovet pastovi uzsimirsus pora sekundziu,bet eit drasos ir labai truksta.na bet vistiek-anksciau ar veliau prades keliaut mirksiukas.gif

biggrin.gif prasideda lotuliukas.gif

sveikos
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man jau nusibodo šalčiai, taip norisi į lauką su vaiku išeiti rolleyes.gif
Maniškis AD irgi turėjo, nuo karvės pieno tikriausiai, kai metukai buvo - dabar puikiausiai geria ir valgo pieniškus produktus, nors kartais rankutes paberia. O kažkada poliklinikoje irgi buvo išrašę hormoninius tepaliukus, vaistų kažkokių, tai gerai, kad apsilankėm pas kitą gydytoją, užteko eucerinu su šlapalu tepti ir viskas praėjo smile.gif
Adomas jau 4 val. pietų miego miega bigsmile.gif
Dėl vaikščiojimo, maniškis pradėjo eiti 1.2m, toks tinginiukas storuliukas buvo, jam užtekdavo būti nešiojamam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2012 02 04, 16:24)
Sveikos  4u.gif
Man jau nusibodo šalčiai, taip norisi į lauką su vaiku išeiti  rolleyes.gif
Maniškis AD irgi turėjo, nuo karvės pieno tikriausiai, kai metukai buvo - dabar puikiausiai geria ir valgo pieniškus produktus, nors kartais rankutes paberia. O kažkada poliklinikoje irgi buvo išrašę hormoninius tepaliukus, vaistų kažkokių, tai gerai, kad apsilankėm pas kitą gydytoją, užteko eucerinu su šlapalu tepti ir viskas praėjo  smile.gif
Adomas jau 4 val. pietų miego miega  bigsmile.gif
Dėl vaikščiojimo, maniškis pradėjo eiti 1.2m, toks tinginiukas storuliukas buvo, jam užtekdavo būti nešiojamam  tongue.gif

dėl vaistų,tai jau gailiuosi aš jų ėmus-kainavo 7 lt,o naudoti galima ne ilgiau dienų doh.gif geriau jau kažką pasitarusi kito būčiau ėmus,kad ilgai galėtume vartoti g.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
pabuvo kuminukai,netiketai ir MB tevai uzvyko.pasisedejom prie torciuko,prie kuklaus staliuko.uzteko.va miega dabar abu mano zuikiai pavarge,isiduke.ryt sese mano planuoja atvykt,jei niekas nesutrugdys.
o cia biskeli pavaisinsiu,kas dar liko blush2.gif
kam sampano biskeli,kam delaito...kam pyragelio,kam misrainikes.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
su tortadieniu jus bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif

sveikos,
kaip kitos laikotės? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2012 02 11, 09:00)
su tortadieniu jus bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

sveikos,
kaip kitos laikotės? mirksiukas.gif


laba.
tiesa,mes jau kelios dienos kaip vaikstom thumbup.gif pasileidzia ir eina.pereina kambari,cia keliu dienu begy pasileido,pabande patiko ir keliauja.
turim virsuj 9islindusi danciu,10 baigia islyst,ir apacioj 11 ir 12parkeliauja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrasius @ 2012 02 11, 09:43)
laba.
tiesa,mes jau kelios dienos kaip vaikstom thumbup.gif  pasileidzia ir eina.pereina kambari,cia keliu dienu begy pasileido,pabande patiko ir keliauja.
turim virsuj 9islindusi danciu,10 baigia islyst,ir apacioj 11 ir 12parkeliauja bigsmile.gif

vau,koks jūsų spartumas bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti